נפתח c64.co.il, אתר הבית הישראלי למחשבי קומודור ואמיגה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתח c64.co.il, אתר הבית הישראלי למחשבי קומודור ואמיגה

Shmoe

Recommended Posts

או בשמו הרשמי: "אחוזת הקומודור".

את עמוד החדשות תוכלו למצוא כאן ואת הפורומים כאן.

דיונים רלוונטיים ב-HWzone:

מה היה המחשב הראשון שלכם?

כיתבו את היסטוריית המחשבים שלכם

כבוד לדוס וקודמיו!!!...(למי שמכיר) (חלק קטן מהדיון קשור ל-C64, אבל הוא מלא נוסטלגיה אז שיהיה...)

למי יש את המחשב הכי מיושן ,פה בפורום?

וכמובן הדיון שפתח ניצן בנושא האמיגה: קצת farfetched - כמה תמונות מה"מת החי".

חבל שהדיון שלי על Jeri Ellsworth ומחשב ה-CommodoreOne שהיא מפתחת, נמחק בפריצה לפורום לפני מספר חודשים.

פרטים על המחשב ומהנדסת החומרה שעומדת מאחוריו אפשר למצוא כאן.

אבל יותר מהכל, בואו נברך את האתר החדש על הפתיחה, מי ייתן ונשארו חובבי קומודור ואמיגה שיוכלו לפקוד אותו ולהשתתף בפורומים שם,

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
{...}

וכמובן הדיון שפתח ניצן בנושא האמיגה: קצת farfetched - כמה תמונות מה"מת החי".

המון תודות על איזכורך זה, הנושא נשכח כליל מדעתי, עתה הוספתי לו כמעה.
{...}

אבל יותר מהכל, בואו נברך את האתר החדש על הפתיחה, מי ייתן ונשארו חובבי קומודור ואמיגה שיוכלו לפקוד אותו ולהשתתף בפורומים שם.

מצטרף לברכה אולם חבל כי הקשרו לאמיגה מועט כ"כ, לי יש נוסטלגיות רבות לפלטפורמה ו inhibitions (עכבות, אבל זה פחות מתאים בעיברית למשפט) רבות מהקומודור המקורי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח....Commodore64 לא היה מחשב,הוא היה קסם!

נראה שלא משנה מה היו המיגבלות שלו, תמיד הצליחו להוציא ממנו עוד ועוד - אם זה צלילים חדשים ומצויינים, מאיצי כונן למינהם בפקטור 10(בתוכנה!) או טריקים להרחבת טבלת הצבעים.. שאני לא אתחיל על הכישרונות שהיו בקהילת הדמואים.

עכשיו שאני חושב על זה, נראה לי שאז, למרות חסרונה הבולט של האינטרנט, היתה קהילה הרבה יותר גדולה, איכותית ומגובשת מכל קהילת אונליין שיש היום. רנסנס של יצירה (ציור,תיכנות ומוזיקה), תחרויות ומגזינים שבועיים שלא היו מביישים שום אתר תוכן גדול.

היי מישהו שמע על Zildjian ? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...