תגידו זה רק אני או שמיקרוסופט חייה בסרט שה360 באמת מצליח - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו זה רק אני או שמיקרוסופט חייה בסרט שה360 באמת מצליח

stone cold

Recommended Posts

היום יתפרסם שמיקרוסופט שלחה לחנויות ברחבי העולם 5 מיליון יחידות

הנינטנדו DS+LITE מכרו הרבה הרבה יותר

וגם הPSP מכר הרבה יותר

ה360 נימצת לבד בשוק של הקונסולות הניחות כבר תקופה יחסית ארוכה

וגם אם הם היו מוכרים 5 מיליון ולא שלחו 5 מיליון אחרי ההשקעות העצומות שלהם במוצר הם היו צריכים לימכור הרבה יותר בישביל להצליח לדעתי

חוץ מיזה ביפן הם כישלון גמור

ושלא תבינו לא נכון ה360 מוכר הרבה מישחקים יחסית לכל קונסולה נימכרת שזה כן סוג של הצלחה

ואני אישית מאמין שהם ינצחו את הPS3 בארצות הברית ובאירופה (אני עדין חושב שהWII ינצח בכל האזורים)

אני גם מאמין שהמכירות שלהם ישתפרו

אבל כרגע המוצר לא מצליח ומקסימום מוכר סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אם ייתנו לי לבחור בין אחת מהקונסולות אני אקח את ה360..לא יודע למה..פשוט נראית לי הכי טובה מכולן

יופי אז ככה אתה מבטל תעלות בחישוב של העלות מול תועלת

ברור של360 יש סיכוי הרבה יותר טוב ליתחרות בWII עם 2 הקונסולות היו באותו מחיר

שלא לדבר על זה שאחת הבעיות החמורות של הPS3 היתה ניפטרת

אני מדבר על שוק אמיתי ולא על מתנות

ואני לא מבין איך מכריזה על הצלחה גדולה שהיא מוכרת מיספר מצומצם של יחסית לנפח השוק

וזה שהיא לבד לגמרי כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על בחירה ביןWII ל360..התכוונתי שאני מעדיף360 על פני כל השאר..אבל למען האמת אם למישהו יש מספיק כסף לקנות PS3 אז שלא יעשה את השטות של החיים שלו ועדיף שיקנה ו360ביחד..זה יוצא בדיוק כמו הPS3 אבל התמורה לכסף תהיה מקסימלית..משחקים כמו זלדה, מריו ומטרויד לWII ומשחקי גרפיקה כבדים וכל הפרנצ'ייז שמיקרוסופט מחזיקים בכיס עם ה360..זה נראה לי כמו השילוב האולטמטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגולם מפראג שמת לב שאתה משווה את המכירות או מס' המכשירים שנשלחו למס' של הדי אס והפספ.....?

כאילו מה הקשר? אתה משווה בין שני תחומים....כמו שתשווה בין לחברה סלולרית...

אל תבין אותי לא נכון, הייתי גם מעריץ של נינטדנו וכאלה...היה לי קיוב ודי אס...

אבל פה אתה סתם מתנפל על ...הם עושים את שלהם, ה360 נכנס לאט לאט לתודעה של העולם ולפי איך שזה נראה כרגע ישנה הצלחה מסוימת בתכניות של .

עם כל ההערכה שלי לנינטנדו לרעיונות החדשים שלה, הם הולכים ליפול חזק..יותר נכון את הנפילה שלהם הם עשו עם האן 64. מאז הם לא ממש מתרוממים. עובדה שלהיטים ומשחקים גאוניים כמו זלדה, מטרויד, מאריו רזי 4 ( סיימתי את כולם בדורות האחרונים) לא מצליחים להרים את החברה בתחום של הקונסולות הנייחות..

ועכשיו כשמזכירים את הרוב חושבים על קונסולת ה16 ביט מלפני 15 שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין משהו (נקודה חשובה)

ההצלחה היא כן טובה מאוד .

מחיר ה הוא לא זול ו קצב הקנייה שלה מאוד גבוהה יחסית למוצרים בידוריים ב תג מחיר כזה.

לפי מה שאני מבין מהכתבות קצב מכירות ה שרף את רעף שמיקרוסופט ציפו להם ..ומממש מוכר טוב .

אני יודע שזה מכשיר "יחסית": מאוזן בין מחיר ל ביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתה חושב שה360 לא מצליח?

הוא הקנסולה עם קצב המכירות הכי גבוה בכל הזמנים

הם שלחו (ולפי הערכות גם מכרו מספר מאד קרוב) 5 מיליון, כשקצב היצור והמכירות עולה מרבעון לרבעון

ואפילו ביפן, השוק הכי גרוע שלהם, הם הצליחו למכור כמות דומה לכמות שמכרו 1

וכל זה כשההשקה של המתחרים עדיין רחוקה

נ.ב. הוא ממש לא לבד בשוק הנייחים, האקסבוקס1 , הפס2 והגיים קיוב עדיין מאד מאד חיים ובועטים

זה כמו לאמר שחברת מכוניות שמוציאה ראשונה לשוק את דגמי השנה הבאה לבד בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתה חושב שה360 לא מצליח?

