"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי

hotlOOkin

Recommended Posts

היו לו מעל ל3000 פעילים, חלקם מתים או מתחבאים.

הוא לא יפעיל על תל-אביב 2000 משגרים בבת אחת, ואם כן הם יהיו בקבוצות, דבר שרק עוזר לצה"ל להשמיד 2000 משגרים.

וגם היו לו 30,000 טילים הרבה הושמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש הבדל בין איום אמיתי לכמה טילים המסכנים שיש לו.

אין ספק שהוא יכל להגיע לת"א. ואם היתה יודע לקרא היתה רואה שכבר רשמתי שזה בלתי נמנע שהוא גם יפגע (או ינסה לשגר) בת"א במלחמה הזאת בסופו של דבר.

אבל אתה מפחד שהוא יכבוש את המדינה כי יש לו טיל או שניים עם ראש נפץ של 300 קילו :nixweiss:

אם לדייק יש לו טילים של טווח 750 ק"מ וראש נפץ של 1 טון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 קילו או 2 טון.

זה לא משנה כלום.

אגב מי שאמר 2000 משגרים...WTF?

1- זה לא הגיוני שצבא של 3000 אנשים יחזיק 2000 משגרים.

2- אין סיכוי שיש לו 2000 משגרים שמסוגלים לשגר טילי שהין, אולי 2000 משגרים סך הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לתופעה מוזרה:

יש אנשים שאומרים "יש לו X משגרים ו Y טילים" אחרים מגיבים "מאיפה אתה יודע? ראית?"

אז אני פונה לבן אדם השני שאומר "מאיפה אתה יודע?" מאיפה אתה יודע שלא? פשוט הורגת אותי הגישה החיובת שלכם לכל דבר.. זה מצויין שאתה חושב רק לטוב אף אחד לא אומר שזה רע.. אבל לא הכל טוב... אתם מלזלים בו וזה טעות מצידכם.. הוא לא מחבל שבא להיתפוצץ.. הוא מנהיג של אירגון טרור מספר אחד בעולם..

ואני מאמין שהוא תופס את המקום זה לא בגלל הכבוע שלו.. אז תורידו את רמת הפוסיטיביות שבכם ותחשבו מה יכול לקרות אם באמת יש לו X טילים ו Y משגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לתופעה מוזרה:

יש אנשים שאומרים "יש לו X משגרים ו Y טילים" אחרים מגיבים "מאיפה אתה יודע? ראית?"

אז אני פונה לבן אדם השני שאומר "מאיפה אתה יודע?" מאיפה אתה יודע שלא? פשוט הורגת אותי הגישה החיובת שלכם לכל דבר.. זה מצויין שאתה חושב רק לטוב אף אחד לא אומר שזה רע.. אבל לא הכל טוב... אתם מלזלים בו וזה טעות מצידכם.. הוא לא מחבל שבא להיתפוצץ.. הוא מנהיג של אירגון טרור מספר אחד בעולם..

ואני מאמין שהוא תופס את המקום זה לא בגלל הכבוע שלו.. אז תורידו את רמת הפוסיטיביות שבכם ותחשבו מה יכול לקרות אם באמת יש לו X טילים ו Y משגרים.

שיהיה לו בכיף חחח "מנהיג אירגון טרור מספר אחד בעולם " עם זה היה היית רואה את סין ארה"ב ואנגליה "מתיירים " בדרום לבנון . כולה זקן משעומם שעוד מעט הולך להיות היסטוריה. לא מבין מה בני אדם כמוהו חושבים כשהם עושים דברים כאלה רעבק זה לא בני אדם זה פאקינג חיזרים שעירים ומכוערים , אני בחיים לא חשבתי ביכלל על לפוצץ נפץ קטן של אקדח צעצוע בתוך קניון ,איך האנשים המתרוממים האלה חושבים ביכלל ליזרוק טילים בלי שום קשר כאילו זה משחק ווידיאו :kopfpatsch: נעל אמא שלהם פעם הייתי חיי בשקט בלי שום דאגה עכשיו אני אפילו חושב שנפל טיל או משהו כשאני שומע מטוס או אמבולנס !

והעולם המיזדיין הזה עוד יורד עלינו וקורה לנו " בני אדם" אז מה הם רוצים שיתקיפו אותנו ואנחנו נישתוק?!?!?איזה שטויות כל הסקרים האלה וכל החרטא העולם ביכלל לא יודע מה הזקנים המתרוממים האלה עושים פה כל יום מתפוצצים באיזה מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לו בכיף חחח "מנהיג אירגון טרור מספר אחד בעולם " עם זה היה היית רואה את סין ארה"ב ואנגליה "מתיירים " בדרום לבנון . כולה זקן משעומם שעוד מעט הולך להיות היסטוריה. לא מבין מה בני אדם כמוהו חושבים כשהם עושים דברים כאלה רעבק זה לא בני אדם זה פאקינג חיזרים שעירים ומכוערים , אני בחיים לא חשבתי ביכלל על לפוצץ נפץ קטן של אקדח צעצוע בתוך קניון ,איך האנשים המתרוממים האלה חושבים ביכלל ליזרוק טילים בלי שום קשר כאילו זה משחק ווידיאו :kopfpatsch:

איך יש אנשים גונבים? אונסים? הורגים? חותכים את הגופה לחלקים? זורקים את הגופ ביער? מתעללים? שורפים? רוצחים עמים? נשים וילדים? גברים? מפוצצים? מתפוצצים בשביל להרוג?

