מה הדבר המהיר בעולם? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר המהיר בעולם?

play2

Recommended Posts

שמע גם היתה כתבה לפני שבוע וחצי שבדרך מתמטית מצאו איך לגרום לעקיפת אור כדי שאובייקט יהיה בלתי נירא, עכשיו נשאר למצאו רק תחומר אם כל הרמות פליטה ובליעה הנכונות כדי לאפשר זאת, וזה לא יהי חומר שהרכבו המולקולרי ישתנה אלה בדרגה נאנומטרית יהיה בנוי איך שהוא, וגם לזה לא שמרתי לינק לכתבה.

אבל אם אני לא אמין כי אני אומר לך משהו שאתה לא יודע ואתה לא רוצה ללכת לבדוק בהקשר למה שהזכרת אז זו בעיה פנימית אצלך. אתה אפילו לא יודע למה אתה לא נותן בי אימון, אתה מולך אוטומטית אחר... במקום לחשוב לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע טוב מאוד למה אני לא נותן בך אמון

כשאדם מבלבל כ"כ הרבה שטויות (אתה יודע, הנחיתה על הירח מזוייפת, האילומינטי מנסים להשתלט

על העולם ומסווים את זה כמזימה מוסלמית או משהו... ושאר שטויות למיניהם כמו נחיתות חייזרים ו16 זנים

של חייזרים שחלק רוצים להשמיד אותנו וחלק רוצים לשמר אותנו כחיות מחמד)

אז יש לי נטייה לקטלג את האדם הזה כלא אמין, מעורער בנפשו, ופרנואיד

עכשיו אתה מבין למה אני לא מאמין לך כשאתה אומר משהו?

ואין סיבה שאני אלך לחפש את זה בעצמי, אם הייתי הולך לחפש כל דבר שמישהו קצת לא בסדר בראש

אמר כאן אז עדיין הייתי תקוע בנבכי הגוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם היתה כתבה לפני שבוע וחצי שבדרך מתמטית מצאו איך לגרום לעקיפת אור כדי שאובייקט יהיה בלתי נירא, עכשיו נשאר למצאו רק תחומר אם כל הרמות פליטה ובליעה הנכונות כדי לאפשר זאת, וזה לא יהי חומר שהרכבו המולקולרי ישתנה אלה בדרגה נאנומטרית יהיה בנוי איך שהוא, וגם לזה לא שמרתי לינק לכתבה.

אבל אם אני לא אמין כי אני אומר לך משהו שאתה לא יודע ואתה לא רוצה ללכת לבדוק בהקשר למה שהזכרת אז זו בעיה פנימית אצלך. אתה אפילו לא יודע למה אתה לא נותן בי אימון, אתה מולך אוטומטית אחר... במקום לחשוב לבד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3256287,00.html

אני מקווה שהם לא יצליחו... זה מסוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

infer73 - ההגיון שלך ליניארי, אם אני מחרטט על חוצנים אז מה הקשר למדע מדויק, למה לי לחרטט על מדויק ? הת'ראד על , אז למה לי להביא בדיוני ?

יש לך תבנית במקום שכל בראש, זה שאני מחרטט על חוצנים אומר שאני לא יודע כמה זה 2+2 ? אתה חושב פשוט, אתה עושה סלט מהכל יחד ולא יודע איפה יש גבולות והפרדות בין נושאים, ומולך אחר נורמה קולקטיבית בנושאים שצריך לחשוב ולא ללכת עם העדר. במילה אחת טמבל.

כל מי שמצפצף לעברי לפני שבדק בעצמו את הראיות טמבל\אהבל\אטום\מוגבל\סתום\אינפנטיל ויש עוד כמה מהדרגה הזאת לא זוכר.

אני קראתי תכתבות באנגלית ולא זוכר איפה.

אתה צריך לדעת על איזה חומר לחקור כשמעורערי נפש ופרנואידים מדברים איתך, אבל אתה לא יודע למה להתייחס וברור שלהכל אי אפשר להתייחס וכך אתה נתקע במקום. ולא דיברתי על נחיתה על הירח ולא על האילומינטי. היתה נחיתה, רק שהיו צריכים לביים עוד אחת כי במקורית היו עב'מים בצילומים. ואף ממשלה לא רוצה שתירא חלליות בחלל. כי אתה תרנגולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון שאתה לא מסוגל לכתוב תשובה בוגרת

(ולא, לקרוא למי שמנסה לדבר איתך טמבל\אהבל\אטום\מוגבל\סתום\אינפנטיל זה לא בוגר, כאילו, אולי בארץ לעולם לא. לא בעולם האמיתי)

אני לא מתכוון להמשיך להגיב כאן מעבר לתגובה הנוכחית

אז ככה, כשאתה כותב דברים מפגרים בת'רד אחד, הרי הגיוני לחשוב

שמה שאתה כותב בת'רד אחר הוא מפגר באותה מידה. ואפילו אם לא, אז זה יותר

מפוקפק מאשר אדם שגם בת'רד אחר דיבר בהיגיון.

אתה מוזמן לקרוא לי טמבל כמה שבא לך, אבל אתה יודע מה, יש את הפעמים שהרוב צודק.

נכון, הרוב לא תמיד צודק, והיו מקרים רבים בעבר שהוא טעה. אבל עם זאת, העובדה שאתה טוען שאתה חושב

"פתוח" לא הופכת אותך לצודק, אלא למישהו שמפקפק במה שאומרים לו. אני לא אומר שזה רע, אבל גם לפקפוק

הזה צריך להיות סוף, אלא אם כן אתה מתעקש לשבת כל יום ולראות שהשמש באמת זורחת, כדי להיות בטוח שלא שיקרו

לך כשאמרו לך שהשמש תמשיך לזרוח עוד 4 (5? לא זוכר כבר) מיליארד שנה

היתה נחיתה, רק שהיו צריכים לביים עוד אחת כי במקורית היו עב'מים בצילומים. ואף ממשלה לא רוצה שתירא חלליות בחלל. כי אתה תרנגולת.

