צו ראשון כנסו - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון כנסו

Gilo2005

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטנק יש ארבעה אנשי צוות: תותחן (מכוון ויורה), טען (טוען פזגים), נהג ומפקד. בכל המרכבות אפשר לקחת נוסעים מאחור. למה יש חי"רניקים? כי יש דברים שטנק לא יכול לעשות או שהוא הרסני מדי (כמו לחימה בשטח בנוי, סימטאות צרות).

אם אתה מעדיף להתעסק ברובה קפצונים (M-16) מאשר בתותח 120 מ"מ זאת כבר בעיה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנק יש נהג

מקלען

אחד שטוען פגזים

ומפקד..

ובקשר ללמה צריך רגלי..

לא לכל מקום אתה יכול לכנס עם טנק..

לדוגמא לעזה לא כל מקום אפשר לכננס עם טנק..

הרחובות מאוד צפופים..

וגם מה נגיד אתה רוצה לעצור מחבל תכניס לו תקנה של התנק לחלון ותגיד לו לצאת?

חח

בשביל זה יש רגלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חייל והיעוד שלו, כמו שחייל לא יכול לזרוק פצצה של טון כמו מטוס, מטוס לא יכול לפגוע לבן אדם בראש עם כדור 9 מ"מ. אז הוא יכול לעשות ככה והוא יכול לעשות ככה וכמו שטנק מגיע ל60 קמ"ש וחייל נשאר הרבה מאחור אז החייל יכול לרוץ במקומות שבהם טנק לא עובר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מכונאי זה דבר כזה גרוע?

וראיתי שיש כל מני שטויות כאלה ממרם גאמא כאילו כל מני דברים של מחשבים..

אני צריך לבוא עם ידע מוקדם?

אתה נמצא במוסך ענק שבקיץ הוא חממה אחת ענקית ובחורף הוא מקפיא. אתה מתעסק עם גריז ושמן ודלק וגועל נפש כל היום, עבודה פיזית קשה.

אתה סוגר שבת כן שבת לא, לפעמים מסיימים לעבוד ב12 בלילה ואפילו יותר מאוחר, בזמן כוננות אתה ישן במוסך או בטייסת, בזמן מלחמה כמו עכשיו אתה תקוע בבסיס כל הזמן בגלל שאתה מבצעי.

ולא לשכוח שהמפקדים שלך הם רס"רים טיפשים של חיל אויר.

עוד סיבות?

ד"א, אם אתה באמת רוצה, אפשר להתנדב לתפקיד הזה גם אם יש לך פרופיל קרבי. אין הרבה פראיירים שעושים את זה - הם יקחו את מי שבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת, התכוונתי שלפני כמה חודשים עשיתי מבחן פסיכוטכני, עכשיו בלישכת גיוס אני יצתרך לעשות אותו שוב או שאני יוכל להגיש את התוצאות של המבחן מלפני כמה חודשים?

אתה לא עשית מבחן פסיכוטכני מחוץ לצבא..

אולי עשית מבחן IQ אולי פסיכומטרי אולי מבחן הכנה לפסיכוטכני ואולי אנערף אבל פסיכוטכני עושים פעם אחת.. אי אפשר לשפר תישן טוב בלילה לפניי ותשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נמצא במוסך ענק שבקיץ הוא חממה אחת ענקית ובחורף הוא מקפיא. אתה מתעסק עם גריז ושמן ודלק וגועל נפש כל היום, עבודה פיזית קשה.

אתה סוגר שבת כן שבת לא, לפעמים מסיימים לעבוד ב12 בלילה ואפילו יותר מאוחר, בזמן כוננות אתה ישן במוסך או בטייסת, בזמן מלחמה כמו עכשיו אתה תקוע בבסיס כל הזמן בגלל שאתה מבצעי.

ולא לשכוח שהמפקדים שלך הם רס"רים טיפשים של חיל אויר.

עוד סיבות?

ד"א, אם אתה באמת רוצה, אפשר להתנדב לתפקיד הזה גם אם יש לך פרופיל קרבי. אין הרבה פראיירים שעושים את זה - הם יקחו את מי שבא.

טוב בכול מקרה אני עדין רוצה

תגידו רגע אחרי שאני מסיים צבא במידה והלכתי להיות מכונאי זה נותן לי אפשרות לעבוד במקומות כמו אל על ?

