חבר שלי חושב שהוא רואה עב"מים - ביקש שאשאל בפורום. מומחי צבא להיכנס. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר שלי חושב שהוא רואה עב"מים - ביקש שאשאל בפורום. מומחי צבא להיכנס.

AlterEgo

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מצב שזה זרקוקים אחי...

לפני כמה ימים הסתכלתי מהחלון והמסוקים הורידו זרקוקים (כדי להראות למסוקים אחרים שהוא שם שלא יתנגשו בטעות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חייזרים אני לא אומר שאין אבל האנושות לא מוחנה עדיין מנטלית ,תרבותית וטכנולוגית לפגישה איתם , אולי זה יקרה במאה שלנו אולי עוד 1000 שנה , אבל זה יקרה באחד הימים. ביינתים אנשים צאו מ MAN IN BLACK , האנושות לא מצליחה לשלוט בעצמה , היא יכולה להשמיד את עצמה מידי יום כאשר העולם יהיה מאוחד , כשאר תיהיה אזרחות באין לאומית כלל עולמית שלא יהיו שמאלנים וימנים שלא יהיה יהודים ומוסלמים כשאר תיהיה תרבות כלל עולמים כשכולם יעזרו לכולם העולם יהיה מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאמין באי קיום אלוהים זה כמו להאמין באי קיום של חייזרים. אנשים רוצים להרגיש שהם שולטים בעולם באופן יחסית טוב, וממציאים כל מני חוקים שהם נאחזים בהם חזק ומפחדים פחד מוות מהאפשרות שיש משהו שלא מתאים לחוקים שלהם... ::)

לפני שאתה מגיב באיזו תגובה מפגרת, ולפני שהדיון הזה מדרדר לדיון בנושא הידוע שכמוהו היו עשרות כאן - אני חילוני לחלוטין, אבל אני שונא דתיים קיצוניים בכלל ואתאיסטים קיצוניים בפרט... ;)

מי אמר שאני אתאיסט קיצוני?

אני בסה"כ לא מאמין באלוהים ולא מוכן לקבל את הכפייה הדתית שיש במדינה הזאת.

אין לי בעיה שהדתיים יחיו להם בשקט בבני ברק, ירושלים ועוד ערים/שכונות דתיות. אני לא מוכן בשום פנים ואופן שתהיה לאמונה שלהם השפעה עלי, במיוחד אם ההשפעה הזו באה לידי ביטוי בכפייה.

אין ספק שחייבת להיות הפרדה בין דת למדינה ואין ספק שהדת עוצרת לא מעט את ההתפתחות של המדינה.

ההשוואה בין אמונה בחייזרים ואמונה בה' היא טיפשית לחלוטין. ה' לפי דעתי זאת המצאת האדם, הסיכוי שה' קיים הוא כסיכוי שאני צנצנת, אין הוכחות לה' ואי אפשר לדעת איך הוא נוצר איך מו מי מה בקיצור לא יודעים עליו כלום. לעומת זאת חייזרים זה לא מה שרואים בסרטים היצורים הירוקים עם העניים הגדולות והמחושים, אף אחד לא יכול לומר לך איך הם נראים, ודווקא להם יש סיכוי קיום יותר מלה' אני אומר שהאדם נוצר ע"י הטבע (במובן ע"פ מלא תאוריות ועובדות שהתווספו עם השנים) אז למה שהחייזר לא יוכל להיווצר מהטבע? מבחינתו גם אנחנו חייזים, לך תדע היקום הזה הוא ענקי למעשה הוא אין סופי אז יכול להיות שאיפה שהוא איי שם יש לו כוכב שדומה לכדור הארץ או שיש בו חומרים שונים שאנחנו לא מכירים עדיין ויכול להיות שבעזרת החומרים האלה יש שם גם יצורים חיים.

ההשוואה הזו היא ממש לא טיפשית, היא אפילו רחוקה מלהיות טיפשית.

משום מה האדם מתיימר לדעת הכל ומתי שהוא לא יודע משהו, הוא חייב למצוא לכך הסבר.

בתקופות פרימיטיביות יותר ההסבר היה אלוהים, בתקופות המודרניות שאנו חיים בהן ההסבר לכך הם החייזרים.

הפחד מהלא נודע מכריח את האדם למצוא הסברים, גם אם יהיו מופרכים לגמרי.

HEN,איך אתה יודע שאין אלוהים או יש אלוהים?איך אתה יודע שחייזרים קיימים או לא?

מה,אין סיכוי שבכל החלל העצום הזה יהיו חיים?,זה באמת נשמע כל כך מופרך?

אז תזלזל באמונות של אחרים,אני אומנם חילוני מאוד אבל אני לא אדבר על חזיר שרימפס ומרוצים בשבת

ליד אדם דתי או בכלל כי יש לי כבוד לאנשים.מי שאין לו כבוד לא יכבדו אותו,כמוך,למשל.

אתה מוזמן לפתוח דיון נפרד ובו לנסות לאתגר אותי בעזרת הוכחות שאלוהים כן קיים.

אלוהים לא קיים. נקודה. אין שום הוכחה לכך שהוא קיים.

אני משתתף בהרבה פורומים של אתאיסטים נגד דתיים, כדי לנסות למצוא את ההוכחה החותכת ובלתי ניתנת לערעור של הדתיים לקיום האלוהים. עד היום לא מצאתי אותה ותהיה בטוח שהיא לא קיימת.

