האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית?

rk666

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש תור מעולה של יאיר לפיד יש תמונה מצורפת בלינק

http://img69.imageshack.us/my.php?image=thehatequestionmr3.jpg

וזאת באמת השאלה האמיתית לדעתי

למה לעזאזל המפגרים בצד השני לא מבינים מי באמת פוגע בהם ובעתיד שלהם? איך מיליארד אנשים פשוט לא קולטים שהמנהיגים שלהם דופקים אותם כל פעם מחדש. הרי כולם בעיראק ידעו שהורגים מליונים. כולם באיראן יודעים שזה שאין עבודה באיראן באמת לא קשורה ליהודים בעולם אבל בכל זאת מעדיפים לשנוא מאשר ללכת לפתוח בעיות בבית.

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או! הנה מגיעים כל השמאלנים יפי הנפש לדיון כדי להטיף לנו מוסר!

"מר גדול" ו-XTPE - אם כל-כך אכפת לכם מהעובדה שאנחנו מחסלים "חפים מפשע" מדוע שלא תעברו לגור בלבנון ותשמרו על אותם חפים מפשע בגופכם?! בשביל מה אנחנו צריכים אימפטונטים שכמותכם שכל מה שהם יודעים לעשות זה לפרוץ בבכי מזויף ולהחליש את כוחה של מדינת ישראל?!

והכי מצחיק שלפני שקראתי את תגובותיכם באתי לומר כי "איך שלא תסובבו את זה אנחנו נראים רע אחרי אירוע כזה" ועכשיו כל מה שיש לי לומר הוא "אני מקווה מאוד שאולמרט, בניגוד לפרס (אשר היה רוה"מ בזמן מבצע ענבי זעם) לא ייסוג מהבטחותיו לעם וימשיך במצע שמטרתו יצירת מציאות חדשה שתסייע בהגנה על תושבי מדינת ..."

תחי מדינת ישראל!

אני לא רוצה להשתמש במילה הבוטה, אבל אין אפשרות אחרת לתאר את התגובה הזאת - תגובה טיפשית.

אף אחד לא מחליש את כוחה של מדינה , פשוט עדיף שתשתוק עם כל הכבוד, אני משתתף בצער ההרוגים אזרחים חפים מפשע, זה נורא בשבילך?

בכי עלאק, גם כן איזה אחד שחושב שהוא חכם.

אני בעד לחסל את כל החזבאללה עד הבן אדם האחרון, ושאף אחד לא יבין אותי לא נכון.

זה המחיר שנאלצים לשלם אזרחי מדינת לבנון והפליטים על זה שנתנו לחזבאללה להשתלט להם על המדינה, ועל ההשפעה על הממשלה.

"שמאלני יפה נפש", זה מה שיש לך כל פעם להגיד?

אם כן, עדיף שלא תאמר אותו.

אני חד וחלק אמרתי שכואב לראות ילדים הרוגים ומשפחות נהרגות, אם לך זה לא כואב איפהשהו שם בלב - אני מרחם עלייך.

ואני עם צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]Sometimes, when you go sleep at night with a missle in your bad, you dont wake up in the morning[/glow]

זה כל-כך נכון.

ד"א, לא זכור לי מי, אך המשפט הזה צויין בעברית (בצורה קצת אחרת) באחד מן התדריכים מהימים האחרונים. המשפט הזה נכון ב-100% גם בגרסתו הנוכחית.

מי שמרשה שיירו מהבית שלו, בקרבתו או מעליו או מתחתיו אז שלא יתפלא או מחר בבוקר הוא יקום כשחלק מהבית שלו מפוצץ, במקרה הטוב, או שלא יקום בכלל, במקרה הרע.

אני לא מביע צער על אף אחד מאויבינו אלא רק על לאזרחי בצפון (ובדרום) אשר סובלים ויסבלו עוד תקופה ארוכה, חיילי צה"ל אשר נלחמים למען המדינה וכמובן חללי צה"ל אשר מתו בגבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק קראתי בוואלה ש"גוש שלום" מבקשים חקירה בינלאומית בנוגע לאירועים בכפר-כנא..כאילו מה הקטע ?! מה חסר להם בחיים ? למה שלא יבקשו חקירה בינלאומית נגד חיזבאללה ומה שהם עושים ? למה לא שוללים לאנשים כאלה ולח"כ ערבים שכל היום מגנים ומדברים נגד ישראל אזרחות ?

http://news.walla.co.il/?w=//949736

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לזה שחיזבאללה בחלק לא מבוטל מהמיקרים מחזיק באנשים כבני ערובה וכמגן אנושי ולא נותן להם לברוח.

