Prince of persia:Sands of time עכשיו בחנויות...ב29 ש"ח - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince of persia:Sands of time עכשיו בחנויות...ב29 ש"ח

tombcatz

Recommended Posts

נראה שהטראנד של המשחקים האיכותיים הזולים רק ממשיך.

זה התחיל עם FAR CRY בסניפי רשת "באג" וכנראה עובר טרנספורמציה למלחמה כוללת.

המשחק Prince of persia:Sands of time המעולה [מעולה מעולה מעולה] שמתומחר בתגית מחיר של 100 ש"ח בכל הארץ,עכשיו נמכר ב29 ש"ח ברשת חנויות "פריק"

http://www.freak.org.il/Product.asp?Pid=1209078&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=1

נחיה ונראה,אולי באג גם יחליטו להוזיל אותו בעקבות כך...

מה שלא יהיה-מי שלא שיחק במשחק-זה ממש מומלץ...משחק מעולה פשוט חבל"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אשקרה כבר אנטיקה ... ציפיתי שימכר כבר בפחות / לא ימכר בכלל ...

למרות שאין ספק שהוא משחק מצוין , אבל השני (Warrior Within) שם אותו לפי דעתי.

תשמע,הכל לפי עיני המתבונן.אני אהבתי את 2 כי אני סאדיסט שאוהב אלימות,בעוד שחבר שלי (שאוהב להפעיל את התאים האפורים)אהב יותר את הראשון.

צריכים להוזיל את השני ל99 לפחות ואז זה ימכר מאוד טוב,לפי דעתי (כי יש שני סוגי אנשים שאוהבים את הסדרה,אלה שאהבו את הראשון יותר ואלה שאהבו את השני יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,הכל לפי עיני המתבונן.אני אהבתי את 2 כי אני סאדיסט שאוהב אלימות,בעוד שחבר שלי (שאוהב להפעיל את התאים האפורים)אהב יותר את הראשון.

צריכים להוזיל את השני ל99 לפחות ואז זה ימכר מאוד טוב,לפי דעתי (כי יש שני סוגי אנשים שאוהבים את הסדרה,אלה שאהבו את הראשון יותר ואלה שאהבו את השני יותר)

תאים אפורים זה ללימודים , אלימות זה למשחקי מחשב :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי את הראשון יותר מהשני...ולא מהסיבה שיש בו פחות אלימות או יותר חשיבה...אילא בגלל שהראשון היה פי 20 יותר מלוטש ועשוי נכון מהשני...השני הרגיש כמו גירסאת בטא ולא כמו משחק מושלם.

חוץ מזה,אם אתה אוהב המון אקשן במשחק בסגנון כמו זה,אז תשחק בDEVIL MAY CRY3....תחשוב על הנסיך הפרסי השני אבל על אקסטזות,עם רובים ונגד המון המון המון אויבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהטראנד של המשחקים האיכותיים הזולים רק ממשיך.

זה התחיל עם FAR CRY בסניפי רשת "באג" וכנראה עובר טרנספורמציה למלחמה כוללת.

המשחק Prince of persia:Sands of time המעולה [מעולה מעולה מעולה] שמתומחר בתגית מחיר של 100 ש"ח בכל הארץ,עכשיו נמכר ב29 ש"ח ברשת חנויות "פריק"

http://www.freak.org.il/Product.asp?Pid=1209078&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=1

נחיה ונראה,אולי באג גם יחליטו להוזיל אותו בעקבות כך...

מה שלא יהיה-מי שלא שיחק במשחק-זה ממש מומלץ...משחק מעולה פשוט חבל"ז.

לפני שנה וחצי בערך קניתי את זה עם אחי ב50 שקל מטוואר רקורדס נראה לי.. בכל מקרה זה היה מאיזה קורנפלקס, אבל עדיין זה לא כ"כ הורדה משמעותית מאז |:

וזה כבר משחק ענתיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...