יש הבדל גדול מלחשוב שאין סיכוי שאין חיים אחרים חוץ מאיתנו, מלהאמין בחייזרים במובן הפופ קולטורי המודרני.

מה לעשות שהחייזרים ונעבמ"ים היום הם השדונים והגרמלינים של אתמול. כל הפסיכים שמאמינים בתאוריות קונספירציה, חובשים כובעים מאלומיניות ומאותתים לשמיים עם פנסים צריכים להיות מאושפזים. מה לעשות יש הבדל גדול בין לחשוב שיש עוד חיים שמה ביקום, בין להאמין בהשחטת בקר, חטיפות, man in black.

תצאו מהסרט.

צודק במאה אחוז.

למה להאמין אבל כשיש ראיות מצולמות מפה ועד להודעה חדשה ?

אני יכול לשפוף לכם פה שמות של שידורים תוכניות הרצאות עם צלחות שיצא לכם מהאוזניים.

אבל מי יצפה בזה בכלל ? קשה להרבה פה לראות 5 שעות פחחחחחחחחחחח :lol:

ולא צריך בבת אחד, אני ראיתי לאט לאט מאז 99 שהתחברתי לאינטרנט. מצאתי חומר, ואז מצאתי עוד, ואז גליתי איזה שמות לחפש ומצאתי עוד והם הובילו לעוד וכך הלאה

במקום לנסות למצוא את ההסברים האמיתיים ל"הוכחות" כביכול שלך, אתה בוחר בדרך הקלה והיא התיאוריה המגוחכת על חייזרים.

ראית איזה כמה אורות בשמיים וישר הבנת שקיימים חייזרים?! אני לא מתאר לעצמי כמה פתי אתה... מפליא אותי שעם רמת אינטיליגנציה כמו שלך אתה לא מאמין גם במכשפות, דרקונים, שדונים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה הזו היא ממש לא טיפשית, היא אפילו רחוקה מלהיות טיפשית.

משום מה האדם מתיימר לדעת הכל ומתי שהוא לא יודע משהו, הוא חייב למצוא לכך הסבר.

בתקופות פרימיטיביות יותר ההסבר היה אלוהים, בתקופות המודרניות שאנו חיים בהן ההסבר לכך הם החייזרים.

הפחד מהלא נודע מכריח את האדם למצוא הסברים, גם אם יהיו מופרכים לגמרי.

אבל אתה לא מבין שה' זה דבר אחד וחייזרים זה דבר אחר לגמרי, אתה תופס את המילה חייזר בצורה שונה ממה שהיא אמורה להיות, חי-זר ז"א עצם כל שהוא בעל חיים שהוא זר בעולם "שלנו". בכלל דווקא בן אדם שלא מאמין בה' צריך להאמין עוד יותר שיש סיכוי לחייזרים כי לרוב אלה שלא מאמינים בה' מאמינים בזה שהאדם נוצר מכל מיני כוזרומקוסמטוסמטים וכל המילים הארוכות והלא מובנות האלה ולכן אם האדם נוצור מכל אלו אז למה שבעולם אחר עם תנאים דומים לאלו בכדור הארץ לא יוכלו להיווצר יצורים חיים???

מה שכן ה' זאת אמונה, אין הוכחות לה' בגלל זה אומרים לך שזאת אמונה, לי אין הוכחות, אתה רוצה תאמין אתה לא רוצה אל תאמין זה מה שאומרים לך בעצם כשמדברים על האם אתה מאמין בה', אין הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות :

מזל"ט/מל"ט / מסוק ריגול ללא טיס (עדיין בשלבי ניסוי) / בלון ריגול / אפאצ'י לונגבאו על מצב שקט (יש דבר כזה שהרוטורים שלו כמעט לא עושים רעש)

ועוד מליון ואחת אפשרויות צבאיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא מבין שה' זה דבר אחד וחייזרים זה דבר אחר לגמרי, אתה תופס את המילה חייזר בצורה שונה ממה שהיא אמורה להיות, חי-זר ז"א עצם כל שהוא בעל חיים שהוא זר בעולם "שלנו". בכלל דווקא בן אדם שלא מאמין בה' צריך להאמין עוד יותר שיש סיכוי לחייזרים כי לרוב אלה שלא מאמינים בה' מאמינים בזה שהאדם נוצר מכל מיני כוזרומקוסמטוסמטים וכל המילים הארוכות והלא מובנות האלה ולכן אם האדם נוצור מכל אלו אז למה שבעולם אחר עם תנאים דומים לאלו בכדור הארץ לא יוכלו להיווצר יצורים חיים???

מה שכן ה' זאת אמונה, אין הוכחות לה' בגלל זה אומרים לך שזאת אמונה, לי אין הוכחות, אתה רוצה תאמין אתה לא רוצה אל תאמין זה מה שאומרים לך בעצם כשמדברים על האם אתה מאמין בה', אין הוכחות.

כרגע יש תיאוריות לא רעות בכלל שמסבירות את היווצרות החיים, לא צריך לרדת כל כך נמוך ולהאמין ביצורים ירוקים שבראו אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה דפוק או שאתה עושה את עצמך, מי לעזאזל אמר שהחייזרים בראו אותנו? אני לא אמרתי את זה ואני לא חשבתי על זה בכלל זה פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה. עזוב להסביר לך זה כמו לדבר אל הקיר, שתלמד הבנת הנקרא תחזור ונמשיך בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...