שאלה לבעלי LG1970HR, זקוק לעזרה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי LG1970HR, זקוק לעזרה.

kob27

Recommended Posts

שלום, קניתי לא מזמן את המסך הנהדר הזה ואני מאוד מרוצה ממנו. אצלי הוא מחובר למחשב דיגיטלית עם כבל DVI-D ולכן לא ניתן לכוון את המסך ידנית אופקית ואנכית וכן לא ניתן לכוון את האופציה TRACKING - CLOCK, PHASE , יש גם את הכפתור AUTO/SET שאמור לכוון את המסך בצורה אופטימלית אך כשאני לוחץ עליו מופיע לי על המסך הכיתוב הבא: DIGITAL VIDEO INPUT NO ACCESS האם זה מה שאמור להופיע, ואם לא מה לא בסדר?. כרגע המסך מכוון בסדר אבל קצת "מתוח" אנכית ואני מעוניין לתקן זאת, האם יש דרך לעשות זאת או שעליי לעבור לחיבור רגיל אנלוגי D-SUB? האם זה אפשרי לחבר את המסך למחשב בחיבור אנלוגי לכוון את המסך ידנית לשמור את הכיוון ואז לעבור לחיבור דיגיטלי מבלי לאבד את הכיוון שנשמר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור דיגיטלי אין אפשרות להשתמש באפשרות AUTO/SET .

האם יש לך את המסך? אם כן איך המסך מחובר אצלך? אם בצורה דיגיטלית האם התמונה מכוונת בצורה טובה או שיש מקום לתיקון קל ואיך ניתן לתקן זאת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשנה רזולוציה לאחת שיותר תתאים לך ?

אולי זה נראה לך מתוח אבל זה הרזולוציה

אני משתמש במסך עם DVI וגם אצלי אין אפשרות וגם אין צורך בשום כיונון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שאני רואה היא טובה מאוד רק שהיא במעט מתוחה אנכית, לא משנה איזה רזולוציה אני משתמש. לגבי המסך במילה אחת הוא מ ד ה י ם !!! גם לסרטים וגם למשחקים הוא מצויין, ואני משחק (או יותר נכון "טס") בעיקר בסימולטור של מייקרוסופט FS9 ורואים איתו מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפונקצייה של הכיונון אוטומטי (הכפתור במסך) פועלת רק אם הוא מחובר בצורה אנאלוגית,אם תחבר בצורה אנאלוגית ואז דיגיטלית ההגדרות ישתנו.

אני לא מבין מה הבעיה להכנס לתפריט של המסך ולהגדיר לבד רוחב וגובה של התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפונקצייה של הכיונון אוטומטי (הכפתור במסך) פועלת רק אם הוא מחובר בצורה אנאלוגית,אם תחבר בצורה אנאלוגית ואז דיגיטלית ההגדרות ישתנו.

אני לא מבין מה הבעיה להכנס לתפריט של המסך ולהגדיר לבד רוחב וגובה של התמונה?

אי אפשר להגדיר את רוחב וגובה המסך כשהוא מחובר דיגיטלית, האופציה הזאת לא קיימת כשהמסך מחובר בצורה דיגיטלית, רק בצורה אנאלוגית זה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף סליחה..

הייתי אמור לקנות את המסך היום אבל תודות לנסראללה הבן זו*& אני לא קונה אותו בזמן הקרוב

עכישו נסה באמת להתאים רזולוציה לטבעית וגם נסה לחפש תוכנה שתעשה את זה-תריץ חיפוש בגוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש להבין?

הנה לפני 20 דקות נפלו כמה טילים בעיר שלי ובאזור

עכשיו לבעיה שלי-אני אלך לחנות,אקנה מסך חדש שעולה 2300 שקל

כשאני לא יודע אם אחרי כמה דקות החנות תיהיה עדיין קיימת?

או שאני אגלהפיקסל שרוף ואסע עם ההורים שלי להחליף תמסך ובדרך יפול עלי איזה טיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...