כמה שאלות על הIaudio X5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על הIaudio X5

PJ

Recommended Posts

אהלן , כבר די הרבה זמן אני מתלבט בין נגנים שונים , אבל כעת כבר די ברור לי שאני הולך לקנות את הX5. יש עוד כמה עיניינים לא סגורים שרציתי לשאול ולהתעייץ איתכם:

1)מהו משך זמן המעבר בין שיר לשיר? אני לא יכול לסבול שלוקח לנגן כמה שניות עד שהוא קולט מה לנגן.

2)האם הנגן עמיד מפני נפילות ? אני שומר די טוב על הדברים שלי אבל די יבאס אותי אם המכשיר ישבר אחרי נפילה מ10ס"מ -מה עוד שהוא בא בלי כיסוי\נרתיק . מה שמביא אותי לשאלה הבאה

3)האם הוא נשרט בקלות? עד כמה רגיש המסך שלו?

טוב , למרות שכתבתי שכבר די ברור לי שאני הולך לקנות את המכשיר הזה , אני עדיין בהתלבטות קלה , זאת אומרת , זה ללא ספק המכשיר שהכי מתאים לי , אבל המחיר שלו הורג אותי . זאת אומרת , הIPod Video שאותו אני ממש לא הולך לקנות בעיקר בגלל חוסר במטען חשמלי וצורך בתוכנה בשביל להעביר שירים , עולה כולה עוד 150 שקל . שוב , הIpod Video לא מתאים לצרכים שלי , אבל בסך הכל הוא עדיף על הX5 מבחינת ביצועים - 10 ג'יגה יותר , יכולות ווידאיו גבוהות בהרבה. ככה שבסך הכל , די מבאס אותי המחיר של הX5 . מישהו יודע אם המחיר צריך לרדת מתי שהוא? או שמא צריכים לצאת בקרוב עוד נגני 20GB של iaudio ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש פרק זמן לא קטן, אבל הוא פחות משניה. אני מעריך שבין חצי שניה לשניה.

2. הנגן שלי נפל פעמיים-שלוש מגובה של כמטר ושרד. צריך תמיד לזכור שזה נגן מבוסס הארד דיסק ושהוא פגיע. לגבי כיסוי, אני קניתי כיסוי עור בבאג, אמנם אין לו הגנה למסך אבל הוא אחלה כיסוי.

3. הנגן עשוי מאלומניום וצבוע היטב, הוא לא נשרט בקלות, וגם אם כן, זה לא נראה רע כמו שריטה בגב הכסוף של אייפוד. המסך גם לא רגיש לשריטות באופן יוצא מגדר הרגיל.

אני קניתי X5L 30G ב-2000 שקל לפני כמעט שנה ואני מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן המעבר בין שיר לשיר הוא באמת לא מורגש, ולא מפריע בכלל.

אני קניתי לX5L שלי כיסוי סיליקון עם הגנה למסך ב30$ מ zcover.com והוא פשוט מעולה, לצערי אני לא יכול לתת לך משוב על העמידות של הנגן כי קניתי את הנרתיק מיד לאחר הקניה של הנגן.

אם תתמקח אתה יכול לקבל נרתיק בחינם...כמובן תלוי מאיזו חנות אתה קונה.

הנגן הוא מעולה, האוזניות שמקבלים איתו קצת פחות אבל גם לא רעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן המעבר בין שיר לשיר הוא באמת לא מורגש, ולא מפריע בכלל.

אני קניתי לX5L שלי כיסוי סיליקון עם הגנה למסך ב30$ מ zcover.com והוא פשוט מעולה, לצערי אני לא יכול לתת לך משוב על העמידות של הנגן כי קניתי את הנרתיק מיד לאחר הקניה של הנגן.

אם תתמקח אתה יכול לקבל נרתיק בחינם...כמובן תלוי מאיזו חנות אתה קונה.

הנגן הוא מעולה, האוזניות שמקבלים איתו קצת פחות אבל גם לא רעות.

הזמנת את הZCOVER לארץ ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הX5 אחלה מכשיר אני ממליץ אותו לכולם בחום ..

מכשיר סוף הדרך .. רק מבאס קצת שאין לו תמיכה בעברית מקווה שעוד מעט ..

יפצו אותנו למה זה החיסרון הכי גדול שלו לפחות מבחינתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , תודה על התשובות.

נראה לי שאני אקנה את המכשיר מבאג . אני בדרך כלל נמנע מלקנות שם , אבל לפי השוואות המחירים בזאפ , באג נותנת מחיר סביר ואני גם לא צריך לשלם דמי משלוח כי יש סניף די קרוב לבית.

בכל מקרה , אני גם ככה אקנה את הX5 , אבל עדיין , למישהו יש מושג מתי צריך לצאת נגן חדש - ככה סתם בשביל הסקרנות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות את הX5L ולא את הX5, השיפור הזמן הסוללה הוא אדיר ושווה כל שקל, אני לדוגמא, שומע הרבה בעבודה ואני לא זוכר מתי הטענתי אותו בפעם האחרונה (זתומרת, אני זוכר, אבל בשביל הביטוי- לפני הרבה זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה שווה את ה400 הפרש. זאת אומרת , בכל חור יש שקע חשמל ככה ש14 שעות זה בהחלט מספיק.

אני כעת בצבא בחדר מסודר עם שקעי חשמל , וזה גם לא שאני יוצר לטרקים של 5 ימים (וזה בכלל נשמע לי מטומטם לצאת עם לטרקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל המחיר בבאג הוא 150 שקלים, לא 400.

וואלה. כנראה התבלבלתי בין הX5L 30GB ובין X5L 20GB.

150 שקל זה באמת לא כל כך הרבה.... יכול להיות שזה באמת שווה את ההפרש.

תודה על העצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...