FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב קניתי את המשחק, עוד לא הכנסתי אפילו ת'דיסק אבל אני מנסה להרשם לאתר של UBISOFT,אבל זה לא נותן לי להרשם.. זה פשוט בסיסמה כל הזמן בראשונה כותב לי שהכנסתי מידע לא תקין או משו כזה.. ובדקתי שהסיסמאות מדויקות.. יש לי שם עוד משתמש[כשנרשמתי בשביל דארק מסיה] אבל אני לא זוכר ת'סיסמה וזה לא נותן לי לאתחל אותה.. ניסיתי הכל גם באקספלורר וגם בפיירפוקס, כלום S:

עזרה..?

אם מישהו יכול לנסות לעשות לי משתמש אני אעריך את זה מאוד..

אם אתם לא רוצים על אימייל שלכם יש את האתר הזה ><

getonemail.com/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קניתי את המשחק, עוד לא הכנסתי אפילו ת'דיסק אבל אני מנסה להרשם לאתר של ,אבל זה לא נותן לי להרשם.. זה פשוט בסיסמה כל הזמן בראשונה כותב לי שהכנסתי מידע לא תקין או משו כזה.. ובדקתי שהסיסמאות מדויקות.. יש לי שם עוד משתמש[כשנרשמתי בשביל דארק מסיה] אבל אני לא זוכר ת'סיסמה וזה לא נותן לי לאתחל אותה.. ניסיתי הכל גם באקספלורר וגם בפיירפוקס, כלום S:

עזרה..?

אם מישהו יכול לנסות לעשות לי משתמש אני אעריך את זה מאוד..

אם אתם לא רוצים על אימייל שלכם יש את האתר הזה ><

getonemail.com/index.php

בד"כ יש אפשרות לשלוח את הפרטים של המשתמש שלך לאימייל שלך, תעשה את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ יש אפשרות לשלוח את הפרטים של המשתמש שלך לאימייל שלך, תעשה את זה :xyxthumbs:

הם נותנים רק לעשות סיסמה חדשה דרך ההפניה באימייל, אם אני כותב בשם משתמש/אימייל את השם משתמש[שזה כבר כאילו ממולא מהלינק] וכותב ת'סיסמה אז זה לא עושה כלום,נראה לי כותב ERROR, ואם אני כותב ת'אימייל זה כותב לי ERROR מוזר.. כאילו לא שמשהו שגוי אלא שזאת בעיה באתר =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה היום, הדבר היחיד שאתה צריך לעושת הוא סיסמה שיש בה מספרים ואותיות, לדוגמא: ofir123

לא משנה העיקר שהסיסמה תהיה בת 6 תווים ולפחות אות או מספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה היום, הדבר היחיד שאתה צריך לעושת הוא סיסמה שיש בה מספרים ואותיות, לדוגמא: ofir123

לא משנה העיקר שהסיסמה תהיה בת 6 תווים ולפחות אות או מספר

תודה, פועל :):yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק חייה!!! שיחקתי פו פעם אבל עם 52FX אז לא היה משהו.... עכשיו פצצה משחק התחלתי היום אני בשלב 9 ושיחקתי לא יותר מ5 שעות

כמה שלבים יש?

המון המון המון המון המון שלבים

זה אחד המשחקי פעולה הכי ארוכים שיצאו עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כזה ארוך, רק כ20 שעות. זה הרבה לFPS מודרני, אבל לא מהאורכים שנראו אי פעם בזאנר

וזה רע, כי רק חצי מהמשחק ממש טוב, החצי עד שהמפלצות מגיעות. מרגע זה ועד הסוף (חוץ מרגעים פה ושם) המשחק ממש מדרדר באיכות הכללית

אם הוא היה קצר יותר (או יותר נכון מרוכז יותר) החויה הכללית הייתה יותר מהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק חייה!!! שיחקתי פו פעם אבל עם 52FX אז לא היה משהו.... עכשיו פצצה משחק התחלתי היום אני בשלב 9 ושיחקתי לא יותר מ5 שעות

כמה שלבים יש?

בסביבות ה 20

אבל השלבים הבאים קשים וארוכים הרבה יותר.

*אזהרת ספוילר*

ו teatime- אני לא מסכים איתך.

ה 2-3 שלבים הראשונים עם המפלצות די גרועים, אחרי זה שהם מתפתחים לחצי אנושיים כאלו (Lucots) זה הופך להיות הרבה יותר מאתגר ומעניין. ה FPS היחיד עד היום שטוב יותר מפאר קריי זה HL2, וגם זה שנוי במחלוקת. את F.E.A.R אי אפשר כל כך להשוות, כי הוא משתמש באלמנטים שונים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...