מסך 19" Widescreen של ACER דגם AL1916WS - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19" Widescreen של ACER דגם AL1916WS

biodome

Recommended Posts

מחיר מתחת ל-1300 ש"ח

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=411938

133 ביקורות משתמשים לא רעות בכלל ב-Amazon UK..

רוב החוות דעת השליליות מתייחסות לשימוש עם XBOX360 שלא תומך ברזולציה של המסך.

רציתי לדעת אם למישהו כאן היה ניסיון איתו, במיוחד במשחקים (זה לחבר שהוא גיימר), או חוות דעת כלליות.

כמו כן אם מישהו יודע מה האחריות של פיקסלים מתים אצל ניופאן על המסך הזה? בכל מקרה חבר שלי כנראה יתקשר אליהם מחר לברר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לעיין בביקורת הזו שמשתמש אחד כתב לאחר שרכש את המסך

הביקורת אמנם סובייקטיבית לחלוטין אך עדיין מלמדת משהו..

http://www.futuremark.com/forum/showthread.php?t=3188

שים לב כי למסך לא קיים חיבור DVI, אם זה חשוב לחבר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI is over rated

מה שמדאיג בביקורת של neoseeker זה ה-bleeding המצויין.. זה אומר בעצם בריחה של אור נכון? כמו שיש בחלק ממסכי Viewsonic בפינות?

יש לציין שהכרטיס מסך בשימוש הוא 9800.. הוא בעצם יצטרך לעלות ברזולציה ל-1440x900 בשביל לשחק בצורה מיטבית (או 1280x960).. יותר מדאיג אותי שקצב הפריימים שלו יפול לרמה לא מקובלת.. למרות שבעצם גם במסך 17 סטנדרטי הוא יצטרך לעלות ל-1280x1024.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI is over rated

ממש לא נכון!

גם שים לב למה שכתוב בביקורת:

In some games, there's not alot of need for AA

WTF? בגלל שהמסך מטשטש את התמונה בעצמו? (לא סימן טוב)

בגלל שהרזולוציה גבוהה?

מאיפה הוא מביא את הטענה המטופשת הזאת?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך רחב, ובמשחקים אני אף פעם לא משחק ברזולוצייה הטבעית (פשוט גבוהה מידי בשביל 6600gt זקן) אבל גם ברזולוצייה יותר נמוכה (1280*720) המשחקים נראים מצויין. מסך רחב מתאים פחות למשחקים, כי לא כל המשחקים תומכים בו (אף משחק של ea לא תומך ברזולוצייה של מסך רחב, ובגלל זה צריך להוריד כל מיני תיקונים) עדיף שיקנה 19 רגיל ולא רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס למחיר זה מסך מאוד משתלם, ולסאמסונג אין משהו להציע במחיר הזהף חוץ מזה שהמסך בכלל לא רע ואי אפשר להגיד שההבדל בינו לבין סאמסונג כזה גדול, אני הייתי אומר מאוד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חבר שלא יכול להוציא סכומים מיותרים, ברור לי שהסמסונג יהיה עדיף אבל הוא משמעותית יותר יקר ומחוץ לתקציב.

למי שכתב שצריך להוריד תיקונים בשביל לשחק במשחקים ברזולציה רחבה - זה אומר שהם כן תומכים, הם פשוט לא חשבו על זה קודם.. לדעתי בהחלט יש מצב למגמה כוללת של מסכים רחבים גם במחשבים, בדיוק כמו שקרה בעולם הבידור הבייתי. התוכן רחב (סרטים) וזה בא לענות על הצורך הזה. חוץ מזה שאני מאמין שרוב המשחקים גם ילכו בכיוון הזה או לפחות יתמכו בכך, רוב אלו שעברו למסך רחב אומרים שזה מוסיף המון לחווית המשחק.

תשמעו ב- יש 133 ביקורות ורובן (כמעט כולן) משבחות את המסך ונותנות לו 5 כוכבים.

ושוב DVI הוא לגמרי over rated, אני לא מאמין שהתמונה מטושטשת ולכן הוא התכוון שאין צורך ב-AA, הוא דווקא ציין שהתמונה מעולה. וכך בשאר הביקורות, אף אחד לא התלונן על תמונה לא ברורה.

אני לא אומר שכבל DVI זה לא פלוס, אבל בעיקרון עם כיוונונים נכונים כבל סטנדרטי יספק איכות טובה, וזה לא סיבה לפסול מסך או לשלם יותר על מסך שכן מגיע עם החיבור הזה.

השאלה אם עדיף ללכת על 17" LCD רגיל כמו של ב-1200 ש"ח, או להוציא 1300 ש"ח על המסך הזה.

בהתחשב בכך שהכרטיס מסך שלו חלש יותר מ-6600GT, אני מניח שהוא לא יוכל לשחק ב-1280x960, השאלה אם התמונה עדיין תראה מעולה ברזולוציות נמוכות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם אתה סומך על הביקורות האלו אז לך על זה.

בסך הכל מחיר באמת טוב.ובמסכי LCD,במשחקים שלא ברזולוציית ה NATIVE,לא רואים הבדל לעומת שימוש רגיל ב LCD ברזולוצייה הלא NATIVE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1280*960 זו לא רזולוצייה של מסך רחב, שישחק ב1280*720, אני מאמין שהכרטיס יסחוב..... הקטע שאם הוא לא רוצה לשבור ת'ראש על איך להפעיל ת'משחק עם מסך רחב אז שפשוט יקנה מסך רגיל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי בNBA Live 2006 במסך רחב

והאיכות הייתה בסדר גמור, גם ברזולוציה 1024*768.

משחקים אחרים לא בדקתי.

אבל מה שכן, כשעבדתי מול טקסט ואתרים פשוט סבלתי

מכל דקה שאני משתמש במסך הזה, מדובר במסך של Mag T906W.

לא יודע לגבי הACER, אולי הוא טוב יותר.

פשוט מתייחסים אליו כל הזמן בהקשר למשחקים וסרטים, שבהם

גם המאג הציג איכות לא רעה בכלל יחסית למחיר בתחום הזה.

בעוד שבעצם העבודה העיקרית שלי מול טקסטים וגלישה באינטרנט

המסך פשוט לא סיפק את הסחורה.

במיוחד שהמסך המקורי שלי היה Flatron F900P שתמונותו

חדה ביותר עם גודל נקודה של 0.24 פשוט לא יכולתי להתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...