FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב,הפאצ'ים האחרונים מוסיפים גם תמיכה בHDR

אז אם אתה מעונין להפעיל את הHDR אז תכניס את הפקודה הבאה בקונסול:

r_hdr rendering 7\

ואם אתה רוצה לכבות אותו,אתה מחליף את המספר 7 ב-0.

[אם יש לך כרטיס של NVIDIA מסדרת 6XXX ומעלה,כולל 7XXX אז אתה צריך לוודא שסגרת את הAA לפני שאתה מפעיל ...ואם יש לך כרטיס של NVIDIA מסדרה הנמוכה מX1XXX אז אתה בכלל לא יכול להפעיל ...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לקנות את המשחק Driv3r לדעתכם?

שיחקתי בראשון והוא מהנה, שורף זמן.

קניתי ב19 ש''ח...........משופרסל דיל, סתם כי רציתי לנסות אותו.....מתברר שהמשחק גרוע, ואני עוד יחסית אופטימי לגבי משחקים גרועים, אבל זה באמת גרוע....

בקשר לfc, מקבלים אותו כולל החוברת שבפנים וקופסא מקורית? או שעם הקופסא של המשחקים המוזלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא מגיע עם החוברת המקורית ועם דיסק אמתי עם ההדפסה עליו והקופסה היא רגילה כמו של סרט דיוידי!!

והכי חשוב הסידיקי למשחק ברשת(להתקנה לא צריך אותו בכלל{או ששחכתי שהכנסתי אותו)}!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לעטיפה של הדיסק, יש את המשחקים המוזלים, שבהם העטיפה היא כזאת מסכנה (אתם יודעים, כל המשחקים האלה שיש בסל מוזלים), אז איך היא? מקורית או ששינו אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא מגיע עם החוברת המקורית ועם דיסק אמתי עם ההדפסה עליו והקופסה היא רגילה כמו של סרט דיוידי!!

והכי חשוב הסידיקי למשחק ברשת(להתקנה לא צריך אותו בכלל{או ששחכתי שהכנסתי אותו)}!!

גם לי זה אותו דבר! לא היה צריך סידיקי

ואני נרשמתי עם התוכנה שמותקנת של בהרשמה אליהם ואני מנסה להתחבר עם החשבון למולטיפלייר וזה לא נכנס לי (ועוד פעם, מה עם הסידיקי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אולי צריך להירשם באתר שלהם?

כה גם אני זוכר משהו כזה , צריך להרשם דרך האתר שלהם , שם לשים את הסי די קי המקורי ליצור משתמש , ואז אתה תוכל להכנס למשחק במולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ב19 ש''ח...........משופרסל דיל, סתם כי רציתי לנסות אותו.....מתברר שהמשחק גרוע, ואני עוד יחסית אופטימי לגבי משחקים גרועים, אבל זה באמת גרוע....

אני מדבר על Driver 3 (שנקרא Driv3r), ולא על Driver 1 אם חשבתם ככה (שזה גם משחק חזק, עם המרדפים המשטרתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...