אני רוצה לקנות מארז חדש!! - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מארז חדש!!

abyss20

Recommended Posts

הגעתי להחלטה אני קונה P180 ולא אעשה לו חלון חשבתי על זה ואתם צודקים חלון זה סתם גימיק

כל הכבוד! החלטה נבונה..אתה לא תצטער..

רק לא צריך לשלוח פעמיים את אותה הודעה,תתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עמית..מסתבר שהרבה אנשים פה לא חושבים כמוך...

מארז זה חלק חשוב...אומנם הוא פסיבי יחסית..אבל הקירור שבו נותן לך אפשרות לעשות OC יותר טוב למשל (באופן מסויים)..הוא נותן לך נוחות שימוש ושקט כדי שתוכל לישון בלילה ולא לקבל כאב ראש..

מארז זה חלק חשוב..ואם יש תקציב אז למה לא ללכת על משהו באמת טוב :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז ממש מצוין, אבל לדעתי עדיף לך לקנות את ה-CM. הוא יותר טוב :xyxthumbs:

למרות שלדעתי עדיף לך לקות את האורורה ב-600 שקל, וב-600 שקל הנותרים לשפר לך את המחשב, לדוגמא אם אתה רוצה לפר את הקירור תקנה מאוורר למעבד כמו BT, ומאוורר לכרטיס מסך או לסדיסקים הקשיחים ולא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת שלא מזלזל בחשיבות של המארז, אבל תראה ביקורות ותבין שמארז גדול עם 4 מאווררי 120 לא בהכרח מקרר טוב יותר ממארז קטן יותר עם 2 מאווררי 120 ומאוורר 92.

למשל, הP180 של אנטק נראה כמו מארז עם פוטנציאל ענק בגלל כמות המאווררים אבל בסופו של דבר הטמפ' בו שוות ואפילו לפעמים גבוהות יותר ממארזים לדוגמת הSoprano (אני לוקח אותו בתור דוגמא כי הרבה אנשים חושבים שבגלל שאיכות החומרים שממנו הוא בנוי היא לא הגבוהה ביותר אז הוא זבל, אבל באמת שהוא מארז מאוורר מאוד -גם מנסיון וגם מביקורות ברשת).

בסופו של דבר זו החלטה שלכם, אבל אני פשוט רוצה לעזור לכם בשביל שלא תוציאו סתם כסף -את הקירור המשמעותי עושים הגופי היעודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסופרנו זה לא הדוגמא הכי טובה, הוא לא מארז כזה טוב, המאוורר הקידמי שלו חסום כמעט לגמרי.

אם אתה רוצה לקחת מארז זול וטוב אז תקח את הטרנספורמר ( אחרי שמחליפים לו את המאווררים לשקטים ושמים לו מאוורר מקדימה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חסום?

אני מסתכל על המאוורר (דרך הדלת של המארז אשר נמצא בחדר שלי במקרה) והוא לא חסום ע"י שומדבר, להפך המעבר של האוויר פתוח לגמרי.. אפשר להוריד HD כדי שיעבור דרך זרם האוויר של המאוורר ואז הוא חוסם רק 2 ס"מ מהחלק העליון.

בכל מקרה, רואים שאתה מקובע על מארז אחד אז לא ממש משנה מה שאני אגיד וחבל על הזמן שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חסום?

אני מסתכל על המאוורר (דרך הדלת של המארז אשר נמצא בחדר שלי במקרה) והוא לא חסום ע"י שומדבר, להפך המעבר של האוויר פתוח לגמרי.. אפשר להוריד HD כדי שיעבור דרך זרם האוויר של המאוורר ואז הוא חוסם רק 2 ס"מ מהחלק העליון.

בכל מקרה, רואים שאתה מקובע על מארז אחד אז לא ממש משנה מה שאני אגיד וחבל על הזמן שלי.

אני לא מקובע, פשוט המארז הזה ממש זול והוא גדול, עבה ועם פוטנמיאל איורור ענק ואני ממש התרשמתי ממנו, יחסית לשאר המארזים בסביבות אותו מחיר שרובם פחות עבים, פחות גדולים ורק עם 2 מאווררים מקדימה ומאחורה, ומקסימום עם איירדאקט מול המעבד.

כשאמרתי שהסופרנו חסום, התכוונתי שהחזית מהפלסטיק חוסמת אותו, תסתכל בתמונה למה אני מתכוון

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאפשר לפתוח 2 דלתות, דלת אחת רגילה ויש שם פתחי אירורור אבל גם הם לא הכי גדולים שיש בל אפשר לחיות עם זה, והדלת השניה המאוורר ממש חשוף שזה טוב, אבל רואים כבר את השילדה של המארז וזה כבר מגעיל, ונגיד שאפשר להסתדר עם זה, אתה רוצה לומר לי שאתה מתכוון להשאיר את הדלת של המארז פתוחה כל הזמן??? זה לא נשמע הכי נוח בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהוא בסופו של דבר יחליט, פשוט חבל שזו תהיה ההחלטה הלא נכונה -הטרנספורמר.

חבל שזה גם לא היה מצחיק.

מה שבאמת חבל, זה שליאור לא פה בשביל להשתיק אותך אחרי שהוא יצדיק אותי :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...