צו ראשון כנסו - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון כנסו

Gilo2005

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כעתודאי שנה שלישית (מסיים עעכשו)- אני ממליץ :xyxthumbs:

אני לא :-X

"בואנה אחי, איזה שמירה הייתה לי..אל תשאל. והקצין תורן הזה כזה מניאק!"

"מה אמרת?!?!"

"מה? רק אמרתי ש..."

"אל תגיד את זה!"

"לא להגיד מה..??"

אל תגיד קצינים, אחי. זה לא פוליטיקלי קורקט. אתה פוגע באוכלוסיה שלמה!

תגיד.. מאותגרים פלאפלית. מגישי תלונות, חולי סג"מת, פלצנים.

מש"קים בלי הש`, בוגים קטנים- אבל אל תגיד קצינים. זה לא יפה!

תגיד מפחדים מהאזרחות, אוהבים את הצבא יותר מאת אמא ואבא, מדברים הרבה ועושים מעט, מורעלים, ישנים עם רוח צה"ל מתחת לכרית, כאלה שבדרך לאילת עוצרים ליד בה"ד 1 ומצדיעים. אבל לא להגיד קצינים- זה פוגע בציבור שלם של אנשים!

תגיד עתודאים שלא הצליחו להשתחרר מקבע, מתלים ל-M16, תופסי תחת, חותמי תוכניות, מופיעים במילון אבן שושן תחת ההגדרה: איבדו את החופש בגיל 20".

כאלה שאם תבקש מהם חתימה הם ישאלו: "לכמה שנים?".

תגיד בודקי מימיות, מומחים ל-, קובעי דיונים, בעלי לוח שנה עם יותר צבעים מ-, משפשפי דרגות, סופרי נשקים, מגהצי כותפות, מצחצחי נעליים, יוסי וג`אגרים.

תגיד רצו לחתום ויתור אבל שכחו, מעבירי תדרוכים, כותבי מצגות.

תגיד כאלה שיש להם רק שתי חולצות בארון- אחת של בה"ד 1 ואחת של ההשלמה.

בעלי שורה בטופס טיולים, משנני פקודות מטכ"ל, כותבי נהלים, טועמי מנות קרב, אוחזים ב-. כאלה שהפקידה שתשחרר אותם עוד לא קיבלה מחזור, אלה שצוללים רק בבה"ד 1 ולא בסיני. שולחים SMS עם נדב"ר, יוצאים לבלות ב"מועדון", קוראי חדשות מ"במחנה", מעריצי להקות צבאיות.

תגיד אלו שיראו את ניו-זילנד רק ב"שר הטבעות", כאלה שגיליון ההתנהגות שלהם יותר לבן מאלי לוזון, משפצרי אפודים, מניילני פנקסים, כאלה שתמיד יש להם כיסוי על השעון. מפנטזים על הבובה מקורס עזרה ראשונה, נותנים בכותפות. כאלה שיש להם יותר סיכות על החולצה מבשדכן תעשייתי, כאלה שאם תשאל אותם איך מגיעים לבוגרשוב הם יגידו לך להדליק אורות, לוודא שכולם חגורים, לנסוע בזהירות ויחתמו לך על כרטיס עבודה.

רק אל תגיד קצינים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא :-X

:lol:

אתה בן 16 ::)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

שמע, אני אישית גם לא מבין את כל הקרועים האלה, אבל אני פשוט לא יכול לתאר לעצמי את העתודאים של בן גוריון עושים משהו מכל אלה... אתה פשוט לא מכיר אותנו... הח'ברה של ת"א והטכניון כן, אלה פתרו חידות חישוביות בזמן המתנה לקבלת באבט"ש :bash:, והיו היחידים שנתנו הקשבים למכ"ים- אחרי זה הם ניסו להתחמק מהצ'אפחות שלנו :smile1:... מול המפקדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

מה זה יחידת מגל"ן?

מגל"ן זו סיירת של הצנחנים. רק השבוע נהרגו שני חיילים מהיחידה.

לבחור ששאל על יחידות מיוחדות:

היחידה שנחשבת ליחידה הכי מובחרת בצה"ל היא סיירת מטכ"ל והיא כפופה למטה הכללי. שייטת 13(הקומנדו הימי) נחשבים לבעלי הכושר הכי גבוה בצה"ל והם זוכים מדי שנה באליפות הכושר של צה"ל. סיירת מטכ"ל כבר לא משתתפים, מאחר ובפעם האחרונה שהם השתתפו הם הפסידו לשייטת והם פוחדים להפסיד שוב. :)

קיימת יחידה "סטייל סטנלי פיישר" בשם יחידה 504 והיא אחראית על הפעלת סוכנים בדומה למוסד ולשב"כ.

חשוב לציין שלמוסד יש אגף שנקרא "כידון", שהוא האגף האחראי על אלימים של המוסד ומשרתים בו יוצאי יחידות מובחרות של צה"ל. באיזה כתבה שקראתי אמרו שהחבר'ה שמשרתים שם הם השאור של קהילת המודיעין הישראלי. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...