חבר שלי חושב שהוא רואה עב"מים - ביקש שאשאל בפורום. מומחי צבא להיכנס. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר שלי חושב שהוא רואה עב"מים - ביקש שאשאל בפורום. מומחי צבא להיכנס.

AlterEgo

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייזרים מנסים לשרור שלום במזרח התיכון...

אם זה שלושה אורות אז קצת קשה להאמין שזה כמה מסוקים, זה יכול להיות רק אחד כי עד כמה שאני יודע מסוקים יוצאים בזוגות. בטח איזה מסוק ינשוף שיצא ללבנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע וחצי ישנתי בים ויצא לי להסתכל על השמיים..התבוננתי בהם ולפתע אני קולט שישנו כוכב שזז במהירות...אני אמרתי את זה לעוד חברים

כדי לבדוק שאני לא מדמיין..היינו כ 8 חברה וכולם ראו את זה ולאחר כמה דקות ראינו עוד 2 כוכבים כאלה והם המשיכו לזוז

אני לא אומר שזה חייזרים אני רק אומר שזאת תופעה מוזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאמין בחייזרים זה כמו להאמין באלוהים.

אנשים רוצים להסביר את הלא נודע וממציאים לזה כל מיני תיאוריות מופרכות ומגוחכות.

להאמין באי קיום אלוהים זה כמו להאמין באי קיום של חייזרים. אנשים רוצים להרגיש שהם שולטים בעולם באופן יחסית טוב, וממציאים כל מני חוקים שהם נאחזים בהם חזק ומפחדים פחד מוות מהאפשרות שיש משהו שלא מתאים לחוקים שלהם... ::)

לפני שאתה מגיב באיזו תגובה מפגרת, ולפני שהדיון הזה מדרדר לדיון בנושא הידוע שכמוהו היו עשרות כאן - אני חילוני לחלוטין, אבל אני שונא דתיים קיצוניים בכלל ואתאיסטים קיצוניים בפרט... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה בין אמונה בחייזרים ואמונה בה' היא טיפשית לחלוטין. ה' לפי דעתי זאת המצאת האדם, הסיכוי שה' קיים הוא כסיכוי שאני צנצנת, אין הוכחות לה' ואי אפשר לדעת איך הוא נוצר איך מו מי מה בקיצור לא יודעים עליו כלום. לעומת זאת חייזרים זה לא מה שרואים בסרטים היצורים הירוקים עם העניים הגדולות והמחושים, אף אחד לא יכול לומר לך איך הם נראים, ודווקא להם יש סיכוי קיום יותר מלה' אני אומר שהאדם נוצר ע"י הטבע (במובן ע"פ מלא תאוריות ועובדות שהתווספו עם השנים) אז למה שהחייזר לא יוכל להיווצר מהטבע? מבחינתו גם אנחנו חייזים, לך תדע היקום הזה הוא ענקי למעשה הוא אין סופי אז יכול להיות שאיפה שהוא איי שם יש לו כוכב שדומה לכדור הארץ או שיש בו חומרים שונים שאנחנו לא מכירים עדיין ויכול להיות שבעזרת החומרים האלה יש שם גם יצורים חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEN,איך אתה יודע שאין אלוהים או יש אלוהים?איך אתה יודע שחייזרים קיימים או לא?

מה,אין סיכוי שבכל החלל העצום הזה יהיו חיים?,זה באמת נשמע כל כך מופרך?

אז תזלזל באמונות של אחרים,אני אומנם חילוני מאוד אבל אני לא אדבר על חזיר שרימפס ומרוצים בשבת

ליד אדם דתי או בכלל כי יש לי כבוד לאנשים.מי שאין לו כבוד לא יכבדו אותו,כמוך,למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שה' קיים הוא כסיכוי ש...

סיכוי הוא מונח מבוסס אמפיריות. נעזוב לרגע את זה, שאין שום קשר בין אמונה למילה "סיכוי". הרי אם אתה חושב שיש סיכוי גבוה למשהו, אז אתה "חושב שסביר ש..." לגבי אותו דבר... ולא "מאמין". נכון, המושג "מאמין" מעוות לפעמים לטובת המושג הזה. אבל בבסיסו הוא מושג שונה לחלוטין מהמושג "חושב".

אבל כמו שאמרתי, נעזוב את זה...

אתה מאמין בחשיבה המדעית וזה מה שנותן לה את מלוא הלגיטימציה, מבחינתך. על בסיס אותה אמונה, מושג האל הינו בעל משמעות קלושה, ולכן אתה שולל אותו.

בכל מקרה, אני לא מתכוון להיכנס לויכוח הזה מעבר לנקודה הזאת. זאת התגובה האחרונה שלי בדיון (אלא אם הוא יחזור למסלולו ואני ארגיש שיש לי מה להגיד בנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה' לחייזרים הוא שברור מה האינטרס להאמין בה'. אנשים מאמינים בה' כי הם רוצים דרך לשלוט בעולם (ע"י תפילה לאלוהים), הם רוצים סיבה למה לא תמיד האנשים הטובים מנצחים או זוכים (אלוהים), למה הם לא יודעים הכל וכו'... אנשים מאמינים באלוהים מתוך פחדים, מתוך תקוות. מי שמאמין שיש חיזריים לעומת זאת עושה את זה בצורה קצת יותר רציונלית, ולרוב אם יש פחד שמניע אותו להאמין בחיזריים זה אולי הפחד מהמחשבה שביקום כ"כ ענק של יותר ממאות מיליארדי כוכבים רק בעולם הקטן שלנו יש חיים כלשהם. אבל חוץ מזה הוא לא נותן כוח או אחריות לחיזריים על חייו ועל גורלו כמו שמי שמאמין באלוהים עושה. יש הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול מלחשוב שאין סיכוי שאין חיים אחרים חוץ מאיתנו, מלהאמין בחייזרים במובן הפופ קולטורי המודרני.

מה לעשות שהחייזרים ונעבמ"ים היום הם השדונים והגרמלינים של אתמול. כל הפסיכים שמאמינים בתאוריות קונספירציה, חובשים כובעים מאלומיניות ומאותתים לשמיים עם פנסים צריכים להיות מאושפזים. מה לעשות יש הבדל גדול בין לחשוב שיש עוד חיים שמה ביקום, בין להאמין בהשחטת בקר, חטיפות, man in black.

תצאו מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להאמין אבל כשיש ראיות מצולמות מפה ועד להודעה חדשה ?

אני יכול לשפוף לכם פה שמות של שידורים תוכניות הרצאות עם צלחות שיצא לכם מהאוזניים.

אבל מי יצפה בזה בכלל ? קשה להרבה פה לראות 5 שעות פחחחחחחחחחחח :lol:

ולא צריך בבת אחד, אני ראיתי לאט לאט מאז 99 שהתחברתי לאינטרנט. מצאתי חומר, ואז מצאתי עוד, ואז גליתי איזה שמות לחפש ומצאתי עוד והם הובילו לעוד וכך הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...