ואם אפשר לקבל את כול התהליך של מה אני יכול להגיד להם בצו ראשון על מנת להתקבל לטכנאי

וכמו שאמרתי ישל י בעייה בגב התחתון ובעיית נשימה כמה פרוםפיל זה מוריד ואם בכלל ?

ואם יש לי פרופיל נמוך אני עדין יוכל להתקבל להיות טכנאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה קרבי אלא תפקיד במודיעין או משהו כזה, תגיד ותדגיש את זה בראיון האישי

IG, למה אתה הורס לו תחיים? :nono:

לא משנה מה אתה רוצה לעשות בצבא, חשוב שתדגיש בראיון אישי כמה אתה רוצה ללכת לקרבי.

לא, זה לא באמת נרשם בשום מקום שביקשת בראיון אישי קרבי, וזה ממש לא ימנע ממך ללכת למודיעין, להיפך...

אם תגיד בראיון שאתה לא רוצה קרבי, הצד"כ שלך ירד מה שאומר שגם הקב"א שלך תרד.

וככל שהקב"א שלך תרד, יהיה לך קשה יותר להגיע למודיעין.

בקיצור ולעניין:

לא משנה מה אתה רוצה לעשות בצבא, בראיון אישי אתה רוצה קרבי!

וזה שרצה להיות טכנאי ...

מה אתה... :s07:?

אין אחד שרוצה להגיע לטכני ח"א.

באשר לשאר השיבוצים, כשאתם ממלאים את שאלון העדיפויות, תמלאו אותו ברצינות רבה, כי הבקו"ם(מיטב) מתחייב לתת לכם את אחת מ-3 האופציות שדירגתם הכי גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תלוי איזה טנק, אם אני לא טועה במרכבה סימן 4 יש 4 אנשי צוות ואפשר לדחוף עוד נוסעים. ואני לא ממש יודע מה התפקיד של כל אחד אבל נראה לי שזה הולך ככה- נהג, תותחן, טען קשר, ומפקד.

יפה... 5 תפקידים ל4 אנשי צוות...

למה סתם לזיין במוח אם לא יודעים? כבר אי אפשר פשוו לא לשלוח תגובה על כל דבר ולחכות שמישהו שכן מבין יגיב? :bash:

טוב בכול מקרה אני עדין רוצה

תגידו רגע אחרי שאני מסיים צבא במידה והלכתי להיות מכונאי זה נותן לי אפשרות לעבוד במקומות כמו אל על ?

ואם אפשר לקבל את כול התהליך של מה אני יכול להגיד להם בצו ראשון על מנת להתקבל לטכנאי

וכמו שאמרתי ישל י בעייה בגב התחתון ובעיית נשימה כמה פרוםפיל זה מוריד ואם בכלל ?

ואם יש לי פרופיל נמוך אני עדין יוכל להתקבל להיות טכנאי ?

כן, אתה יכול לעבוד באל על

כדי להתקבל לתפקיד אתה צריך להגיד בראיון שאתה רוצה את התפקיד, ולשאול במדור קד"צ יותר פרטים לגבי מה צריך כדי להתקבל

בעיות רפואיות מורידות פרופיל כתלות בחומרה... כנראה ישלחו אותך לבדיקות ואז יקבעו פרופיל.

ברטון, אני בראיון שלי אמרתי בפרוש שאני לא מעוניין בקרבי ורוצה עתודה. נחש איפה אני עכשו. ואני מכיר עוד הרבה עתודאים שאמרו שהם לא רוצים קרבי וזה לא פגע להם בשום דבר. יש אנשים שלא מתאימים לקרבי, אז למה הם צריכים להגיד משהו אחר?

אגב, התכוונתי שידגיש את זה שהוא רוצה להיות תכנאי, ולא לא רוצה להיות קרבי...

לגבי טכנאי - באמת עדיין לא יצא לי לשמוע משהו טוב על התפקיד... אבל אם הוא רוצה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה... 5 תפקידים ל4 אנשי צוות...

למה סתם לזיין במוח אם לא יודעים? כבר אי אפשר פשוו לא לשלוח תגובה על כל דבר ולחכות שמישהו שכן מבין יגיב? :bash:

כן, אתה יכול לעבוד באל על

כדי להתקבל לתפקיד אתה צריך להגיד בראיון שאתה רוצה את התפקיד, ולשאול במדור קד"צ יותר פרטים לגבי מה צריך כדי להתקבל

בעיות רפואיות מורידות פרופיל כתלות בחומרה... כנראה ישלחו אותך לבדיקות ואז יקבעו פרופיל.

