צריך משחק עם עלילה מגניבה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך משחק עם עלילה מגניבה

00000

Recommended Posts

אסטרטגיה, הא?

המממ....נסה את Homeworld והמשכיו.

מלבד גרפיקה מרהיבה, העלילה של המשחק פשוט בלתי נשכחת.

(ד"א, העלילה של Indigo Prophecy מרתקת, לפחות עד הרבע האחרון של המשחק, שהיא נהיית קצת הזויה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ על מה שמלצתי לפני מספר עמודים - Dreamfall... אחד מהמשחקים הובלטים ביותר בתקופה האחרונה מבחינת עלילה.

וגם בתור קווסט הוא קל מדי , כך שהוא נגיש לרוב הקהל שלא בהכרח נהנה מקווסטים.

אמנם לא מדובר במשחק אסטרטגיה... אבל ממתי יש למשחקי אסטרטגיה עלילה טובה. (ולא,לרד-אלרט אין עלילה טובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ על מה שמלצתי לפני מספר עמודים - Dreamfall... אחד מהמשחקים הובלטים ביותר בתקופה האחרונה מבחינת עלילה.

אמנם לא מדובר במשחק אסטרטגיה... אבל ממתי יש למשחקי אסטרטגיה עלילה טובה. (ולא,לרד-אלרט אין עלילה טובה)

הראשון יותר מומלץ. גם השני טוב, אבל אפשר לפתור שם הכל במכות פשוט - וזה לא כיף :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לג'נרלס חרא של עלילה

כמו הזה שאמר מעלי

שחק HOMEWORLD2

או אפילו יותר טוב-שחק בHOMEWORLD CATACLYSM-משחק פשוט מדהים,וללא ספק המשחק הכי טוב בסדרת משחקי HW.

אם אתה רוצה עלילה מצויינת-זה HW:C...רק ראה אוזהרת-המשחק ישן והגראפיקה מעפנה,ולוקח לעלילה להתחיל להתקדם איזה 3-4 משימות.

גם אתה יכול לנסות Warcraft3..למרות שזה יותר מדי שר הטבעות וואנבי

ועכשיו,אם בכל זאת אתה רוצה משחקים עם עלילה טובה,אז המשחקים הכי טובים בתחום הם משחקי הפעולה והפלטפורמה

משחקים עם עלילה מצויינת:

-Prince of persia:Sands of time -עלילה מעולה,סיום מפוצץ

-Devil may cry 3 -לוקח זמן לעלילה להתפתח,אבל היא ממש סבבה...למרות שהיא ברורה ובנאלית-האופן בו היא זורמת ומסופרת באופן מוצלח ומצליחה אפילו לעורר רגש.....ובכל מקרה-משחק מצוין [וקטעי מעבר חבל על הזמן מבחינת השקעה]

-MAFIA-משחק מצוין,פשוט חבל"ז....ולא רק זה-יש לו את אחת העלילות הכי טובות שראיתי במשחק...הוא פשוט מ-ע-ו-ל-ה...זה המשחק הראשון אי פעם שגרם לי ממש להיות עצוב בסוף המשחק...[בגלל העלילה]..אחד מהמשחקים שאתה ממשיך לחשוב על הדמויות גם אחרי שאתה מסיים לשחק

-Half life2+E1...עלילה טובה,אבל לא ברורה בשיט...ככה שקשה להתחבר אליה עד שאתה לא חושף את כל התמונה...אבל משחק מצוין בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'נרלס לא אהבתי,

גרפיקה היא לא גורם משמעותי לשפיטת משחק בעיני.

עכשיו יגיע הHW, ומאפיה נשמע משחק טוב.

חבר שלי אמר לי שWarCraft די חרא וקצת מנותק...

תודה :xyxthumbs:

יש עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בה, המשחק הזה הוא כמעט אך ורק עלילה... כלומר, יש קווסטים שהם לא קשים מדי אבל עדיין מאתגרים (רוב המשחקים של LucasArts), אבל ל-Dreamfall כמעט ואין קווסט.

וכמו שאמרו כאן, הראשון הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך MAFIA, איזה נוסטלגיה :x באמת משחק טוב =] אחד המשחקים הכי טובים שיחקתי, וכן יש לו ת'עלילה הכי מעניינת, גם יש לו גרפיקה ממש נחמדה.

כעיקרון אני משחק עכשיו Warcraft 3 (מרוב שיעמום :x ) ולהגיד לך ת'אמת, יש לו עלילה מצחיקה כזאת :) אני אוהב ת'משחק לא יודע מה איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם גם את גוטיק 1 ו-2, בין משחקי ה RPG הכי טובים שיצאו בשנים האחרונות.

ישנים יותר זה גם PLANESCAPE:TORMENT שהוא בין הסיפורים הכי יפים שיצאו על מחשב אי פעם.(אזהרה-לא לחובבי גרפיקה תלת מימדית או מלאת אפקטים).

לגבי עלילה באסטרטגיה, אם אין לך בעיה לשחק משהו קצת ישן-STARCRAFT יש לו עלילה ממש ממש ממש טובה לדעתי, הרבה טוויסטים והדמויות חזקות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...