מהו רדיוס הפגיעה של פצצת אטום? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו רדיוס הפגיעה של פצצת אטום?

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ אחד הדברים ההזוים ביותר שנאמרו אי פעם בפורום

אני מקווה שזה ציניות

חחחחח אנשים קצת ציניות! זה תמיד משעשע לזרוק את זה בשיאו של דיון סוער על הנשק של ישראל

ד"א הכיפה המוזרה בדימונה זה חדר אוכל במפעל טקסטיל בכלל :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: איזה סילו? רישמית אין לנו בכלל גרעיני, אז אתה רוצה שיהיו של סילואים?

IG היקר דברים שאתה לא מבין אל תגיד

רשמית אני יכול להבטיח לך שיש לישראל יכולת גרעינית כל העולם יודע על זה ואם יהיה לך סיווג מספיק גבוהה גם ייקחו אותך ל"טייל" במקומות בנחמדים ביותר בארץ ששם מוחזק הנשק הגרעיני שלנו......................... ולא בחדרי אוכל של מפעלי הטקסטיל שהזכירו מעליי...

ולבחור שרצה של הסיילוס... צר לי לאכזב אותך לא תראה... אין ולא יהיו תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שיש סילו בישראל?

לי נראה שאין והטילים משוגרים ממשגרים . זה בעיתי לעניין השרידות ומכה שניה ולכן יוצרו גם הצוללות המתקדמות שמסוגלות לתת מענה למכה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ofeky1,

"אתה" קצת תמים. לערבים (ולמוסלמים) לא ממש איכפת מירושליים. היא משמשת אותם היטב ככלי לניגוח הציונים (אתה ואני).

במקרה ותהיה להם ההזדמנות (ע"ע איראן) לא יהיה להם קשה מידי לוותר על ירושליים וגם על כמה לבנונים ירדנים סורים וכמובן הפלשתינים ידידנו. כל זאת מחיר הוגן להשמדת הציונים.

וחוץ מזה זה ענין לדיון נפרד, אם אני לא טועה הוא התחיל כדין מדעי לכאורה וגלש לפוליטי איזורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שיש סילו בישראל?

לי נראה שאין והטילים משוגרים ממשגרים . זה בעיתי לעניין השרידות ומכה שניה ולכן יוצרו גם הצוללות המתקדמות שמסוגלות לתת מענה למכה שניה.

משגרים ניידים? אין סיכוי.

אתה ראית פעם את משגר הלווינים הישראלי "שביט"?

זה יריחו 2 בתחפושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ofeky1,

"אתה" קצת תמים. לערבים (ולמוסלמים) לא ממש איכפת מירושליים. היא משמשת אותם היטב ככלי לניגוח הציונים (אתה ואני).

במקרה ותהיה להם ההזדמנות (ע"ע איראן) לא יהיה להם קשה מידי לוותר על ירושליים וגם על כמה לבנונים ירדנים סורים וכמובן הפלשתינים ידידנו. כל זאת מחיר הוגן להשמדת הציונים.

וחוץ מזה זה ענין לדיון נפרד, אם אני לא טועה הוא התחיל כדין מדעי לכאורה וגלד לפוליטי איזורי.

אוקי הבנתי אז צריך להיזהר מהם

אבל לא משנה איפה הם יזרקו עלינו פצצת אטום היא תגיע גם לחלקים מסוימים בירדן נכון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...