איך לבנות מקלט אינפרא ואיזה תוכנה מפעילה אותו - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לבנות מקלט אינפרא ואיזה תוכנה מפעילה אותו

moshe55501

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שידוע לי המעגל הזה מאיט מאוד את המחשב ...

אני ראיתי הרבה מאמרים שאומרים שכדי להשתמש ב מקרו בקר לדוגמה PIC כדי להקל על המחשב ..ושלא ידגום כל הזמן..

אתה רציני??

אף פעם לא ראיתי מאמר שאומר את זה.. ואני משתמש במעגל הזה המון זמן...

אשמח לקבל קצת הסברים בנושא...

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני??

אף פעם לא ראיתי מאמר שאומר את זה.. ואני משתמש במעגל הזה המון זמן...

אשמח לקבל קצת הסברים בנושא...

תודה רבה...

אני לא זוכר מתי ראיתי את זה .אני ימשיך לחפש בכל אופן תעשה ניסוי קטן

תן את אחוזי העבודה כאשר התוכנת השלט דוגמת את יציאת COM ו אחז כאשר לא ..

אני מניח שזה יתן פתרון די אמין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי באיזה מצבים אתה רוצה שאני אבדוק ועל מה בדיוק הכי חשוב להסתכל? על המד של המאמץ של המעבד?

בעיקרון לא אכפת לי עד כמה זה יקפוץ בזמן שהוא מקבל אוטות מהשלט.. (עד גבול מסויים...) אבל אני לא רוצה שזה "יעיק" לי על הביצועים במחשב באופן קבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי באיזה מצבים אתה רוצה שאני אבדוק ועל מה בדיוק הכי חשוב להסתכל? על המד של המאמץ של המעבד?

בעיקרון לא אכפת לי עד כמה זה יקפוץ בזמן שהוא מקבל אוטות מהשלט.. (עד גבול מסויים...) אבל אני לא רוצה שזה "יעיק" לי על הביצועים במחשב באופן קבוע...

בזמן שהתוכנה פועלת ו מוכנה לקבלת פקודות מהשלט(זהו מצב שהיא כל הזמן דוגמת את הכניסות)

לא בהכרח ברגע הלחיצה .

מאמץ של המעבד יעזור.

תבדוק אחוזי מעבד .

גם עם תריץ טסט כמו אתה תקבל ציון מאוד נמוך מאוד בזמן שהתוכנה מוכנה לקבלת פקודות ומתי שהתוכנה סגורה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יבין אנשים אתם רוצים לשחק במחשב במזמן שאתם מעבירים שירים או משהו מאיזה מכיר או מה ?? אם אתם לא משחקים אז וורד או משהו בסיגנון לא יהיה בעיה כי זה לא דורש

לדעתי סתם בילבולציה מה הבעיה לא להיתעסק עם המחשב שהוא עובד עם האינפרה לא ביג דיל 5 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יבין אנשים אתם רוצים לשחק במחשב במזמן שאתם מעבירים שירים או משהו מאיזה מכיר או מה ?? אם אתם לא משחקים אז וורד או משהו בסיגנון לא יהיה בעיה כי זה לא דורש

לדעתי סתם בילבולציה מה הבעיה לא להיתעסק עם המחשב שהוא עובד עם האינפרה לא ביג דיל 5 דקות

אין קשר אני פשוט רוצה לדעת עם זה משפיעה דרסטית בבצועים לא יותר .

פשוט אם יש השפעה היה ניתן לראות את זה הרבה יותר טוב ואת כמות השפעה בדרך הזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהתוכנה פועלת ו מוכנה לקבלת פקודות מהשלט(זהו מצב שהיא כל הזמן דוגמת את הכניסות)

לא בהכרח ברגע הלחיצה .

מאמץ של המעבד יעזור.

תבדוק אחוזי מעבד .

גם עם תריץ טסט כמו אתה תקבל ציון מאוד נמוך מאוד בזמן שהתוכנה מוכנה לקבלת פקודות ומתי שהתוכנה סגורה ...

עכשיו כשהתוכנה פתוחה כבר דיי הרבה זמן, רמת המאמץ של המעבד עולה בין 0% ל3-4 בקפיצות... לא משהו שנראה חריג... את הקטע עם ה3DMARK אני אשמח לבדוק עוד מעט ואני אחזיר תשובה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...