ברטון, אני בראיון שלי אמרתי בפרוש שאני לא מעוניין בקרבי ורוצה עתודה. נחש איפה אני עכשו. ואני מכיר עוד הרבה עתודאים שאמרו שהם לא רוצים קרבי וזה לא פגע להם בשום דבר. יש אנשים שלא מתאימים לקרבי, אז למה הם צריכים להגיד משהו אחר?

אגב, התכוונתי שידגיש את זה שהוא רוצה להיות תכנאי, ולא לא רוצה להיות קרבי...

לגבי טכנאי - באמת עדיין לא יצא לי לשמוע משהו טוב על התפקיד... אבל אם הוא רוצה :nixweiss:

אתה יכול להשאיר לי פה תאיסיקיו שלך

למה יש לי בעיה אם ה"פ אני לא מצליח לשלוח אותם אני רוצה לדבר איתך לברר עוד כמה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הצבא מטומטם.

אתה רוצה להגיד לי שזה חדש לך?

בכל מקרה, אני יכול להבטיח לך שזה שאמרת בראיון "אני רוצה עתודה" לא עזר לך בשום דרך שהיא להגיע לעתודה(ואני יכול גם לגבות את זה בעובדות)

אתה הגעת לעתודה כי מצאו שאתה מתאים בלי שום קשר לראיון אישי.

אני לא הזכרתי שום דבר לגביי עתודה וגם אותי זימנו לקינן שפי וגם התקבלתי בסופו של דבר(חתמתי ויתור אחר כך אבל זה כבר לא שייך).

מה שכן, אי רצון מוחלט ליח"ש(יחידות שדה/חי"ר) מוריד גם מוריד את הצד"כ מה שגורר הורדה של הקב"א.

נכון הצבא מטומטם ולפי דעתי באמת אין קשר אבל חייבים לשחק את המשחק הזה או שסתם ידפקו אותך.

אני מכיר יותר מדיי אנשים מוכשרים עם דפ"ר 90 שקיבלו קב"א 52 רק בגלל הצד"כ 18 ודרומה.

אני שואל אותך, לא חבל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הצבא מטומטם.

אתה רוצה להגיד לי שזה חדש לך?

בכל מקרה, אני יכול להבטיח לך שזה שאמרת בראיון "אני רוצה עתודה" לא עזר לך בשום דרך שהיא להגיע לעתודה(ואני יכול גם לגבות את זה בעובדות)

אתה הגעת לעתודה כי מצאו שאתה מתאים בלי שום קשר לראיון אישי.

אני לא הזכרתי שום דבר לגביי עתודה וגם אותי זימנו לקינן שפי וגם התקבלתי בסופו של דבר(חתמתי ויתור אחר כך אבל זה כבר לא שייך).

מה שכן, אי רצון מוחלט ליח"ש(יחידות שדה/חי"ר) מוריד גם מוריד את הצד"כ מה שגורר הורדה של הקב"א.

נכון הצבא מטומטם ולפי דעתי באמת אין קשר אבל חייבים לשחק את המשחק הזה או שסתם ידפקו אותך.

אני מכיר יותר מדיי אנשים מוכשרים עם דפ"ר 90 שקיבלו קב"א 52 רק בגלל הצד"כ 18 ודרומה.

אני שואל אותך, לא חבל??

איך מבררים דפ"ר וצד"כ :s05:

חשבתי שמשכללים את זה ישר לקב"א וזהו :P

בכול מקרה, הם בטח אמרו שהם לא יתפנו לקרבי או משהו כזה... התנגדות מוחלטת... אני אמרתי בראיון שאם ישלחו אותי לקרב אני אלך, אבל אנסה לקבל העברה לתפקיד לא קרבי... לא אעשה בעיות רק כדי שיעבירו אותי, אבל אגיש כל הזמן בקשות מעבר וכו... אולי זה ההבדל בין מה שאני אמרתי לבין מה שאלה שאתה מכיר אמרו :nixweiss:

ולא... זה לא חדש לי שהצבא מטומטם... אבל הוא כל פעם מצליח להפתיע אותי מחדש עם הרמה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...