מחפש חוות דעת על מארז גדול ומרווח - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חוות דעת על מארז גדול ומרווח

t27

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שעדיף לקנות את המארז הזה אם זה לא בארץ ( וככל הנראה אין בארץ ), כי אם תקנה בחו"ל, ככל הנראה שזה יעלה יותר מ-50$ ואז אתה תשלם מיסים, וכבר בכסף הזה עדיף להשקיע במשהו אחר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שעדיף לקנות את המארז הזה אם זה לא בארץ ( וככל הנראה אין בארץ ), כי אם תקנה בחו"ל, ככל הנראה שזה יעלה יותר מ-50$ ואז אתה תשלם מיסים, וכבר בכסף הזה עדיף להשקיע במשהו אחר בארץ.

יש לי אחים שגרים שם אני אשלח את זה אליהם וכשהם באים לארץ הם יביאו לי...

רק צריך למצוא מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר יהיה אחלה.

אבל עדיף לך לנצל את זה שהאחים שלך בחו"ל, בשביל קניית מארז טוב יותר ( כפי שאתה יודע, המארזים בחו"ל הרבה יותר זולים מבארץ ).

אתה יכול לקנות את האורורה או מארז אחר יקר יותר או משהו שאין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות בחו"ל (באירופה מדובר בעיקר על החנויות המקצועיות ולא השכונתיות ששם המצב לא פחות גרוע מהחנויות השכונתיות בארץ)

Antec P180 (או בשחור) או CoolerMaster Stacker 830 או SilverStone Temjin 07 או Lian Li כלשהו (האמת כולם באיכות יוצאת מהכלל)

אלו נחשבים נכון להיום המארזים הטובים ביותר בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו, רק לחשוב על המארזים האלה :cool2:

זה יהיה בזבוז לקנות מארז פשוט מחו"ל הזולה.

שמע, כדאי לך לנצל את האחים שלך בחו"ל לעוד הרבה דברים, חו"ל ממש זולה יחסית לארץ, ויש מוצרים שבכלל לא הגיעו לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו, רק לחשוב על המארזים האלה :cool2:

זה יהיה בזבוז לקנות מארז פשוט מחו"ל הזולה.

שמע, כדאי לך לנצל את האחים שלך בחו"ל לעוד הרבה דברים, חו"ל ממש זולה יחסית לארץ, ויש מוצרים שבכלל לא הגיעו לארץ.

תאמין לי שניצלתי...

בזמנו שה X800XT עלה 3וחצי בארץ קניתי אותו בחו"ל ב1300 שקל אבל ישר אחרי שנה וחצי הוא נהרס ואז תחפש אל מי לפנות...

בעיה לקנות מוצרים שם

אבל מארז זה לא בעיה...

רק צריך לבחור אחד טוב - כי יש לי בעיות אני מפונק

אני חייב חלון..

אגב זה ניראה לי הכי נורמלי מה דעתכם

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16811163035

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מסוכן עם הביטוח, אבל בהפרש כזה של מחירים אתה יכול לקנות 2 ועוד ישאר לך עודף, ושנה וחצי זה לא כזה ישר.

אבל שוב, זה מסוכן כל הקטע עם הביטוח ולא כזה שווה לקנות דברים ממש יקרים שיכולים להתקלקל, אבל אם זה ממש ממש זול אז שווה לקחת את הסיכון.

בקשר למארז שהראתה, הקישור לא עובד לי, בכל זאת, תגיד מאיזה אתרים אתה יכול להזמי לאחים שלך, ואנחנו נמליץ לך על המארז המועדף ( תגיד מה התקציב ועוד קריטריונים כמו חלון למשל שאתה רוצה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...