פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3

Guarding angel

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3275784,00.html

הראשון שדיווח על הפגיעה בכלי השייט של חיל הים היה מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה. "רציתם מלחמה כוללת - ותקבלו מלחמה כוללת. רציתם לשנות את חוקי המשחק - וכך יהיה. אין לכם מושג עם מי יש לכם עסק ועם מי אתם נלחמים - עם בניו של מוחמד ועלי, שיש להם אמונה כמו שאין לאיש עלי אדמות"

תראו את הפלצן הזה...

די כבר די כבר נסראללה הוא כזה

noob.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חסן נאסרללה הוא לא נוב, לצערנו הוא שפיץ עולם בכל מה שהוא עושה, הוא הפך את החיזבאלה מאירגון מסכן לכוח של ממש, כל נאום שלו, כל פגישה דיפלומטית, כל דבר הוא מאכיל אותנו בכלכך הרבה חרא, הלוואי והיה בצד שלנו מישהו כמו נסראללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BRING THEM HELL

קיצר מספיק להיות נחמדים... אני חושב שישראל צריכה לגלח כמה ק"מ מלבנון

אני חייב לעשות מחר בדיקות מול חברים שלי, יש סטילניקים שאני מכיר, חייב לברר את הנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסן נאסרללה הוא לא נוב, לצערנו הוא שפיץ עולם בכל מה שהוא עושה, הוא הפך את החיזבאלה מאירגון מסכן לכוח של ממש, כל נאום שלו, כל פגישה דיפלומטית, כל דבר הוא מאכיל אותנו בכלכך הרבה חרא, הלוואי והיה בצד שלנו מישהו כמו נסראללה.

לא להעליב אחי אבל נראה מכתיבתך כי אתה קצת מעריץ אותו :P

וסתם בירור קל,אם היה סתם מישהו נגיד שרוצה להתחיל לעשות להם קצת טרור ברשת הייתם עוזרים לו? (just a thougth) לא רומז לכלום

סתם לגרום לשרתים שלהם לקרוס וכול זה (שרתים PRO TERROR אני מתכוון ) שוב אני לא רומז לכלום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר רק היה כריזמתי מאוד, וידע איך להגיע אל העם. זהו. כל השאר- היה לו פשוט מזל אדיר שהעולם בחר להתעלם מכל כך הרבה צעדים משמעותיים שהוא עשה (לדוגמה, סיפוח חבל הסודטים)

נסראללה- הבנאדם תותח, לגמרי. לא רק שהוא כריזמתי, הוא אסטרטג מעולה, ויודע למצוא חולשות אצל האויב.

זה ממש עצוב להודות בזה שהמנהיג בצד של האויב יודע לשלוט בשדה הקרב בערך פי 100 יותר טוב משלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" חיפושים קדחתניים בלילה בים התיכון של כוחות אוויר וים ישראליים גדולים הפועלים תחת אש עזה מהחוף באזור צור, אחר 4 אנשי צוות הסטיל הישראלי, מדגם סער 5 (בתמונה) שנפגע בלילה מירי שני טילים שעה שהפגיז את נמל התעופה הבינלאומי של ביירות. לפי מקורות זרים ותחנות טלוויזיה ארבעת אנשי הצוות נעדרים. "

http://www.debka.co.il/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסראללה הוא אולי איש קרב,אבל זמנו קרב.ממשלת לבנון לא תוכל לתת לו להמשיך במה שהוא עושה.ישארל ולבנון יחדיו צריכות לפעול יחד לחיסול הארגון.רק ככה לבנון תצמח והם מתחילים להבין את זה לאחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה נסראללה טוב במה שהוא עושה

אני רק יודע שצריך דבר 1 מתוך שניים על מנת לפתור את עצמנו ממנו

1. חייל עם אצבע נחמדה שתלחץ על הכפתור הגדול והאדום שישגר טיל "קטן" ונחמד ישר לתוך ה____ של נסראללה

2. חייל עם אצבע נחמדה שילחץ על ההדק ויוריד לנסראללה את הראש (ממש מפליא מאיזה טווח יכול צלף טוב להוריד בן אדם)

והרי משפט חכם

מנהיג גדול, גדול עד הרגע שבא בן אדם קטן ומוריד אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה נסראללה טוב במה שהוא עושה

אני רק יודע שצריך דבר 1 מתוך שניים על מנת לפתור את עצמנו ממנו

1. חייל עם אצבע נחמדה שתלחץ על הכפתור הגדול והאדום שישגר טיל "קטן" ונחמד ישר לתוך ה____ של נסראללה

2. חייל עם אצבע נחמדה שילחץ על ההדק ויוריד לנסראללה את הראש (ממש מפליא מאיזה טווח יכול צלף טוב להוריד בן אדם)

והרי משפט חכם

מנהיג גדול, גדול עד הרגע שבא בן אדם קטן ומוריד אותו

בפעם האחרונה שהרגנו את מנהיג החיזבאלה קיבלנו את נסראלה, אנחנו לא יכולים לחסל את האירגון הזה, צריך לשבור אותו.

להפציץ את מרכז 53 של החיזבאלה זאת לא בעיה, לחסל את נסראלה זאת לא בעיה, אדם אפשר לשבור, קדוש מעונה נשאר לנצח.

הריגת נסראלה לא תחליש את החיבזאלה, לטווח הקצר אולי, אבל לטווח הארוך היא תחזק את הארגון בהרבה, על כל הרוג 1 הם מקבלים 10 אנשים שרוצים להצתרף אליהם ועוד 100 אנשים קוראים להשמדתנו. שבירה מנטאלית של הארגון היא הדבר היחידי שיכול להביא לסופו, אם נסראלה יתקפל, חיזבאלה ימות.

כל הקטע זה לשבור את הארגון ולשמר את לבנון הנוצרית והמערבית, זאת ש50 סנט הופיעה בא לפני חודש, זאת שלא רוצה את החיזבאלה, את סוריה, או כל קשר לשטויות שהפלצנים שמעוותים את הקוראן פולטים. יכולה להיות בעלת הברית הטובה ביותר שלנו, מדינה נוצרית ערבית, מדינה שרוצה לחיות בשלום איתנו, ולצערי אנחנו לא עושים מספיק כדי לטפח אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה רשמי :-[

הותר לפרסום: ארבעה חיילי צה"ל נעדרים מספינת חייל הים שנפגעה, ככל הנראה, ממז"לט ממולכד ששלח חיבאללה. ספינת הטילים נפגעה לאחר ששטה מול חופי ביירות, כחלק מהמצור הימי שהטילה על לבנון. הספינה ספגה פגיעה קשה בירכתי הסיפון וכתוצאה מהפגיעה פרצה שריפה על הסיפון. כעת נבדק האם החיילים הנעדרים היו בתוך החדרים הממוקמים בירכתי הספינה או שהיו על הסיפון העליון והועפו למים כתוצאה מפגיעת הטיל. כוחות גדולים של צה"ל ממשיכים בחיפושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...