Prince of persia:Sands of time עכשיו בחנויות...ב29 ש"ח - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince of persia:Sands of time עכשיו בחנויות...ב29 ש"ח

tombcatz

Recommended Posts

וואו,אתה נוב.על איזה רמה בדיוק?

מה קשור נוה... זה פשוט משחק שלא אהבתי.. אני משחק רק בET ועכשיו סיימתי NOX (מתוך שעמום)

אז אני לא ממש רגיל למשחקים בגוף 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי את הראשון יותר מהשני...ולא מהסיבה שיש בו פחות אלימות או יותר חשיבה...אילא בגלל שהראשון היה פי 20 יותר מלוטש ועשוי נכון מהשני...השני הרגיש כמו גירסאת בטא ולא כמו משחק מושלם.

חוץ מזה,אם אתה אוהב המון אקשן במשחק בסגנון כמו זה,אז תשחק בDEVIL MAY CRY3....תחשוב על הנסיך הפרסי השני אבל על אקסטזות,עם רובים ונגד המון המון המון אויבים.

אתה מדבר על משחק לא מלוטש ואז מזכיר DMC3 (למחשב) , בין הלא מלוטשים שראיתי בחיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על משחק לא מלוטש ואז מזכיר DMC3 (למחשב) , בין הלא מלוטשים שראיתי בחיים שלי.

האמת שיש לי סכום שעות כולל של 28 שעות משחק בDMC3 ועדיין לא נתקלתי בבאג אחד...וסצנות המעבר במשחק עשויות יותר טוב מבכל משחק גוף שלישי אחר.

אז על מה אתה בדיוק מדבר? :|

הנסיך הפרסי סבל מסצנות מעבר מפגרות,והיה מפוצץ בכמויות באגים שלא ייאמנו...שיא הבושה היה בסצינת הפתיחה של המשחק,בו אתה נלחם נגד השרמוטה השחורה...יש שם סצנה שמישהו בא אליה מאחורה כדי לתקוף אותה ואז היא נותנת לו מכה עם החרב....הם בכלל לא הקליטו אנימציות לסצינה הזו,ולכן שניהם נראים כמו שני שזזים על 4 צירים.

עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש לי סכום שעות כולל של 28 שעות משחק בDMC3 ועדיין לא נתקלתי בבאג אחד...וסצנות המעבר במשחק עשויות יותר טוב מבכל משחק גוף שלישי אחר.

אז על מה אתה בדיוק מדבר? :|

הנסיך הפרסי סבל מסצנות מעבר מפגרות,והיה מפוצץ בכמויות באגים שלא ייאמנו...שיא הבושה היה בסצינת הפתיחה של המשחק,בו אתה נלחם נגד השרמוטה השחורה...יש שם סצנה שמישהו בא אליה מאחורה כדי לתקוף אותה ואז היא נותנת לו מכה עם החרב....הם בכלל לא הקליטו אנימציות לסצינה הזו,ולכן שניהם נראים כמו שני שזזים על 4 צירים.

עצוב.

צודק , אבל זה לא מפריע למשחקיות - שהיא מהנה ,

ב DMC3 הכל מפריע למשחקיות , שליטה גרועה , זוויות מעפנות , ומוזיקה שהאמת מוציאה אותך מהריכוז (לגבי שליטה אני מדבר רק על המחשב , אין לי ניסיון עם גירסת ה PS2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק , אבל זה לא מפריע למשחקיות - שהיא מהנה ,

ב DMC3 הכל מפריע למשחקיות , שליטה גרועה , זוויות מעפנות , ומוזיקה שהאמת מוציאה אותך מהריכוז (לגבי שליטה אני מדבר רק על המחשב , אין לי ניסיון עם גירסת ה PS2)

אה???????

