דרישות מערכת בשביל Crysis! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מערכת בשביל Crysis!

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מושפעות שלא תאמן.. תראו כמה אתם משועבדים לכל העסק הזה... אני גם אוהב מאוד את כל זה אבל חכו קצת בלי להיות מושפעים, הכל בטאקט.

לא להוציא אלפי שקלים המערכות פה עצבניות מספיק, סבלנות אל תמהרו לזרוק כסף.. כשתעבדו עליו [הכסף] תבינו כמה הערך שלו יעלה בעינייכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להריץ OBLIVION! TITAN!GRAW!

חוץ מזה זה לא כיף לשחק בלי פילטרים

לא מהמשחקים שאני משחק בהם בכל מקרה, משחקי פעולה בעיקר.

heroes 5

עריכה:

אה על מדיום,אממ,פריי?

הירוס עובד יופי טופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יעבוד אבל לא עם כל האפקטים בגלל זה 18XT הוא מינימום כי הוא צריך להיות חזק כדי להתגבר על הפאר של DX10

המשחק יעבוד עם כל האפקטים לכאורה, אין שמה שום דבר שדורש חומרה חדשה, ביצועים זה דבר אחר כבר.

אף אחד מהכרטיסי ה-High End של היום לא יריץ לך vertex texture fetch/r2vb מהר במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יעבוד עם כל האפקטים לכאורה, אין שמה שום דבר שדורש חומרה חדשה, ביצועים זה דבר אחר כבר.

אף אחד מהכרטיסי ה-High End של היום לא יריץ לך vertex texture fetch/r2vb מהר במיוחד.

vertex texture fetch/r2vb שזה ?? :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשדרג את המחשב של אח שלי ל2GB יגרום לשידרוג המחשב שלי לג'יגה וחצי.. להתחיל ללחוץ על ההורים 8)

עכשיו רק נשאר לחסוף כסף לכרטיס מסך חמוד, ואני מסודר עוד שנה ככה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח, הם תומכים בזה חומרתית. אמנם עוד לא היה איך לבדוק את זה ממש, אבל לא מאמין שזה מה שיגביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...