AMD-ATI הרכישה התרחשה היום - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD-ATI הרכישה התרחשה היום

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי קשר ליכולת או הרצון של אינטל, דרושה הסכמה של לעסקה כזאת וזה בודאי לא יקרה.

אחרת הדרך היחידה היא השתלטות עוינת ע"י איסוף כל המניות בשוק או שילוב אנשי מפתח בדירקטוריון. בכל מקרה לא תמיד חוקי וקשה מאוד לביצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בורסה - מי מכם שיצא לו לעקוב אחרי המניות של אינטל, , אנוידיה ו-ATI ראה משהו מעניין. המנייה של ATI קפצה אתמול ב-3$ מ-16$ ל-19$ ולעומתה המניה של נפלה פעמיים, פעם ראשונה בשישי (לא ברור אם זה קשור להכרזה) ופעם נוספת אתמול - סה"כ היא נפלה מ-21$ לכ-16$. אני לא מתיימר להבין בבורסה יותר מדי אבל הייתי אומר שזה נראה כאילו שהמשקיעים של ATI אוהבים את העסקה ואלו של לא כל-כך.

לעומת זאת ירדה לא מעט אך חזרה לערך הקודם שלה מלפני כמה ימים ואינטל לא השתנתה יותר מדי.

2) להגיד לכם את האמת, אין לי מושג מה מטרת הרכישה הזו, אף אחת מן החברות לא ממש מסבירה את עצמה חוץ מלספר כל מני דברים בשיחת הטלפון שלהם והמצגת שהם פרסמו באתר של AMD, לינק, מופיעה בצד שמאל.

תשמעו את השיחה המוקלטת, תקראו את המצגת - אולי תבינו משהו מעניין ותספרו לנו :)

3) מי מכם שקרא את החדשות באתר שלנו בוודאי יודע ש-ATI עבדה/עובדת על שתי ערכות שבבים חדשות למעבדי Core 2 של אינטל, CrossFire Xpress 1600 ו-CrossFire Xpress 3200 - הערכות כבר קיימות מזה זמן מה ל- ו-ATI תכננה להוציא גרסאות גם לאינטל. היא הייתה אמורה הלשיק אותן ב-27 ליולי, עם ההשקה הרשמית של 2 - מעניין מה ייקרה עכשיו, האם זה ייצא לפועל או שזה נגנז.

כמו שכתבתי בחדשה שלי בשבוע שעבר, לא משנה מה ייקרה, זה ישפיע על השוק כולו בכל הרבדים, בצורה כזו או אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב ש- קנו את ATI בשביל "להכנס לתחתונים של אינטל" בדמות ערכת שבבים אחת שאף אחד לא מבטיח שתימכר בכמויות גדולות כל-כך? :screwy:

אני בטוח שזו אפילו לא הייתה אפשרות שריחפה להם בראש, הם ידעו מראש שאינטל תדע לטפל בזה מהר מאוד, ולראייה, ייתכן כי זו תהיה ערכת השבבים האחרונה של ATI למעבדי . וחבל, כי לדעתי ערכות השבבים האחרונות של ATI טובות מאוד וזו הייתה יכולהל היות תחילתה של תקופה מצויינת ל-ATI מהכיוון של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב ש- קנו את ATI בשביל "להכנס לתחתונים של אינטל"...

בין היתר... כן! לא משנה אם ההשפעה היא לזמן הקרוב או הרחוק ולא משנה מה יהיה עם ערכת השבבים של ATI. זהו בהחלט זמן טוב להכרזות מסוג זה. גם ATI וגם זקוקות לאיחוד הזה במיוחד עכשיו. אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שכל הפסד לאחת הרי היא רווח לשנייה.

אולי הגזמתי עם עניין הצ'יפסט המסויים הזה... אבל הבנת את הרעיון בגדול. ברור שערכת שבבים אחת עלובה של ATI לא כזאת משמעותית עבור .

ובלי קשר, אני נגד האיחוד הזה. זה רע מאוד לצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא תשלם 4.2 מיליארד דולר במזומן בשביל לקבל מידע שהיא יכלה לקבל בהרבה פחות כסף (גם אם באמצעים פחות חוקיים, וגם אם בדרכים יותר עקלקלות)

מה לעשות אבל ל- אין רווחים כאלה שיש לה מיליארדים בצד רק בשביל לקבל מידע שמיש לעוד 4 חודשים

היא משלמת הרבה הרבה פחות על טכנולוגיות שמשרתות אותה פי כמה וכמה יותר זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מאיפה יש ל- את הכסף לקנות חברה בסדר גודל של ATI

AMD מעורכת בשווי של 8 מיליראד והיא קונה חברה ב-5.4 מיליארד ?

זה יותר נראה מיזוג של החברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מאיפה יש ל- את הכסף לקנות חברה בסדר גודל של ATI

AMD מעורכת בשווי של 8 מיליראד והיא קונה חברה ב-5.4 מיליארד ?

זה יותר נראה מיזוג של החברות

אולי שילמו חלק מזומן וחלק במניות שלהם(של כמובן..)כנראה שזה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אולי

זה רשום שחור על גבי לבן בחדשה פה באתר

מדובר ברכישת ATI על ידי , תמורת 4.2 מיליארד דולר במזומן וכ-57 מיליון מניות של AMD
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפסידה הכי גדולה בכל העניין היא בכלל NVIDIA

AMD עכשיו תתחיל להשתמש רק בלוחות של ATI או לפחות להעדיף אותם

INTEL תמשיך להשתמש בצ'יפסטים שלה

והשוק של יקטן מאוד

ולכן או תאבד הרבה נתח שוק

או שהם יתחילו לייצר מעבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...