שר החוץ הדרום קוראני ימונה לתפקיד מזכ"ל האו"ם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר החוץ הדרום קוראני ימונה לתפקיד מזכ"ל האו"ם

evman007

Recommended Posts

ואו לרגע הייתי בטוח שכתוב שם צפון קוריאני אני לא יודע אם יש דבר כזה אבל אם מישהו מצפון קוראה ימונה למזכ"ל האו"ם אז העולם יתהפך כמה פעמים.

וזה שסוף סוף החליפו את הקוף לא בהכרח בשורות טובות יכול להיות שהביאו קוף אחר יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך להראות את הגזענות המבחילה שלך כל פעם מחדש בפורום? אתה חושב שאין אנשים שחורים שתיאורם מתמצה ביותר מ"קוף"?

כי הוא נבלה מוסלימי ואנטישמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך להראות את הגזענות המבחילה שלך כל פעם מחדש בפורום? אתה חושב שאין אנשים שחורים שתיאורם מתמצה ביותר מ"קוף"?

תיפטר מן הרגשנות הליברלית, תפסיק אתה בעצמך לראות "צבע".

הוא לא קרא לו קוף כי הוא שחור, הוא קרא לו קוף כי קופי אנאן מתעלם באופן מוחלט מהמציאות ורואה רק את הצד הערבי, בדיוק אותו דבר כמו שמכנים נאצים קופים, זה לא בגלל שהם לבנים, זה בגלל שהם נאצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה קללה.

רוצה דוגמא?

"Blackbird72 אתה קוף"

עכשיו, אני כמעט בטוח שאתה "לבן" אז ראה איזה יופי! קראתי לך קוף ואתה לא שחור!

תפסיקו להיכנס לפאניקה כל פעם שאתם רואים משהו שמתקשר אצלכם לגזענות, כי אתם בסוף הגזענים(מזכיר לי את הפרסומת של סוני).

נ.ב

לא התכוונתי להעליב אותך Blackbird72, זה היה לשם הדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה קללה.

רוצה דוגמא?

"Blackbird72 אתה קוף"

עכשיו, אני כמעט בטוח שאתה "לבן" אז ראה איזה יופי! קראתי לך קוף ואתה לא שחור!

תפסיקו להיכנס לפאניקה כל פעם שאתם רואים משהו שמתקשר אצלכם לגזענות, כי אתם בסוף הגזענים(מזכיר לי את הפרסומת של סוני).

נ.ב

לא התכוונתי להעליב אותך Blackbird72, זה היה לשם הדוגמא.

למה לא? חבל דווקא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם שמחים. יבוא אחד פי אלף גרוע יותר.

קופי אנאן היה בסדר איכשהו.

מה בסדר? הוא היה בסדר הצחקת אותי הוא מקבל עבר בקושי וגם זה בקושי למקרה שלא ידעת הוא מוסלמי ואחת הסיבות שישראל סופגת ביקורת חריפה בעולם זה האום ובראשו עומד קופיקו שכל הזמן מגנה את עוד לא שמעתי פעם אחת שהוא גינה את כוחות ה"התנגדות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא נבלה מוסלימי ואנטישמי

מוסלמי ואנטישמי? זה משהו חדש :kopfpatsch:

זה שהוא טיפש זה באמת נכון, בעצמו קובע את החוקים קובע את הגבולות ובסוף מאשים את בגלל שאנחנו מתקיפים כי הם הפרו את החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קופי אנאן באמת היה אידיוט ומושחט שניסה להשתמש בכוח שיש לו כדי לעשות כסת"ח לבן שלו שהתברר כאנס סדרתי ואלים. (תחפרו, אין לי כוח לחפש את הכתבה, זה היה לפני שנתיים).

אני מקווה שהמזכיר הדרום קוריאני יוכל לראות ולהראות את התרחשות הדברים ביתר פרופורציה, שכן, קוריאה הדרומית כל הזמן מאויימת ע"י שכנתה הצפונית ואולי משם כך תבוא מידה של הזדהות או/והבנה של מצבינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...