התלבטות לגבי השילוש הקדוש (קונרו) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי השילוש הקדוש (קונרו)

kipi25

Recommended Posts

לוחות 965P היו אמורים להיות במחירים יותר נוחים כמו 600-800 שקל

בפועל הם קיבלו מחירי 1000 שקל ומעלה (הגדילו לעשות וקבעו לאחד הלוחות מחיר של לא פחות מ-1500 שקל)

המחירים צריכים לרדת

[/quote

יש לך מושג מתי הם אמרוים לרדת נגיד שיוצא אלינו הקונרו P5W DH DELUXE שעולה היום קרוב ל1700 ש"ח ירד משמעותית או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

P5W DH מבוסס 975X ולכן לא יירד

P5B של לעומת זאת יצטרך לרדת מ-1100 שקל (המחיר שלו היום)

kipi תראה את השאלות הנפוצות

הממוצע של התוספת מה-2MB זה 3.5%

לגבי ה-333, עדיף 667 שעובדים על 1:1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני מתכנן :)

לא בטוח אם החנות שאני קונה ממנה מציעה את ה-DFI, אבל אם אני אקבל מחיר טוב אני אלך על לוח 975X אחר. מקסימום מאה מאתיים שקל הפרש.

הייתי הולך על 800, אבל לא הצלחתי לסדר את המחלק ככה שינצל לי את זה, אז אני אלך על באס 333 וזכרונות 677. או אולי אפילו באס 350 וזכרונות קצת יותר טובים שיאפשרו לי OC ל-700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שספק ג'נרי זה ךא משהו שאפשר לסמוך עליו יותר מדי, אבל לפעמים יש הפתעות....

בכל מקרה, יש לי ספק נוסף בבית (FSP350-60THN). יש מצב שזה כן יתאים למערכת שהומלצה כאן (בתוספת ה OC שהזכרתי) ?

שוב, אני מתנצל שאני מערבב כאן נושאים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות בערך באותו מחיר זכרונות כאלה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2165_2166&products_id=14282

הם גם לא יגבילו אותך ב OC והם גם יותר מהירים באותו מחיר [אמנם תזמונים 5-5-5-12 אבל באינטל בזכרונות עדיף מהירות על תזמונים מה גם שאפשר להוסיף טיפ טיפה מתח ולהדק את התזמונים ל 4-4-4-12]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני לא כל כך מבין ב OC, אז לא נראה לי שאני אהדק תיזמונים לזכרונות (ואני גם בכלל לא מבין איך להדק אותם :silly:)

גם את ה OC שכן חשבתי לעשות (להעלות BUS ל 333), אני עוד לא יודע איך לעשות (טכנית).

בכל מקרה, אם אני כן אעשה אותו, אז הזכרונות שחשבתי קודם (PQI 667MHZ) יתאימו מצויין ל OC הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...