א)השליטה בDMC3 אוכלת בלי פלפל ובלי מלח את השליטה של הנסיך הפרסי2...התנועה של הדמות קלה,גם על המקלדת,וביצוע קומבואים ומכות מטורפות קל בעשרות מונים מביצוע קומבואים בנסיך הפרסי 2

ב)אם מדברים על מצלמה-כמעט והתייאשתי מהנסיך הפרסי2 בגלל המצלמה המחורבנת שיש בו...לא פעם ולא פעמיים נתקעתי עם זווית מצלמה בלתי אפשריות שגם לא ניתנות להזזה

ג)מבחינת משחקיות בכלל-גם כאן DMC צוחק על הנסיך הפרסי...מערכת הקרבות בDMC כלכך מגוונת ומשולבת חכם במשחק עד שאם אתה משחק בDMC,זה בלתי אפשרי לחזור ולשחק בנסיך הפרסי בגלל מערכת הקרבות הדלה עד גיכוח שיש במשחק...

ד)מבחינת -לנסיך הפרסי גם יש מוזיקת רוק כבד,אבל חרא של ....בניגוד לDMC3 שמכיל מעולה...

ה)גם בגירסאת המחשב DMC3 אוכל את הנסיך הפרסי,ובגירסאת הPS2 בכלל אין מה להשוות....

ושלא תבין אותי לא נכון,סיימתי את הנסיך הפרסי הראשון איזה 5 פעמים,את הנסיך הפרסי השני סיימתי איזה 3 פעמים ואת DMC3 סיימתי פעמיים...אז אני יכול לבצע השוואות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי DMC ו-POP הם משחקים שונים, כי DMC זה רק להרוג, ו-POP זה יותר כל הקפיצות והמיכשולים וכל אלה.

אבל POP זה משחק יותר מוצלח, כי ה-DMC למחשב לא עובד טוב על גיימפאד ( הם התבלבלו בין האנאלוג הימני לשמאלי וזה ממש ל נוח ), הגרפיקה פחות טובה וPOP החדש ( שיצא אפילו אחרי DMC3 הגירסה המיוחדת למחשב ). ובשני המשחקים אפשר להתעצבן מהמצלמה, אבל ב-DMC זה יותר גרועה.

אבל המשחק עצמו של DMC הוא ממש גדול ולכן אפשר להתעלם מהבעיות האלה ( חוץ מהקטע עם האנאלוגים ), ואותו דבר אצל POP ( רק שלו כמעט ואין בעיות ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה???????

א)השליטה בDMC3 אוכלת בלי פלפל ובלי מלח את השליטה של הנסיך הפרסי2...התנועה של הדמות קלה,גם על המקלדת,וביצוע קומבואים ומכות מטורפות קל בעשרות מונים מביצוע קומבואים בנסיך הפרסי 2

ב)אם מדברים על מצלמה-כמעט והתייאשתי מהנסיך הפרסי2 בגלל המצלמה המחורבנת שיש בו...לא פעם ולא פעמיים נתקעתי עם זווית מצלמה בלתי אפשריות שגם לא ניתנות להזזה

ג)מבחינת משחקיות בכלל-גם כאן DMC צוחק על הנסיך הפרסי...מערכת הקרבות בDMC כלכך מגוונת ומשולבת חכם במשחק עד שאם אתה משחק בDMC,זה בלתי אפשרי לחזור ולשחק בנסיך הפרסי בגלל מערכת הקרבות הדלה עד גיכוח שיש במשחק...

ד)מבחינת -לנסיך הפרסי גם יש מוזיקת רוק כבד,אבל חרא של ....בניגוד לDMC3 שמכיל מעולה...

ה)גם בגירסאת המחשב DMC3 אוכל את הנסיך הפרסי,ובגירסאת הPS2 בכלל אין מה להשוות....

ושלא תבין אותי לא נכון,סיימתי את הנסיך הפרסי הראשון איזה 5 פעמים,את הנסיך הפרסי השני סיימתי איזה 3 פעמים ואת DMC3 סיימתי פעמיים...אז אני יכול לבצע השוואות.

אתה אולי יכול , אבל מאיפה הבאת את הדברים האלה , המצלמה בנסיך זזה יפה מאוד עם העכבר ואתה לא צריך לחכות למישהו שיזיז לך אותה , רק צריך לשנות את ה inverted שיהיה נוח ושמאל לא יהיה ימין.

