Mag T906WA איך המסך למטרת סרטים ומשחקים? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mag T906WA איך המסך למטרת סרטים ומשחקים?

eliranl

Recommended Posts

טוב צריך לראות כדי להבין אני אומר לכם על בליינד יש בGTA אין שום אפקט של המשחק שעושה מריחה זה מהמסך עצמו..ובNFS כן יש אפקט שהמסך מגביר אותו עוד יותר ואז כבר לא שמים לב...וחוץ מזה בCRT נכון אין מריחות ממשיות רק לפעמים יש "שובל" קטן כזה אבל לא מפריע..וחוץ מזה פחות מפריע ב3D המריחות אבל למשל ב2D אז ממש שמים לב למשל בסופר מריו אתה קצת רץ מהר אתה רואה איך המסך מקרטע ויש מריחות ועוד איך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב צריך לראות כדי להבין אני אומר לכם על בליינד יש בGTA אין שום אפקט של המשחק שעושה מריחה זה מהמסך עצמו..ובNFS כן יש אפקט שהמסך מגביר אותו עוד יותר ואז כבר לא שמים לב...וחוץ מזה בCRT נכון אין מריחות ממשיות רק לפעמים יש "שובל" קטן כזה אבל לא מפריע..וחוץ מזה פחות מפריע ב3D המריחות אבל למשל ב2D אז ממש שמים לב למשל בסופר מריו אתה קצת רץ מהר אתה רואה איך המסך מקרטע ויש מריחות ועוד איך...

אתה לא רציני , נכון ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי שזה קורה במחשב עצמו?

מסך CRT לא יכול להמרח.

זאת שפורפרת שמקרינה פיקסלים במהירות מאוד גבוהה

על זכוכית.

איך יהיו מריחות בזה?

זה כמו שתגיד שאפשר למרוח חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...