פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3

Guarding angel

Recommended Posts

אתם יודעים שעד לא מזמן סיפקנו לאירן כן ?

שנות ה-70. אני בטוחה שהם לא יהססו לירות עלינו עם המצבורים שמכרנו להם אז.

חוצמזה, אנחנו וממשלתינו היקרה מוכרת טכנולוגיות בטחוניות לסין מזה שנים. את המטוס שלהם הם בנו עפ"י תכניות של ה"לביא" שמכרנו להם וזה רק חלק קטן מכל המידע הטכנולוגי הבטחוני שמכרנו לסינים שאח"כ נמכרו לאיראן והולכות להיות משומשות נגדינו. אני לא אתפלא אם הטיל הסיני השתבח בידי איראן ו"למד" לעכוף את מערכות ההגנה של הסטי"ל בגלל שגם את הטכנולוגיה למערכות אלו מכרנו למישהו ואיכשהו, תמורת חופן דולרים וכמה חביות נפט, הגיע כל זה לידי איראן.

אנחנו מוכרים את החבל איתו יתלו אותנו. יש לאסור לאלתר מכירה של טכנולוגיות לחימה ומנגנוני הגנה, גם אם למדינות ידידות. לאף פאקינג אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לטיל יכולות מתקדמות מאוד.

זה אחד הטילים הטובים בעולם שמסוגל לאתר ניסיונות חסימה ולהתחמק מהם.

ויש לו 98% פגיעה במטרה.

לפי פרסומים שונים טיל ראשון לא פגע.

אז זה מן missle?

yea right

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי סוף סוף מישהי עם ראש על הכתפיים שיודעת לחשוב

:xyxthumbs:

וכול הנשק שמכנרו להם בשנות ה70 העובר לסוריה ומשם לחיזבללה שהם יורים את זה אלינו כן הרקטות פארג והקטישות מבוססות על האמל''ח שמכרנו להם ומשתמשים בחלקים ממה שמכנרו על מנת לבנות איתם רקטות D:

עכשיו לידעתכם סין היא מתווכת בינינו ובין אירן

אנחנו מוכרים לסין > סין מוכרת לאירן ומשם זה מתגלגל לחיזבללה

י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנות ה-70. אני בטוחה שהם לא יהססו לירות עלינו עם המצבורים שמכרנו להם אז.

חוצמזה, אנחנו וממשלתינו היקרה מוכרת טכנולוגיות בטחוניות לסין מזה שנים. את המטוס שלהם הם בנו עפ"י תכניות של ה"לביא" שמכרנו להם וזה רק חלק קטן מכל המידע הטכנולוגי הבטחוני שמכרנו לסינים שאח"כ נמכרו לאיראן והולכות להיות משומשות נגדינו. אני לא אתפלא אם הטיל הסיני השתבח בידי איראן ו"למד" לעכוף את מערכות ההגנה של הסטי"ל בגלל שגם את הטכנולוגיה למערכות אלו מכרנו למישהו ואיכשהו, תמורת חופן דולרים וכמה חביות נפט, הגיע כל זה לידי איראן.

אנחנו מוכרים את החבל איתו יתלו אותנו. יש לאסור לאלתר מכירה של טכנולוגיות לחימה ומנגנוני הגנה, גם אם למדינות ידידות. לאף פאקינג אחד.

אין דבר כזה "לעקוף" המערכת של הברק לא עבדה בגלל תקלה שהייתה בה תבינו מערכות כאלו מורכבות מספיק ששבב הכי קטן נפגע וכל המערכת הולכת כפות, לעקוף אותה הם לא יכולים זה טיל בטיל יש שבבים אלקטרוניים יש בו חום המערכת אמורה לקלוט אותו לא יודע למה היא לא עבדה לעקוף טילים כאלה עוד אין דרך ובטח שלא לאיראנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "לעקוף" המערכת של הברק לא עבדה בגלל תקלה שהייתה בה תבינו מערכות כאלו מורכבות מספיק ששבב הכי קטן נפגע וכל המערכת הולכת כפות, לעקוף אותה הם לא יכולים זה טיל בטיל יש שבבים אלקטרוניים יש בו חום המערכת אמורה לקלוט אותו לא יודע למה היא לא עבדה לעקוף טילים כאלה עוד אין דרך ובטח שלא לאיראנים.

את זה נדע רק לאחר תחקיר של צה"ל בנושא הפגיעה, במידה ויהיה אמין.

שום דבר לא בטוח ב-100%. טכנולוגיות מתפתחות ומתקדמות כל יום ואין מערכת אחת -ALL, תמיד יפותח משהו חדש להפוך אותה.

אם לא מספיק מה שאנחנו מכרנו לסינים והשד יודע מי עוד ועכשיו הם מוכרים את זה לאיראן, אז מה עם הנשק שמכרנו לאפריקה? כמה מלחמות זה מביא שם? אני לא אתפלה אם חלק מהנשק הזה הגיע לידי אל-קאידה וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיל הוא טיל סיני מתקדם מאוד.

תמיד יש דרך לעקוף.

וניראה לך שסטיל יעמוד כל-כך קרוב לחוף ללא מערכת ל"א?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם רוצים אתם דוחפים לי מילים לפה אחד אומר לי שאני אמרתי שזה לא של סין אחד אומר לי איזה זיון שכל על ל"א אתם רוצים להגיד משהו תגידו את זה אל תשתמשו בפה שלי כדי לומר את זה.

טוב אז עכשיו זה ברור למה מערכות ההגנה לא פעלו.

הספינות היו צריכים לכבות את המערכות כדי שלא יפגעו במטוסים שלנו, לא ברור מה אפשר לעשות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שזה מה שאכפת לך.

מה שהעציב אותי חוץ מהעדרותם של החיילים היא שהחזירו את הספינה לחופי , אומנם זה חייב אבל זה כבר נראה כמו תבוסה שספינה כזאת מתקדמת צריכה לחזור לחוף בגלל פגיעה של ארגון שכולנו זוכרים כארגון שזורק אבנים ויורה מידי פעם בנשק ועכשיו הוא כבר יכול לפגוע לנו בספינות שיש עליהם צוות של 80 איש.

חייב לגלח להם שמה כמה איזורים פשוט לומר לממשלת לבנון שהיה להם יותר מיומיים להוציא את החיזבאללה הם לא הוציאו שוב לפזר כרוזים לאזרחים לעזוב את האיזור ולהשטיח אותו שוב ושוב עד שהוא כבר יסגיר את עצמו הנסראללה המטומטם הזה.

מי אמר שזה מה שאכפת לי!

אפשר לי מהחיילים פי מיליון מהספינה, אבל אם זה "שריטה בצבע" כפי שאמרו בתחילה זה אומר שאין נפגעים!.

אגב, לפי מסיבת העיתונאים, הטיל היה טיל אירני שלא ידעו שהוא ברשות החיזבאללה, סוג של מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מושלם, אבל להשלות את עצמך שזה לא מחדל זה לא לראות את המציאות.

היו מספר מחדלים נוראיים בשבוע האחרון, אם כי גם לא מעט הצלחות, אי אפשר להתעלם מהמחדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...