ובדיוק על זה אני מדבר. קודם כל, תודה, חשבתי שאני אופוסום, אז טוב שמישהו העיר אותי מההזיה הזאת והודיע לי את האמת.

עכשיו אני רק צריך להיזהר לא לאכול את עצמי, כי בניגוד לתרנגולת, כשהייתי אופוסם לא הייתה סכנה כזאת כי זה לא כזה טעים אופוסם...

בנוגע לנחיתה על הירח, אז בדיוק על החרא הזה אני מדבר

כשאתה זורק "עובדות" כאלה לאוויר אתה נשמע כמו אידיוט, מאחר שאין לך שום הוכחות לדבר

אתה יודע מה? יש מצב שאתה צודק

אני טוען כנגדך שנחתו על הירח אבל היו פילים ורודים ברקע, ואף ממשלה לא רוצה שתראה פילים ורודים בחלל,

אז הם ביימו נחיתה על הירח וצילמו מחדש. למה זה פחות אפשרי מאשר הסבר העבמ"ים שלך?

ואם כבר מדברים קצת על היגיון, לא יותר הגיוני לערוך את החלליות מחוץ לתמונה מאשר לביים את כל הסצינה מחדש?

שלמדעני נאס"א אין את הידע המתאים בשביל כזה קשה כמו לערוך תמונה מזדיינת?

טוב אני סיימתי כאן, אם יש לך משהו להגיד לי, אתה מוזמן להגיד לי את זה אחרי שתשתחרר מאברבאנל,

ולא, לברוח משם לא נקרא להשתחרר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שכחתי להזכיר, הטמבליות אצלך וכמו לרבים פה מתבטאת בזה שאתה כמו שאמרתי לא יודע להבחין בין דברים הזוים ללא, ופה רציתי לתת דוגמא בדיוק עם פילים.

כשבא בן אדם ואומר לי ראיתי פילים מתעופפים באויר שניסו להתנקש בי, אז פה אתה מותח קו, משהו שאתה לא יודע לעשות. ואתה מותח קו על משהו מאוד אפשרי והגיוני אפילו לאדם שלא מאמין או מודע לחוצנים.

ושמתי שם סלאשים \ שזה אחד מהם ולא דווקה כולם. והרמה סבירה כשאתה לא מבין ועל סמך שום בסיס ממשיך בשלך.

אתה הזכרת פתאום בת'ראד שדיברו בו על מהירות חלקיקים תנחיתה על הירח וכו', זה נקרא לסטות הצידה. סבבה, אני גם סטיתי עצידה לרגע להגיד מה השמוע לגבי הנחיתה על הירח, אבל אתה עוד פעם לקחת את דברי שמת בשקית אחת וסגרת, מה יש לך ? אתה חולה ?

זה כמו 2 סיפורים, אני יודע תסיפור הזה ואני יודע תסיפור הזה, איך זה בדיוק עושה אותי ללא שפוי בידיעת שני סיפורים או שתי חזיתות ?

אי אפשר לעשות סוויצ' מנושא לנושא כי אני יודע משהו לגביו ? מותר לדעת רק סיפור אחד ? ההגיון שלך מתובנת לכיוון אחד וחשיבה פשוטה?

לא הבנת אפילו מה הסברתי, זה שאני מטורף או אידיוט בעינך איך בדיוק משפיעה על הידיעה שלי בתחומים אחרים, עכשיו אני לא יודע כאילו כמה 2+2 ? אתה לא עוקב אחר הסברי ?

רוצה עוד דוגמא ? נגיד בא אליך אחד מאי בודד עם מלא ספרים מדעים עליו, ורואה את באגס באני בטלויזיה אצלך בסלון ואומר הוא בא להשטלת על העולם מתוך המסך, אז זהו עכשיו כל הידע המדעי שלו שווה לתחת למרות שהוא נכון ? איך אתה חושב ינעל נעל ?

וטוב שלא נכנסת להתקפי חרדות מזה שגיליתי לך שאתה תרנגולת ולא אפוסום :)

ואל תדאג יש מלא מלא מלא מלאלאלאלא... שכן טישטשו חלליות בתוכם.

והעובדות בקישוריות, בכלל אם אתה לא סתם מזי*ן בשכל כי אין לך מה לעשות אלה באמת מעניין אותך משהו, יש לי 12GB של חומר, וזה רק אולי 10%-15% מהחומר שיש ברשת על הנושא. אז תפסיק להגיד אין עובדות כי אתה מתעצל ללכת ולראות.

כולם צריכים לחדול מלהשתמש בטיעון השפל "אין עובדות" בגלל עצלנותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגילת אסתר ממש פייי

INFER הציטוט שהבאת באמת קובע פה :silly:

שמעתי על ה שאומרים שהנחיתה היתה מזויפת ביגלל שדגל זז והוא לא אמור לזוז בחלל

אבל GOD MAMN כמה שטויות כי היה חיזרים צילום חחח הם שיחקו פוקר מה זה השטויות האלו חלס בבקשה לחזור לדיון

אגב קראתי ממש קצת מהמגילה השאת וזה הספיק

נא לחזור לדיון

מתוך רצון לעשות קצת סדר לא להיות מנהל או חס וחלילה לקחת להם תעבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...