האם המלחמה בלבנון תעזור לתעשיית המשחקים ? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המלחמה בלבנון תעזור לתעשיית המשחקים ?

Sting

Recommended Posts

אני לא חושב שיהיה משחק כזה, ולפחות לא משחק שמשחזר את המאורעות, בגלל שהמלחמה עכשיו היא לא כזאת כמו במלחמת העולם הראשונה והשניה, זה יותר הפגזות ופחות חייל רגלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יקחו את זה לשלב הבא...

צד אחד

ישראל

ארה"ב

VS

צד שני

סוריה

איראן

לא כוחות!

מעניין אם מישהו קרוב אליכם חס וחלילה ייהרג ואז תשמעו שמישהו משחק בקרב שהוא נהרג בו, אם יעניין אותכם אם המשחק טוב.

מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתם עד כמה אתם שרוטים ?

אתם רוצים לשחק במשחקים שמו בהם אזרחים ישראלים ?

זה השאמריקאים מטומטים ומשחקים bf2 כול היום (מה שהולך בעירק) זה לא הופך אותנו להיות כמוהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אבל bf2 ממש מזכיר את עירק

ערבים,אקלים,שטח פנים

בול נראה כמו אחת הערים שם

צד אחד ארה''ב, צד שני ארגון גרילה שמתמרד כנגד השלטון

קיצור כאוס שלם וזה נראה בול 1 ל 1 כמו עירק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אבל bf2 ממש מזכיר את עירק

ערבים,אקלים,שטח פנים

בול נראה כמו אחת הערים שם

צד אחד צבא ארה''ב, צד שני ארגון גרילה שמתמרד כנגד השלטון

קיצור כאוס שלם וזה נראה בול 1 ל 1 כמו עירק

יש מפות עם ערבית (יותר נכון עותמנית/פרסית), ויש שמוגדר כקואלצית המזרח התיכון (בלי איזכור של מדינות ספציפיות)

אבל לא רשום עיראק בשום מקום, המקומות לא קיימים במציאות, ואין התייחסות לאירועים עכשיויים

זה שאתה מתעקש לראות כאן את עיראק זה בעיה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה של BF2 לא כזאת מרהיבה, מילא CRYSIS

הייתה מת, אולי זאת לא כמו הגרפיקה של CRYSIS אבל אם תשחק אי פעם בBF2 על HIGH תראה משהו אחר =] יש לו גרפיקה מדהימה.

שמע BF2 זה משחק , רק משחק , אז אי אפשר לשים לו מנוע מטורף או דברים כאלו, בBF2:MC שיצא לXBOX המנוע הגרפי היה יותר משופר והיו עוד כמה אפקטים כי היה לו סינגל פלייר יותר רחב משל הPC.

אם CRYSIS היה יוצא רק לרשת (שלא יצא אף פעם) בלי עלילה או משהו מיוחד אז גם שם היו מפחיתים בגרפיקה כי צריך שיהיה פינג טוב וקצב העברת נתונים מהיר והם על המאמצים של המחשב מרוכזים בגרפיקה ואפקטים לא ישאר כלום לכל השאר שקשורים למשחק עצמו ברשת....

לכל משחקי הFPS שהם רק משחקי רשת!! יש לו נראה לי ת'מנוע הגרפי הכי טוב וגם הכי מציאותי.

ולא BF2 לא מזכיר לי ממש את עירק, כי מצטער לא הייתי שם.

אבל BF2 לא בנוי על שום מלחמה וגם אין שם שום צד רע ושום צד טוב אז הוא לא קשור ממש למלחמה שהייתה, סתם משחק ששמו שם כמה מדינות וזהו =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה מת, אולי זאת לא כמו הגרפיקה של CRYSIS אבל אם תשחק אי פעם בBF2 על HIGH תראה משהו אחר =] יש לו גרפיקה מדהימה.

שמע BF2 זה משחק , רק משחק , אז אי אפשר לשים לו מנוע מטורף או דברים כאלו, בBF2:MC שיצא לXBOX המנוע הגרפי היה יותר משופר והיו עוד כמה אפקטים כי היה לו סינגל פלייר יותר רחב משל הPC.

אם CRYSIS היה יוצא רק לרשת (שלא יצא אף פעם) בלי עלילה או משהו מיוחד אז גם שם היו מפחיתים בגרפיקה כי צריך שיהיה פינג טוב וקצב העברת נתונים מהיר והם על המאמצים של המחשב מרוכזים בגרפיקה ואפקטים לא ישאר כלום לכל השאר שקשורים למשחק עצמו ברשת....

לכל משחקי הFPS שהם רק משחקי רשת!! יש לו נראה לי ת'מנוע הגרפי הכי טוב וגם הכי מציאותי.

ולא BF2 לא מזכיר לי ממש את עירק, כי מצטער לא הייתי שם.

אבל BF2 לא בנוי על שום מלחמה וגם אין שם שום צד רע ושום צד טוב אז הוא לא קשור ממש למלחמה שהייתה, סתם משחק ששמו שם כמה מדינות וזהו =]

קודם כל, אני כן משחק על HIGH, וזה נכון שהגרפיקה לא אמורה להיות כזאת חיה בגלל שזה ברשת, אבל בוא נתייחס פה לעובדות, והעובדות אומרות שהגרפיקה לא כזאת חיה יחסית למה שיש בזמן האחרון, ואם כבר אתה מפנטז על משחק, אז למה לא לפרגן לעצמך בגרפיקה כמו של CRYSIS או משהו בסגנון, כי כשאתה מדבר על גרפיקה מפגיזה אתה לא יכול להדגים את BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני כן משחק על HIGH, וזה נכון שהגרפיקה לא אמורה להיות כזאת חיה בגלל שזה ברשת, אבל בוא נתייחס פה לעובדות, והעובדות אומרות שהגרפיקה לא כזאת חיה יחסית למה שיש בזמן האחרון, ואם כבר אתה מפנטז על משחק, אז למה לא לפרגן לעצמך בגרפיקה כמו של CRYSIS או משהו בסגנון, כי כשאתה מדבר על גרפיקה מפגיזה אתה לא יכול להדגים את BF2.

מול כל שאר משחקי הרשת יש לו את ה-גרפיקה הכי יפה ומציאותית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה של BF2 לא כזאת מרהיבה, מילא CRYSIS

בשביל שיקרטע?

עזוב אני לא מתלהב מגרפיקה מפוצצת, אילא שהשילוב בין הגרפיקה למשחקיות המעולה יהיה טוב וככה זה ב-BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...