אני ואתה לא נבין את זה.. כי אנחנו לא מקבלים כיף מלהרביץ או להרוס ריכוש.. לעומת זאת יש אנשים זה דרך החיים שלהם.. שכשהם מתעוררים בבוקר הם לא הולכים לעבודה אלה הולכים להרוס/לשדוד/לאנוס עוד איזה מישהוא.

אבל זה לא הנושא של הטופיק הזה.. ואני מבקש לא להגיב להודעה זו אלה רק לנושא שקשור לטופיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לו בכיף חחח "מנהיג אירגון טרור מספר אחד בעולם " עם זה היה היית רואה את סין ארה"ב ואנגליה "מתיירים " בדרום לבנון . כ[glow=red,2,300]ולה זקן משעומם שעוד מעט הולך להיות היסטוריה[/glow]. לא מבין מה בני אדם כמוהו חושבים כשהם עושים דברים כאלה רעבק זה לא בני אדם זה פאקינג חיזרים שעירים ומכוערים , אני בחיים לא חשבתי ביכלל על לפוצץ נפץ קטן של אקדח צעצוע בתוך קניון ,[glow=red,2,300]איך האנשים המתרוממים האלה חושבים ביכלל ליזרוק טילים בלי שום קשר כאילו זה משחק ווידיאו[/glow] :kopfpatsch:

והעולם המיזדיין הזה עוד יורד עלינו וקורה לנו " בני אדם" אז מה הם רוצים שיתקיפו אותנו ואנחנו נישתוק?!?!?איזה שטויות כל הסקרים האלה וכל החרטא העולם ביכלל לא יודע מה הזקנים המתרוממים האלה עושים פה כל יום מתפוצצים באיזה מקום

עוד אחד מאלה שמנותקים.

מצטער להרוס לך ילד, אבל אם הוא "חתיכת זקן משועמם" איך זה שהוא הצליח להכניס 1.5 מליון תושבים בצפון הארץ למקלטים בהסטריה, גרם לאבדות בנפש, הפסדים כלכליים, גרר את למלחמה ואת העולם לתגובות שליליות על , ועוד היד חזרקה?

"הוא הולך להיות הסטוריה"? כבר פעמיים ניסינו לעשות ממנו הסטוריה. בינתיים, אפילו לא התלכלכו לו המשקפיים. אל תזלזל. אם תזלזל יפול עליך זלזאל. (חה חה חה חה חה חה! פואטי)

איך הם חושבים לזרוק טילים? אני אגיד לך. הם שונאים אותנו. הם 3000 איש. יש להם תמיכה משלוש מדינות גדולות. ויש להם הרבה הרבה טילים שבטפשות נתנו להם לאגור. אז הם משגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד מאלה שמנותקים.

מצטער להרוס לך ילד, אבל אם הוא "חתיכת זקן משועמם" איך זה שהוא הצליח להכניס 1.5 מליון תושבים בצפון הארץ למקלטים בהסטריה, גרם לאבדות בנפש, הפסדים כלכליים, גרר את למלחמה ואת העולם לתגובות שליליות על , ועוד היד חזרקה?

"הוא הולך להיות הסטוריה"? כבר פעמיים ניסינו לעשות ממנו הסטוריה. בינתיים, אפילו לא התלכלכו לו המשקפיים. אל תזלזל. אם תזלזל יפול עליך זלזאל. (חה חה חה חה חה חה! פואטי)

איך הם חושבים לזרוק טילים? אני אגיד לך. הם שונאים אותנו. הם 3000 איש. יש להם תמיכה משלוש מדינות גדולות. ויש להם הרבה הרבה טילים שבטפשות נתנו להם לאגור. אז הם משגרים.

ואנחנו הצלחנו לשלוח 300+ אנשים לגיהנום ויותר ממיליון לצפון ולסוריה ועוד הרבה מאוד שהעבירו אותם על ספינות ומטוסים למדינות שלהם ולהוריד חצי ביירות .

נו אז עם הם שונאים אותנו ? עם אני שונא ילד בבצפר אני צריך ללכת ולהיתפוצץ בכיתה??? גם לנו יש תמיכה יותר משלוש מדינות גדולות , יודע למה יש תגובות שליליות על ?ביגלל שרוב העולם לא יודעי מה הם עושים לנו הערבים טוחנים אותם בתמונות מה שאנחנו עשינו להם אבל מה הם עושים לנו כל יום הם לא מראים . סתם עם מסריח ,לא מגולח , חסר אופנה , חסר טעם , לא מבדיל בין חיים למוות ועם נשים מכוערות עם ספאם ששוחות בים עם בגדים חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידע שלך בנושא העולם הערבי כל כך אפסי שאין לך אפילו זכות להגיב בנושא, אתה בור.

אתה בור י'מיסכן אמרתי מה שאני יודע עליהם זה מה שאני רואה לא מה שאני קורא . אהבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...