הוא הקנסולה עם קצב המכירות הכי גבוה בכל הזמנים

הם שלחו (ולפי הערכות גם מכרו מספר מאד קרוב) 5 מיליון, כשקצב היצור והמכירות עולה מרבעון לרבעון

ואפילו ביפן, השוק הכי גרוע שלהם, הם הצליחו למכור כמות דומה לכמות שמכרו אקס בוקס 1

וכל זה כשההשקה של המתחרים עדיין רחוקה

נ.ב. הוא ממש לא לבד בשוק הנייחים, האקסבוקס1 , הפס2 והגיים קיוב עדיין מאד מאד חיים ובועטים

זה כמו לאמר שחברת מכוניות שמוציאה ראשונה לשוק את דגמי השנה הבאה לבד בשוק.

יתכוונתי שהוא לבד בשוק הדור הבא בניחים ו5 מיליון בכל העולם שהוא לבד בשוק זה מיספר נמוך לתקופת זמן כזות

אני מודה שהוא מצליח במכירות תוכנה לכל מכשיר נימכר אבל מיקרוסופט לא אומרת את זה אלה מיתלהבת מימכירות חומרה

ואני לא חושב שיש לה סיבה לישמוח כל כך

הם גם אמורים להגיעה ל10 מיליון יחידות עד סוף השנה ואני לא חושב שהם יצליחו להגיע לזה

הגולם מפראג שמת לב שאתה משווה את המכירות או מס' המכשירים שנשלחו למס' של הדי אס והפספ.....?

כאילו מה הקשר? אתה משווה בין שני תחומים....כמו שתשווה בין בזק לחברה סלולרית...

אל תבין אותי לא נכון, הייתי גם מעריץ של נינטדנו וכאלה...היה לי קיוב ודי אס...

אבל פה אתה סתם מתנפל על מיקרוסופט...הם עושים את שלהם, ה360 נכנס לאט לאט לתודעה של העולם ולפי איך שזה נראה כרגע ישנה הצלחה מסוימת בתכניות של מיקרוסופט.

עם כל ההערכה שלי לנינטנדו לרעיונות החדשים שלה, הם הולכים ליפול חזק..יותר נכון את הנפילה שלהם הם עשו עם האן 64. מאז הם לא ממש מתרוממים. עובדה שלהיטים ומשחקים גאוניים כמו זלדה, מטרויד, מאריו רזי 4 ( סיימתי את כולם בדורות האחרונים) לא מצליחים להרים את החברה בתחום של הקונסולות הנייחות..

ועכשיו כשמזכירים את נינטנדו הרוב חושבים על קונסולת ה16 ביט מלפני 15 שנה...

הקוביה היה נפילה כי הוא לא נתן אף דבר באמת חדש

לא היה לו

המיתחרים תומחרו ב300 דולאר שזה מחיר מצוין לפתיחה של קונסולה

ומיקרוסופט ביזבזה 4 מילירד דולאר כדי לידחוף תXBOX

הפעם זה שונה הWII כן נותן דברים חדשים כן יתמוך בצורה מסוימת בDVD כן יתמוך במולטיפליר ברשת

הגירסה הטובה של ה360 עולה 400 דולאר

לWII יש תמיכה מאוד גדולה של חברות צד שלישי בקיצור לWII יש סיכוי טוב והוא גם ימכר ביפן ולא סתם ישב על המדפים של החנויות שם

בכל מיקרה זה לא דיון על הWII זה דיון על זה ש5 מיליון בכל העולם זה לא הצלחה

מקסימום מצליחה בארצות הברית ששם רוב ה5 מיליון נימכרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נראה לי שאי אפשר לעשות איזושהי השוואה בין 360 ל Wii או בין Wii לקונסולות אחרות.

הווי הוא לא מכשיר של הדור הבא.

גם המחיר שלו(99 דולר) לא מתחיל תחרות עם אף אחת.

הרבה יקנו אותו בגלל המחיר והרבה לא כי הם רוצים גרפיקה וביצועים טובים.

זה תלוי מי שאהב את הקוביה בטוח ירצה את זה אבל בארץ לא מוכרת כמעט חוץ מכמובן ה GameBoy ששיגע את כולם.

במקום הראשון לקחו סוני עם ה PS2 לאחר מכן MIC עם ה XBOX ולבסוף ה CUBE.

אולי יעשו מהפכה אין לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפיקה לקחים מהדור הקודם הכי טוב מבין שלושת החברות. ואתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהיא מצליחה. נכון זאת לא הפס2 אבל היא נמכרת בצורה יפה מאוד וזה עוד בלי שיש מבחר אדיר של משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם זה שונה הWII כן נותן דברים חדשים כן יתמוך בצורה מסוימת בDVD כן יתמוך במולטיפליר ברשת

הגירסה הטובה של ה360 עולה 400 דולאר

לWII יש תמיכה מאוד גדולה של חברות צד שלישי בקיצור לWII יש סיכוי טוב והוא גם ימכר ביפן ולא סתם ישב על המדפים של החנויות שם

בכל מיקרה זה לא דיון על הWII זה דיון על זה ש5 מיליון בכל העולם זה לא הצלחה

מקסימום מיקרוסופט מצליחה בארצות הברית ששם רוב ה5 מיליון נימכרו

ה עם כל השלט שלו וה"דיוידי" ומולטיפליייר (הגיע הזמן באמת) זו עדיין קונסולת דור קודם...אפילו מערכת הסאונד של הwii לא תומכת בכל התקנים העדכניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...