האם המלחמה בלבנון תעזור לתעשיית המשחקים ? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המלחמה בלבנון תעזור לתעשיית המשחקים ?

Sting

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא על המבצע שהיה שלשום של היחידות המובחרות שהשתלטו על בית חולים 130 ק"מ מהגבול ולקחו כמה שבויים, חופשי אפשר לעשות משחק .

גם הראו כל מיני מהמבצע מגוף ראשון (מצלמה על ראש אחד הלוחמים) , כיאילו תחשבו על זה , זה נראה ממש כמו איזה משחק של ספלינטר סל רק עם קבוצה של לוחמים (לפי מה שהראו בטלויזיה והסבירו על המבצע והתמונות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ בטח,יצאו המון משחקים שמזכירים

COD

MOH

אולי Brothers in Arms

וכו

יש מצב שאתה מביא לי את הסרט?מזמן לא ראיתי :cool2:

עריכה:במיוחד הקרב על חוף נורמנדי,בMOHAA.וואו,זו הייתה חתיכת סצנה :o

לא אבל תחשוב על העובדה שעכשיו כשסטיבן שפילברג ( במאי הסרט) עובד עם EA... והעובדה שיש דור חדש לקונסולות.... הם יכולים לעשות משחק שיהיה דומה בדיוק לסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבל תחשוב על העובדה שעכשיו כשסטיבן שפילברג ( במאי הסרט) עובד עם EA... והעובדה שיש דור חדש לקונסולות.... הם יכולים לעשות משחק שיהיה דומה בדיוק לסרט

לא לא מה פתאום EA?מילא Activion או THQ...לפי דעתי THQ\UBI יהיה הכי טוב.

חוצמזה סטיבן מאכזב אותי בזמן האחרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר עושים משחק על צבא , שיעשו משהו ברמה כמו AAO ולא בסגנון BF2 כי הסגנון הזה של המשחקים לדעתי עושה צחוק מהרעיון של מלחמה (ריספון כל 2 דקות? לקחת F16 כדי להפיל פצצה של טון על איש אחד, לזרוק רימון על טנק? לנסוע לבד בטנק?).

ולעשות צחוק מצבא ארצות הברית זה סבבה, ואפילו יוצא מזה אחלה משחק ;D אבל לא נראה לי שזה מתאים לנו, לפחות לי לא.

מצד שני AAO יכל לשמש כאחלה דוגמה\בסיס למשחק על צה"ל (IDO?) אפילו לא צריך לשנות את המפות הכל קיים כבר

(בתי חולים שמשמשים טרוריסטי? יש, עזה? יש, דרום לבנון בחורף? יש, מדבריות במצרים? יש... (: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעשו הכל חוץ מאסטרטגיה...

גוף ראשון הכי מתאים למקרה כזה

ושלא יעשו משחק לא מציאותי כמו BF2 ( חחח ממתי חייל רגלי יכול לטוס במטוס :kopfpatsch:)

אני דווקא הייתי מתמקד על מלחמות בעבר של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...