צו ראשון כנסו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון כנסו

Gilo2005

Recommended Posts

אז ככה קיבלתי את הצו הראשון מועד הצו הוא בחודש הבא

ורציתי לשאול כמה וכמה דברים

מה יש להביא ליום של הצו ( במכתב שקיבלתי לא שלחתי להם את הטופס הרפואי כי כתוב שמה שאפשר להביא אותו ביום הצו).

אני לא מעונין בקרבי , אני רוצה לדעת מה אני צריך על מנת להתקבל לטכנאי או מודיעין אבל מה שהכי מענין אותי זה מטוסים

תנו לי מידע על קבא , פרופיל , רעיון אישי וכו..

יש לי בעיה אם הנשימה כאילו ככה נחיר אחד נושם והשני בקושי מין סתימה כזו שיש לעשות ניתוח על מנת לפתור אותה האם צהל יכול להכריח אותי לעשות את הניתוח הזה? וכמה פרופיל זה מוריד ?

תודה רבה לכול העוזרים זה מידע ממש חשוב לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנחומי...

בכול מקרה, אם זה כמו לישכת הגיוס בטבריה תביא ספר כי זה יהייה יום ארוך... מאוד...

אני אישית מציע לך לא לעשות את המבחן הפסיכוטכני באותו יום כי אחרי כמה שעות המתנה בטח תהייה עייף, ואם כבר, אז גם את הראיון אישי תעשה כשאתה ערני, כדי שלא תפלוט משהו בטעות שידפוק אותך... ואם אתה רוצה להתקבל לתפקיד טכני שדורש סיווג וכו תצתרך קב"א גבוה...

בד"כ בראיון האישי יש חיילת חמודה (נראה לי שגם בלי דרגות בזמן הראיון...) שרושמת כל מיני דבר שאתה אומר, לפי כל מיני קריטריונים... מנסהלהבין עד כמה אתה דפוק...

המבחן הפסיכוטכני זה על זמן אם אני לא טועה, והוא כולל צורות, מתמטיקה בסיסית והבנת הניקרא

אם אתה לא רוצה קרבי אלא תפקיד במודיעין או משהו כזה, תגיד ותדגיש את זה בראיון האישי (אם תתבלבל על השלב הראשון של אימות הנתונים... שם לא ממש מעניין אותם מה אתה רוצה...). תשאל במדור קד"צ איזה קורסים יש ומה הדרישות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנחומי...

בכול מקרה, אם זה כמו לישכת הגיוס בטבריה תביא ספר כי זה יהייה יום ארוך... מאוד...

אני אישית מציע לך לא לעשות את המבחן הפסיכוטכני באותו יום כי אחרי כמה שעות המתנה בטח תהייה עייף, ואם כבר, אז גם את הראיון אישי תעשה כשאתה ערני, כדי שלא תפלוט משהו בטעות שידפוק אותך... ואם אתה רוצה להתקבל לתפקיד טכני שדורש סיווג וכו תצתרך קב"א גבוה...

בד"כ בראיון האישי יש חיילת חמודה (נראה לי שגם בלי דרגות בזמן הראיון...) שרושמת כל מיני דבר שאתה אומר, לפי כל מיני קריטריונים... מנסהלהבין עד כמה אתה דפוק...

המבחן הפסיכוטכני זה על זמן אם אני לא טועה, והוא כולל צורות, מתמטיקה בסיסית והבנת הניקרא

אם אתה לא רוצה קרבי אלא תפקיד במודיעין או משהו כזה, תגיד ותדגיש את זה בראיון האישי (אם תתבלבל על השלב הראשון של אימות הנתונים... שם לא ממש מעניין אותם מה אתה רוצה...). תשאל במדור קד"צ איזה קורסים יש ומה הדרישות...

אוקי אז אני מודיע להם שאני לא מעונין בקרבי

תראה י ש לי בעיה בגב בתחתון אחרי הרמה של דברים כבדים או פעילות ספורטיבית רבה כמו ריצה כואב לי מאוד הגב וגם יש לי בעיה בנשימה האם דברים כאלה מורידים פרופיל.?

האם אפשרי לעשות רעיון אישי ואת המבחן חודש אחרי הבדיקה הרפואית או שהם מביאים לך זמן עד מתי וכמה ימים אחרי אתה יכול להגיע?

וקבא נמוך מה הוא נותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ שואלים אותך אם אתה מסוגל לעשות את המבחן ואת הראיון האישי- פשוט תגיד שאתה רוצה לעשות את המבחן במועד מאוחר יותר...

רגע אז אם אמרתי בראיון שאני רוצה קרבי ואני פרופיל 97, יקחו אותי לקרבי?

קרוב לוודאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש

יתנו לי גם אפשרות לבחור איפה בקרבי אני רוצה?

אם אתה בן יחיד תצתרך אישור של הרופאים, ולגבי שיבוץ- זה תלוי בגיבושים ובצורכי הצבא... יכול להיות שישלחו לך מנילה עם כל מיני אפשרויות, אבל אני לא בטוח בזה... אני לא קרבי

סתם שאלה שנראה לי שחבל לפתוח נושא חדש בישבילה- עשיתי כבר מבחן פסיכוטכני, אני יצתרך לעשות אותו שוב או שמספיק שאני יגיש להם את התוצאות?

אתה לא מגיש להם תוצאות והם לא מגישים לך את התוצאות.. אתה עושה מבחן אחד בלישכת הגיוס וזהו. אין אפשרות לשפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בן יחיד תצתרך אישור של הרופאים, ולגבי שיבוץ- זה תלוי בגיבושים ובצורכי הצבא... יכול להיות שישלחו לך מנילה עם כל מיני אפשרויות, אבל אני לא בטוח בזה... אני לא קרבי

אתה לא מגיש להם תוצאות והם לא מגישים לך את התוצאות.. אתה עושה מבחן אחד בלישכת הגיוס וזהו. אין אפשרות לשפר...

לא הבנת, התכוונתי שלפני כמה חודשים עשיתי מבחן פסיכוטכני, עכשיו בלישכת גיוס אני יצתרך לעשות אותו שוב או שאני יוכל להגיש את התוצאות של המבחן מלפני כמה חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בן יחיד, יש לי אחות

אני לא חושב שצריך אישורים כל שהם

אבל אני לא רוצה למשל שישימו אותי בשיריון

איך אפשר להיתקע בטנק בחום כזה, ומי יודע אם הנהג יעלה בטעות על איזה מוקש

מעדיף רגלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...