שליטה ב DMC3 במקלדת ? מה... יש עכבר מסיבה מסוימת , חבל שלא ראו את זה מי שעשה פורט למשחק.

שיחקתי ב DMC3 ומעצבים כבר לא יכולתי לחכות לחזור לשחק בנסיך.

DMC3 מעולה .. כן, אם אתה בכת השטן. ולא אמרתי שהמוזיקה בנסיך טובה , אבל היא לפחות לא מפריעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי יכול , אבל מאיפה הבאת את הדברים האלה , המצלמה בנסיך זזה יפה מאוד עם העכבר ואתה לא צריך לחכות למישהו שיזיז לך אותה , רק צריך לשנות את ה inverted שיהיה נוח ושמאל לא יהיה ימין.

שליטה ב DMC3 במקלדת ? מה... יש עכבר מסיבה מסוימת , חבל שלא ראו את זה מי שעשה פורט למשחק.

שיחקתי ב DMC3 ומעצבים כבר לא יכולתי לחכות לחזור לשחק בנסיך.

DMC3 מעולה .. כן, אם אתה בכת השטן. ולא אמרתי שהמוזיקה בנסיך טובה , אבל היא לפחות לא מפריעה.

אה?המוזיקה בDMC3 ממש טובה,על מה אתה מקשקש?זה שאתה לא אוהב מטאל\רוק כבד ממש לא אומר שהיא לא טובה...זה סאונדטראק מעולה.

בנוגע למצלמה בנסיך-צריך לעשות לה הרבה התאמה לפני שהיא נהית נוחה...וגם כשהיא נוחה-יש סצינות בהן אתה לא שולט במצלמה,והזוויות צילום הן פשוט נוראיות....והמוזיקה בDMC3 לא מפריעה בכלל,להיפך-המוזיקה שמפריעה היא זו שבנסיך הפרסי2...היא נוראית..בייחוד בסצינות שאתה בורח מהדהקא,זה המוזיקה הכי נוראית ששמעתי בחיים שלי...

העכבר בDMC3 הוא לא אפשרי מהסיבה הפשוטה שהשליטה במשחק לא תאפשר לך עכבר....המשחק מהיר מדי וקצבי מדי בשביל עכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיר מדי בשביל עכבר .. עוד לא שמעתי על כזה דבר

קיצר לפי דעתי DM3 למחשב גרוע , ורוב האנשים לא יאהבו אותו בגלל ההמרה הרעה למחשב + סגנון Resident Evil 2 בזוויות הגרועות. (ל לא נמאס ..? ניסו משו חדש ב RE4 ותיראה איך הצליחו, עובדה)

ו POP2 בין המשחקים 3rd person הטובים ששיחקתי אי פעם למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהשפעת עולה לי שוב לסינוסים,

בבאג מציעים עכשיו את CALL DO DUTY+UNITED OFF' ב 99. QUAKE 4 גם ב-99, THE MOVIES ב -99 ועוד כמה משחקים לא רעים בכלל באותו מחיר.

תהנו.

אגב, גם משחקים טובים ל PS2 קיבלו מחיר של 99!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה המשחק הזה THE MOVIES???

עושים :]

בעקרון זה משחק סים כזה סגנון סימס, אתה שולט על שחקנים ובמאים ועל אולפן הפקות שלום

ומפיק , אתה יכול להכין תסריטים או להביא תסריטאים שיכתבו את זה בשבילך , ועוד מלא שטויות

אתה מתחיל משנות ה 20 בארה"ב ומסיים נדמה לי איפשהו במאה ה 21.

משחק מעולה , ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים :]

בעקרון זה משחק סים כזה סגנון סימס, אתה שולט על שחקנים ובמאים ועל אולפן הפקות שלום

ומפיק , אתה יכול להכין תסריטים או להביא תסריטאים שיכתבו את זה בשבילך , ועוד מלא שטויות

אתה מתחיל משנות ה 20 בארה"ב ומסיים נדמה לי איפשהו במאה ה 21.

משחק מעולה , ממליץ

איך הגרפיקה ובאיזה שנה הוא יצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...