האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית?

rk666

Recommended Posts

לבנון זה בכלל מרכז עולמי

לצדיקים מכל העולם ולא חשוב

מאיפה הם אירופה אמריקה אפריקה אסיה

כל אוהבי שם

הפגיעה בכפר זה הסולם שלנו לרדת

מכל המילחמה הזאת למה מישהו חשב

שאנחנו הולכים לכבוש את לבנון

או לחסל את החיזבלה כי כל דרום לבנון

זה חיזבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ממש משנה איך מסובבים את זה, עצם זה שנהרגו כמו כזו של אזרחים - זאת הטעות, זאת העצם שהעולם כל כך חיכה לה בשביל שיוכל ללחוץ שבעתיים בשביל שנפסיק את הפעולה (הצודקת) שלנו כנגד חיזבאללה.

אז האירוע האחרון, לא משנה אם פיזרנו פליירים או לא, הוא רע, גם מבחינה צבאית וגם (ובמיוחד) מבחינה אנושית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם בסדר ?

מתו שם אנשים תמימים (בחלקם ילדים קטנים ע"פ התמונות)

ואתם -אפילו לא אכפת לכם ? אתם מבינים כמה שזה לא בסדר ?

אני מאמין שאתם מגיבים כך כיוון שאין לכם עדיין ילדים, אין אדם שיש לו ילדים קטנים ולא יחרד למראה התמונות.

ילד קטן שנשאר כי אבא שלו אמר לו שנשארים, מגיע לו למות בגלל זה ? מגיע לאבא שלו למות ? מה קורה אתכם אנשים

נסראאלה ישתמש בתמונות האלו כי זו מתנה בשבילו. אתם מבינים שברוב אירופה וכמעט בכל העולם המוסלמי משודרות זוועה משם?

תפתחו ערוצים זרים -תבינו קצת מעבר למה שערוץ 2 מוכר לנו.

נכון שאנחנו צודקים והרבה יותר אנושיים מהמחבלים שאיתם אנחנו נלחמים. אבל אסור לנו להדמות להם בשום מצב. ובמקרה כזה אנחנו נראים כרוצחים. (גם אם זה לא מכוון). אני מקווה שאתם תבינו יום אחד כמה תעלה לנו חוסר אנושיות. התמונות האלו הם זועה ומי שלא מזדעזע מהם ומפגין אדישות כי הם "ערבים" פשוט מטומטם מדי.

בדיוק כמו שחלק גדול מהערבים שמחים על מות אזרחים שלנו בפיגועים והלב נקרע לראות אותם -כך הם מרגישים עכשיו (אלו שבני אדם)

ואלו שלא בני אדם זה לא משנה להם מבחינם אנחנו כלבים שצריך להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט כואב הלב, ראיתי את התמונות המזעזעות, נשים ילדים נהרגו..

שהמלחמה הזאת תסתיים כמה שיותר מהר, וכל חזבאללה יושמד.

אבל זה המחיר, יורים קטיושות כמו מים לעברנו והחזבאללה מסתתר מאחורי האזרחים ובכך גורם להרג גדול של אזרחים, החזבאללה משתמשים בהם ולא אכפת להם

מאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או! הנה מגיעים כל השמאלנים יפי הנפש לדיון כדי להטיף לנו מוסר!

"מר גדול" ו-XTPE - אם כל-כך אכפת לכם מהעובדה שאנחנו מחסלים "חפים מפשע" מדוע שלא תעברו לגור בלבנון ותשמרו על אותם חפים מפשע בגופכם?! בשביל מה אנחנו צריכים אימפטונטים שכמותכם שכל מה שהם יודעים לעשות זה לפרוץ בבכי מזויף ולהחליש את כוחה של מדינת ישראל?!

והכי מצחיק שלפני שקראתי את תגובותיכם באתי לומר כי "איך שלא תסובבו את זה אנחנו נראים רע אחרי אירוע כזה" ועכשיו כל מה שיש לי לומר הוא "אני מקווה מאוד שאולמרט, בניגוד לפרס (אשר היה רוה"מ בזמן מבצע ענבי זעם) לא ייסוג מהבטחותיו לעם וימשיך במצע שמטרתו יצירת מציאות חדשה שתסייע בהגנה על תושבי מדינת ..."

תחי מדינת ישראל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטון דיבור הזה פשוט לא במקום

כל פעם שמישהו מביע עמדה שמאלנית מהממוצע באתר הזה (שהיא ימנית מאוד) ישר מתנפלים עליו עם אותם המשפטים הלעוסים

אתם פשוט לא מסוגלים לקבל מצב שבו מישהו חושב אחרת ממכם.

אפשר וצריך להצטער על מות אזרחים במלחמה

צריך גם להבין שאלו מהלכים שאי אפשר למנוע שמטרתם היא להגן על תושבי ישראל בסופו של דבר

בכל מקרה, נקווה שאולמרט לא יכנע ללחץ העולם וימשיך במשימה החשובה הזאת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3283670,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מר גדול" ו-XTPE - אם כל-כך אכפת לכם מהעובדה שאנחנו מחסלים "חפים מפשע" מדוע שלא תעברו לגור בלבנון ותשמרו על אותם חפים מפשע בגופכם?! בשביל מה אנחנו צריכים אימפטונטים שכמותכם שכל מה שהם יודעים לעשות זה לפרוץ בבכי מזויף ולהחליש את כוחה של מדינת ישראל?!