ואנחנו בפעולות כאלו משחקים לידיו - מחר יהיו הפגנות בכל העולם הערבי

ומחרתיים יכנסו את הועידה שלהם

וזה יכול להגרר למלחמה אזורית שזה בדיוק מה שחיזבאללה רוצה -ואז הם הצליחו בתוכנית וישראל נגררה בעל כורחה למציאות שהוא כפה עליה

לא נראה לכם קצת אמיתי ? הרי כל המלחמות נכפו עלינו -כולל המלחמה הזו

מעולם לא יזמנו אפילו פעם אחת תקיפה -למה זה אתם חושבים ? - אנחנו תמיד היינו מובלים בידי האומות הערביות ובידי המחבלים

בדיוק כמו עכשיו הארוע הזה אולי לא יפסיק את המלחמה ואולי לא יחריף אותה ,אבל זה לא טוב לישראל ולא טוב ליהודים

בכלל בלי קשר לעובדה אם אנחנו אשמים או לא - זה בדיוק כמו המקרה של הילדה שהמשפחה שלה מתה בחוף הים עד שצה"ל הבין שאולי זה לא הוא כבר היה מאוחר מדי

בכל מקרה אני מצר על מות אנשים שנקלעו לשם במידה והם לא קשורים למחבלי החיזבאללה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ראיתם ערוץ 22 ? עכשיו בחדשות הראו משהו מדהים

מר מוחמד שגר בטייבה (בלבנון לא בארץ) קם בבוקר אוכל תקונרפלקס אומר "אלללה הוא האל ומוחמד הוא שליחו" נותן נשיקה לילדים ולאישתו מרביץ תפילה

נכנס למוסך לוקח את המשאית עם המשגר קטיושות עליה

נוסע לשטח פתוח קרוב לגבול ומשם יורה תטילים לישראל

גומר לירות ושם תנסיעה של החיים שלו לבית, מכניס תמשגר למוסך והולך לעבודה

איזה יופי אלה האזרחים "חפים מפשע" שאנו הורגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לזה שחיזבאללה בחלק לא מבוטל מהמיקרים מחזיק באנשים כבני ערובה וכמגן אנושי ולא נותן להם לברוח.

ואנחנו בפעולות כאלו משחקים לידיו - מחר יהיו הפגנות בכל העולם הערבי

ומחרתיים יכנסו את הועידה שלהם

וזה יכול להגרר למלחמה אזורית שזה בדיוק מה שחיזבאללה רוצה -ואז הם הצליחו בתוכנית וישראל נגררה בעל כורחה למציאות שהוא כפה עליה

לא נראה לכם קצת אמיתי ? הרי כל המלחמות נכפו עלינו -כולל המלחמה הזו

מעולם לא יזמנו אפילו פעם אחת תקיפה -למה זה אתם חושבים ? - אנחנו תמיד היינו מובלים בידי האומות הערביות ובידי המחבלים

בדיוק כמו עכשיו הארוע הזה אולי לא יפסיק את המלחמה ואולי לא יחריף אותה ,אבל זה לא טוב לישראל ולא טוב ליהודים

בכלל בלי קשר לעובדה אם אנחנו אשמים או לא - זה בדיוק כמו המקרה של הילדה שהמשפחה שלה מתה בחוף הים עד שצה"ל הבין שאולי זה לא הוא כבר היה מאוחר מדי

בכל מקרה אני מצר על מות אנשים שנקלעו לשם במידה והם לא קשורים למחבלי החיזבאללה .

תשמע, או שאנחנו מגיבים לתוקפנות הטרוריסטית ומצטיירים כרוצחים או שאנחנו מבליגים ומצטיירים כקורי עכביש, ולמען האמת, תחושת האין ברירה הזאת מתחילה לעלות לי על העצבים. אז אולי טוב עושה בכך שהיא בוחרת לא לשחק לפי החוקים, ולהכות בחיזבאללה באופן לא פרופורציונאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...