הקונרו כבר הגיע ארצה, נמכר בזיגזאג. - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקונרו כבר הגיע ארצה, נמכר בזיגזאג.

BUNG

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היזהרו מהאשליה שנוצרה סביב הביקורות האלו.

לפי הנתונים שיש עד עכשיו לפחות - מבחינת - אל תבנו או תסמכו על הביקורות בכל אתרי החומרה בעולם.

המעבדים שנשלחו לאתרי החומרה הם סטפינג 5 b2, מדהימים, 6600 ו 6700 עושים די בקלות 4 גיגה על אוויר, ה x6800 בספטינג

הזה הוא שיאן עולם כמעט בכל קטגוריה שרק אפשר, בטח ובטח עם קירור אקסטרים.

מעבדי הרטייל שיצאו הם סטפינג 6, חלשים משמעותית מסטפינג 5, מעבדי ה 6600 בספטינג 5 טובים יותר ממעבדי ה 6800 שיצאו במעבדי הרטייל

ניתן להניח שמעבדי הרטייל הבאים בקרוב ימשיכו את גל המעבדי הרטייל הגרועים יחסית לאובר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היזהרו מהאשליה שנוצרה סביב הביקורות האלו.

לפי הנתונים שיש עד עכשיו לפחות - מבחינת - אל תבנו או תסמכו על הביקורות בכל אתרי החומרה בעולם.

המעבדים שנשלחו לאתרי החומרה הם סטפינג 5 b2, מעבדים מדהימים, 6600 ו 6700 עושים די בקלות 4 גיגה על אוויר, ה x6800 בספטינג

הזה הוא שיאן עולם כמעט בכל קטגוריה שרק אפשר, בטח ובטח עם קירור אקסטרים.

מעבדי הרטייל שיצאו הם סטפינג 6, מעבדים חלשים משמעותית מסטפינג 5, מעבדי ה 6600 בספטינג 5 טובים יותר ממעבדי ה 6800 שיצאו במעבדי הרטייל

ניתן להניח שמעבדי הרטייל הבאים בקרוב ימשיכו את גל המעבדי הרטייל הגרועים יחסית לאובר .

אז מה שאתה אומר זה שבסטוק, הביצועים הם אותו הדבר, אבל הבעיה היא באוברקלוק....

דבר ראשון, אני אשמח למקור נאמן.

דבר שני, יכול להיות שזה רק סטפינג 6, ואולי בעתיד ייצרו את המעבדים באיכות יותר טובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפשוט המעבדים שקיבלו כל האנשים שעשו עליהם ביקורות, קיבלו דוגמיות מהטובות שיש.

אם מישהו זוכר, חלק מהדוגמיות ששלחו מAMD של ה-TBRED A לכותבי ביקורות הגיעו איתם אפילו ל-2.5GHZ, אך המעבדים ברוב המקרים בקושי הגיעו ל2.1GHZ.

אז זה מאד פשוט לדעתי, זה לא שהמעבדים ירדו רמה עם הסטפינג החדש, זה פשוט כל הדוגמיות שקיבלו האנשים הן מובחרות ידנית ע"י .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שיהיה הבדל כל כך גדול בין הביצועים של הביקורות למעבדים עצמם. אולי יהיה הבדל אבל הוא יהיה קטן מאוד.

לא יכול להיות מצב שאנשים קוראים שניתן לעשות OC של ג'יגה בקירור סטוק אבל שבת'כלס יהיה להם מאוד קשה לעשות את זה. אני לא חושב שאינטל או אתרי הביקורות מעוניינים להונות כל כך את הצרכן. מקסימום באחוזים בודדים.

מה גם שבכל זאת הקונרו הוא חיית OC, אפילו במידה והתוצאות קצת מנופחות. אז הביצועים שלו לא יהיו מדהימים!!!, הם יהיו רק מדהימים!

אז קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המעבדים שהאתרים קיבלו לביקורת הם מעבדי ES, כלומר מלבד היותם עם מכפלות פתוחות אלו בדרך כלל גם טובים במיוחד - כלומר כאלו שיוצרו עם כמה שפחות פגמים במהלך היצור. החוסר הזה בפגמים יוצר את האוברקלוק הטוב יותר במעבדים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...