חבר שלי חושב שהוא רואה עב"מים - ביקש שאשאל בפורום. מומחי צבא להיכנס. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר שלי חושב שהוא רואה עב"מים - ביקש שאשאל בפורום. מומחי צבא להיכנס.

AlterEgo

Recommended Posts

חבר שלי התקשר אליי די בפניקה שהוא רואה עבמ"ים. זה קרה אפילו בזמן שהוא דיבר איתי. הוא טוען שהוא רואה נקודת אור בשמיים ואז באלכסון מעליה עוד אחת, ואז אחת שלישית מופיעה... אלכסון של שלוש נקודות אור... כל נקודה מופיעה שניה אחר הקודמת והן כמעט סטטיות, תנועה מינימלית. הוא התקשר לפיקוד העורף לשאול מה זה והם חזרו אליו אחרי כמה ימים ואמרו שהם לא יודעים מה זה, הוא התקשר לאגודה לחקר עבמים ואמרו לו שזאת תופעה שיש עליה דיווחים בכל הארץ בתקופה האחרונה (מלחמה?)... לא יודע מה זאת תקופה אחרונה בדיוק... בכל מקרה... תוך כדי שהוא דיבר איתי, פתאום הוא התחיל לצעוק לי בטלפון שהוא רואה את זה שוב בשמיים רק הפעם הוא ראה שלוש אלכסונים כאלה, ואז פתאום אורות אדומים מהבהבים בשמיים... אגב, החבר הזה גר בכליל (יישוב בצפון) ואמר שהוא ראה את זה מעל חיפה (כן יש שם קטיושות) אבל גם מעל כפר ירכא.... לא נפלו בכפר ירכא קטיושות, האם יש שם פעילות צבאית?

נכון יש מלחמה, יש הרבה אורות יש מסוקים יש פצצות תאורה. בכל זאת, הבנאדם ביקש שאבדוק ואעשה לו את הטובה הזאת. האם מישהו יודע מה בדיוק האורות האלה?

שלוש נקודות אור באלכסון ואורות אדומים מהבהבים.

בלי הערות ציניות בבקשה, אני מאמין שזה גורם צבאי, רק ארצה לדעת מה בדיוק כדי שאוכל לדווח לחברי. תודה מראש.

נ.ב. אני מניח שזה מסוק כלשהו. האם מישהו יכול להגיד איזה מסוק בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משתדל להמנע מציניות, אבל למה אתה חושב שנוכל לדעת איזה מסוק זה, על פי התיאור המדויק שלך:

"שלוש נקודות אור..."

אני מאמין שיש כמה אלפי מסוקים שמתאימים לתיאור הזה, אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, חבר שלי טוען - לא אני. שנית, כל נקודה באלכסון הזה זז טיפה בפני עצמה... כאילו הן לא מאותו גוף.. ושלישית, הן נכבות אחרי שניות ספורות...

אז לא יודע.. חשבתי שאולי מישהו ידע, זה לא שאני מבין בצבא כדי לדעת מה זה פירוט מספיק חחח...

אם יש הרבה או מסוקים כאלה, אז סבבה זה מסוק או מטוס.. זאת כבר תשובה. =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז בטח מסוק בצבע שחור או חום שמפעיל את האורות שלו כדי שלא יתנגשו בו

אם חייזרים היו באים לביקור הם היו נותחתים על הקרקע אתה לא חושב?

רק לבני אדם יכול להיות את הפחד של "אוי אני ירד לאדמה אבל אז בטח ישר יתקפו אותי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא חשב שהוא יתקשר לפיקוד העורף והם יתנו לו מידע על שלושה אורות באיזה זמן זה היה ואיפה? אחי אני רואה פה מלא נקודות מעלי מהבהבות אדומות ירוקות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שזה כמה מסוקים באימון או בדרך לפעולה או משהו כזה.אם זה היה עב''ם הוא היה זוהר כל הזמן בגלל האנרגיה העצומה של מערכת ההנעה,וכמו כן הם תימרונים מטורפים.(תקראו לי דפוק הוזה או מה שתרצו אבל אני מאמין בעב''מים,פשוט לא כל דבר זוהר בשמיים הוא עב''ם וצריך לבדוק טוב טוב את הנסיבות לפני שקובעים:"עב''ם,םלישה,איפה קסדת הנייר אלומניום שלי?!"כמו ידידינו גאון הדור האינטלקטואל,הגאון,האיש והאגדה,scirwe זה שפתח ת'דיון עם הסרטונים שאנחנו חיים באשליה וקוספירציה אחת גדולה שקשורה בחייזרים איסלם ושריף הילד הדרוזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...