והכי מצחיק שלפני שקראתי את תגובותיכם באתי לומר כי "איך שלא תסובבו את זה אנחנו נראים רע אחרי אירוע כזה" ועכשיו כל מה שיש לי לומר הוא "אני מקווה מאוד שאולמרט, בניגוד לפרס (אשר היה רוה"מ בזמן מבצע ענבי זעם) לא ייסוג מהבטחותיו לעם וימשיך במצע שמטרתו יצירת מציאות חדשה שתסייע בהגנה על תושבי מדינת ..."

תחי מדינת ישראל!

ילד טיפש. תחשוב יה אהבל לפני שאתה מדבר אין שום קשר בין מה שרשמתי לתגובה שלך

אני לא "יפה נפש" אבל לבי נקרע למראה ילדים מתים -ואם זה הופך אותי ליפה נפש שנוא אז שיהיה.

ואם זה עוזר לך אז בפעם האחרונה שבדקתי לא הייתי אימפוטנט. אבל אולי המצב השתנה מאז לך תדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם יכולים בכלל לבכות על "האזרחים חפי מפשע שלהם" ואתם מעדיפים את דמם על הדם שלנו

זה פשוט לא נתפס

האנשים שנהרגו הם ברובם פעילי חיזבלה לחיזבלה יש 25 אלף פעילים במילואים+סדיר

האנשים האלה החביאו מאגרי ואנשי חיזבלה בבתיהם

האנשים האלה הוזהרו לעזוב את המקום כי מקומם מהווה מטרה להפצצה ממוקדת

האנשים האלה לא התפנו מרצונם החופשי והם נשארו שם להגן על הנשק ועל אנשי החיזבלה

דמם בראשם וגם לא אכפת לי שמתו שם 200 ילדים

שאני היה אבא ואני יראה שהמקום שבו אני מתגורר עם ילדי הינו מקום להפצצה אני יטוס משם ולא ישאר להגן על פעילי טרור

הם נשארו דמם בראשם!

סתכלו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד טיפש. תחשוב יה אהבל לפני שאתה מדבר אין שום קשר בין מה שרשמתי לתגובה שלך

אני לא "יפה נפש" אבל לבי נקרע למראה ילדים מתים -ואם זה הופך אותי ליפה נפש שנוא אז שיהיה.

ואם זה עוזר לך אז בפעם האחרונה שבדקתי לא הייתי אימפוטנט. אבל אולי המצב השתנה מאז לך תדע...

דבר יפה אל תלכלך ככה על אנשים לא על מנהלים ולא על משתשמים רגילים זה 1

עכשיו תגיד לי, לא כואב לך לראות ילדים ישראלים מובלים באמבולנסים לבתי החולים בחיפה והנהריה ? זה 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הבנת הנקרא בן אדם

אף אחד לא מעדיף שיהיו ישראלים במקומם

כולנו מבינים את חשיבות העבודה שצה"ל עושה שם

וכן, מגבים אותו גם לאחר מקרים כאלו כי המטרה של צה"ל היא להגן עלי ועליך בסופו של דבר

ועדיין, זה לא אומר שלא צריך להצטער על מות אזרחים חפים מפשע (ילדים וזקנים בין השאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א- כואב לי הלב אפילו יותר לראות ילדים שלנו נפצעים ונהרגים למרות שכל מוות מיותר של אנשים שלא פשעו מצער

ב- אני מעדיף את דמם על הדם שלנו אבל הרג כזה הוא פשע מלחמה נקודה. איך שלא תסובב את זה- חיזבאאלה לא צריך לתת חשבון לאף אחד ואם אתה מצליח למצוא נקודות דמיון כמו הם יורים על האזרחים שלנו אז נחזיר להם באותו מטבע אתה אדיוט. כי אנחנו צבא של מדינה וצבא מוסרי. בניגוד אליהם אנחנו מוסריים בגלל העובדה שאיננו חפצים במות אזרחים חפים מפשע בניגוד לחיזבאאלה.

ג- תגיד לי לאיזה ילד שמו מאגרי בבית ? לכמה מהם ? אתה מדבר כאילו יש לך הוכחות , לדעתי זה שטיות זה פשוט טעות כמו הרבה טעויות שנעשות במלחמה.

ד אם לא אכפת לך שמתו אפילו 200 ילדים אתה מסכן.

ה- למי שרשם לי דבר יפה ואל תלכלך על מנהלים -יש להם פה ואל תהיה הפה שלהם , ובלי קשר אני חרגתי קצת מגבול הטעם הטוב ואני מתנצל אם פגעתי באדון הנכבד.

התעצבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג- תגיד לי לאיזה ילד שמו מאגרי בבית ? לכמה מהם ? אתה מדבר כאילו יש לך הוכחות , לדעתי זה שטיות זה פשוט טעות כמו הרבה טעויות שנעשות במלחמה.

ד אם לא אכפת לך שמתו אפילו 200 ילדים אתה מסכן.

למה הוא זה שצריך להוכיח משהו? אתה ואחרים פה בדיון מתפלאים על כך שישנם אנשים אשר לא מבכים את מותם של "חפים מפשע" בלבנון. עליך מוטלת החובה להוכיח שלא היה מאדר מתחת לאותו בית או מתחת לאותו מסגד בביירות, שלא נוראה טק"ק/קטיושה מהבין עצמו או מהמסגד עצמו ועוד.

אתה הוא זה שמנסה לגרום לנו להבין שצה"ל מחסל "חפים מפשע" אז לך תוכיח את חפותם! אני ורבים אחרים סומכים על צה"ל ומחלקות המודיעין שלו על שיוכח אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...