מחשב משחקים כבד ב- 8500 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב משחקים כבד ב- 8500 ש"ח.

necroblivion

Recommended Posts

שלום, המחשב הישן שלי מת לפני מספר שבועות (ישבתי אליו שבעה) ואני צריך למצוא לו יורש חזק ועמיד. אני יודא לצדיקים אשר יעזרו לי במשימה.

הדבר החשוב ביותר זה שהמחשב יהיה מחשב חזק למשחקים ויריץ אותם טוב.

נתחיל בזה שיש לי כסף אבל אני לא רוצה להגזים (נכנסתי לקבע + מענק שחרור, יוצא ממש נחמד), עד 8500 ש"ח (למרות הדרישות שלי אני חושב שזה אפשרי) יש אפשרות למזומן.

אני ממש רוצה שהמחשב יכלול בתוכו את ה- GF7950 (אני מבין שיש אותו במינים וסוגים שונים..) ואפשרות ל- או quad .

חשוב לי שהמשחק יראה הכי טוב שאפשר אז עם אתם חושבים שכרטיס של ATI יהיה יותר טוב (בגלל התמיכה ב- HDR) אז בבקשה לציין זאת.

אני מעוניין ב- core2-duo 6600 (במידת הצורך לשם הורדת המכיר, אני יתפשר על חלש יותר).

1. אני רוצה חוקית (xp pro).

2. אני קונה מחשב חדש אז אני צריך מפרטים שיכללו הכל (עכבר, מסך וכו').

3. אני לא צריך (אני יחבר את המחשב למערכת שלי בחדר).

4. אני לא מבין בנושא הקירור אז אני ישמח לעיצות (אבל אני צריך הסברים כמו לילד קטן כי אין לי משג בנושא בכלל).

5. העיצוב לא כזה משנה (אם יש הסברים למה כן, אז אני ישמח לקרוא אותם).

*חשוב לציין שאני לא בטוח יבין את המפרטים שאתם תציעו אז עם אפשר לצרף הסברים, זה יקל אלי מאוד כי אני די חדש בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

XP PRO + מסך + עכבר+מקלדת+רמקולים הגונים זה לבד 2000 שקל בערך.

ב6500, מתוך זה נוריד 1800 על המעבד, כלומר 4700 שקלים-7950 שעולה 3400 הכי זול משאיר 1300, זה לא הרבה. או עוד תקציב, והרבה (לפחות 1500) או להתפשר. בכל אופן, אני ממליץ על לא יותר מX1900XT+ACCELERO ב2400, שאפשרי בתקציב לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הוא לא צריך .

ולדעתי לא כדאי להתפשר על מעבד פחות מ-6600. למה? בגלל ארבע מגה קאש.

שוב, אין מחירים רשמייים בארץ והמחירים בשבועות הראשונים יהיו מחירי השקה. תחזור אלינו כמה ימים אחרי ההשקה, ונהיה כולנו יותר חכמים.

ב-6500K לא תהיה אפשרות לדחוף GX2 ושהשאר יהיה נורמלי. אם אתה רוצה כרטיס high end בכל זאת יש פה באתר 7900GTX, כרטיס לא מדהים ביחס ל-1900XTX אבל במחיר טוב (2.7K אם אני לא טועה). וגם זה בדוחק

בגדול אין לך סיבה להשקיע יותר מ-2.4K ב-X1900XT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. חרשתי קצת אל האתר והשתכנעתי ללכת על ה- X1900XT בגלל ה-HDR+AA שהוא תומך בו.. אני חייב שהמשחקים יראו הכי טוב שאפשר.. זה נותן לי 1000 ש"ח בערך..

ב. אני ימתין להשקה...

ג. זה מבאס רצח כי אין לי מחשב וזה הורג אותי!!! :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב ללכת על לוח של חברה צד שלישי (Gigabyte, etc) שמבוסס על צ'יפסט של ...

באמת מבאס שאין מחשב, גם אני ממש רוצה לקנות מחשב (תראה מפרט, מחשב בר מצווה) אבל אני מתאפק ולא קונה עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני גיימר (די קיצוני) אבל לצערי ההבנה שלי במחשבים שואפת לאפס... (מה לעשות ככה יצא...)

זה נראה לי כאילו עם אני יקנה לוח של ATI או nVidia אז המשחקים יראו יותר טוב (או יפעלו יותר טוב..)

וכל ה- cf express וה- 590 פשוט מושכים אותי... (אקסטרה קרטיסים, פיזיקה וכו')..

מה אתם אומרים?

??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה נראה לי חזק ביותר. השאלה היא מתי זה יוצא?

(אני כבר רוצה לקנות מחשב... כל יום שעובר זה כמו למות עשרות אלפי פעמים בעינויים מקוריים מאוד...)

ויש לי שאלה, הלוחות עם הצ'יפסת של הם תואמים את הטכנולוגיות של ATI ו nVidia?

או שזה סוג של ברירות מחדל (נייטרלייים כאלה)...

:s05: :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר היה לשלם את כל הפיצ'רים שלו, גם אותי זה היה מושך ;D

זה צ'יפסט מעולה לOC.

וזה מוכיח שהחברות שיחקו אותה עם השיווק.

יש לו 8.5K...

אם הוא מוכן להשקיע כל כך הרבה בלוח אם, למרות שזה לא כל כך חשוב... :nixweiss:

הצ'יפסטים של לא כוללים כמעט פיצרים

הם בעצם המינימום הנדרש להפעלה של המעבד הספציפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...