שר החוץ הדרום קוראני ימונה לתפקיד מזכ"ל האו"ם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר החוץ הדרום קוראני ימונה לתפקיד מזכ"ל האו"ם

evman007

Recommended Posts

מוסלמי ואנטישמי? זה משהו חדש :kopfpatsch:

זה שהוא טיפש זה באמת נכון, בעצמו קובע את החוקים קובע את הגבולות ובסוף מאשים את בגלל שאנחנו מתקיפים כי הם הפרו את החוקים.

הוא באמת מוסלמי וגם אנטישמי(באופן מודחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך להראות את הגזענות המבחילה שלך כל פעם מחדש בפורום? אתה חושב שאין אנשים שחורים שתיאורם מתמצה ביותר מ"קוף"?

למה אתה חייב להראות את האהבת ערבים שלך כל פעם מחדש בפורום?

אני לא גזען ולא התכוונתי שהוא קוף בגלל צבע עורו,אלא בגלל שהוא פשוט שונא את ועל זה אין ויכוח בכלל,אפשר להבין את זה לפי כל התגובות שלו לפעילו צה"ל המוצדקת לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די.

קשה לכם לשמור על דיון ראציונלי ומכובד?

קשה לכם לשמור על תרבות דיון נורמלית?

למה אתם חייבים להכניס קללות לכל דיון? במיוחד מילפורד קיוביקל, בתור חבר צוות אני מצפה ממך ליותר.

טיעונים הם הרבה יותר משכנעים שהם מלווים בשפה תיקנית ויש להם תימוכין, קחו לדוגמא את איסתרא בלגינא - הטיעונים שלו והדרך שבה הוא מציג אותם היא הרבה יותר משכנעת מאשר - "אתה קוקסינל אוהב מחבלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכ"ל האו"ם לא ממש עשה יותר מידי חוץ מלדבר, ודיבורים במקרה שלו (ושלו בלבד) לא הורגים.

בזה התכוונתי שהוא היה עוד איכשהו בסדר.

זה הבעיה בדברים האלה, אחד הולך אבל לך תדע מי יבוא במקומו.

זה גם הבעיה שקרתה עם שליחתו של מוסאווי ל72 בתולותיו, נאסראללה בא במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את "תמיד מחייך" הזה... הוא סתם איזה חובב מחבלים קוקסינל שאוהב לעשות פרובוקציות...

איך ידעת? ואני תמיד מתאכזב לגלות מחדש שבחור בן 22 ומנהל פורום מתנהג כמו ילד קטן וזורק צואה כמו בגן ילדים... אני לא זוכר ויכוח אחד של מישהו איתך שבו הוא צדק ואתה הודית בטעותך, תמיד ניסית לפגוע בו מילולית והעיקר לא להתנהג כמו בן אדם בוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את "תמיד מחייך" הזה... הוא סתם איזה חובב מחבלים קוקסינל שאוהב לעשות פרובוקציות...

בן כמה אתה?

אם זה לא היה עצוב היתי צוחק עליך.

אגב "מחייך" זה לגיטימי לקרא לקופי עננן קופ גם בגלל שזה כינוי לטיפש.

וגם בגלל שהוא שחור, כן, למה? כי מבחינת מאפינים חיצוניים של מראה יש דימיון גדול יותר בין הקופים לאדם השחור לעומת הקוף והאדם הלבן.

אז אפשר לקרא לו קוף כי הוא מכוער ודומה לקוף, אין פה גזענות.

לרקורד, יש הרבה לבנים שנראים כמו קופים

bush_365_217549c.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...