קירור+כרטיס מסך בעל ביצועים יותר טובים מכרטיס מסך באותו מחיר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור+כרטיס מסך בעל ביצועים יותר טובים מכרטיס מסך באותו מחיר?

rikus

Recommended Posts

לא הבנתי אף פעם את הקטע של האוברקלוקינג, הרי מערכת סבירה לכרטיס מסך, נגיד כזאת עם מים, עולם כ-200 שקל לא?

אז האוברקלוקינג שתעשו עם הקירור הזה, לא ייתן בדיוק אותם ביצועים כמו כרטיס מסך באותו תקציב כולל הקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

טוב אני אנסח שוב:

נניח שקניתי קירור וכרטיס מסך וזה עלה לי ביחד 1000 שקל. עשיתי וכל הסיפור, עכשיו נגיד שיש למישהו כרטיס ששווה 1000 שקל -האם הכרטיס שלי באוברקלוק יהיה יותר טוב?

השאלה שלי מבחינת מחיר-יעילות נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקרים כן אבל קירו מים זה לא דוגמה של עלות/תועלת....

לעומת זאת קירור אויר ב-200 שח לכרטיס מסך יתן לך לעשות גבוה כמעט ברמה של קירור מים..

ופילו לפעמים יש כרטיסים עם קירור סטוק מספיק טוב שבביל דיי כבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מים טוב רק לכרטיס מסך..יקר.. שים לב למחירים:

בלוק = 150-200

משאבה 75-150

מיכל מים = סתם תארגן משהו

מים = 25 מי ראדיטורים

ראדיטור = 280 הכי זול..

וזה עוד מערכת מינימום בכדי להציג ביצועים בינונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC משמש בעיקר כדי להביא כרטיסים בינונים לרמה של HIGH END.

אם הייתי יכול לצייר פה גרף, הייתי מצייר, אבל בגלל שלא, אני אסביר:

ניקח לדוגמא את ה-79GT וה-79GTX.

GT אפשר היום להשיג ב-1700. GTX אפשר להשיג ב-3000~. בהשקעה של 250 ש"ח בקירור איכותי (VF900CU) אתה יכול להתקרב לביצועים של GTX- ולוחסוך אלף ש"ח. אותו דבר לגבי E6400 לעומת E6600, או E6700 לעומת X6800.

^

זאת דוגמא ל-OC מטעמים כלכליים.

OC שנעשה מטעמי "אגו" או מטעמי שבירת שיא/לראות "כמה החומרה שלי באמת שווה" זה לגמרי עניין של "למי יש יותר גדול"... ואם אנשים קונים ב-1000$ גז איכותי, בעוד הם היו יכולים לקנות 6700+לוח אם שייתן להם יותר ביצועים באותו המחיר...

זה עניין של למי יש יותר גדול, וגם ענין של "לשבור את השיאים והיכולת של עצמי"- התעלות.

אני פסיכולוג בגרוש. :P

^^

מי שרוצה יכול להכניס את זה לחתימה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד דווקא, אפשר גם להוסיף חוץ מהקטע של התועלת מול כסף וה"למי יש יותר גדול", גם "אלה שיש להם יותר מדי זמן והם משתעממים מהתחת לכן מה שנשאר להם לחפש זה את הקירור של האפגרייד הבא למשחקים שכבר מזמן משעממים אותם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...