חנויות חומרה באילת ובכלל - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות חומרה באילת ובכלל

Eladious

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה זה נשמע לי מוכר?

כי ככה הרוב המוחץ של החנויות בארץ

דווקא יש לי היכרות עם כמה חנויות שלא מתקרבות לאיכות שירות ומקצועיות ירודות כל כך.

אני מאוד הופתעתי מהאיכות הירודה של הטכנאים בפטקום וחוסר המקצועיות ששלט שם בחנות... לא ראיתי כזה אפילו באייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הכי מצחיק בכל זה?

אבא שלי תכנאי מחשבים (מהסוג שבא ובודק לך תמחשב ומתקן ולא מנסה לדפוק אותך וגם מלמד אותך בדרך דברים בשביל שבפעם הבאה תוכל לעזול לעצמך) ומכל הפעמים שהוא עבד על מחשבים רק פעם אחת הוא לא הצליח וזה היה עם המחשב שלנו וזה היה אחרי שרמתי לא נזק ממש רציני (לא אהבתי אותו חחח).הוא הלך לחפש עבודה בחנות מחשבים או במעבדה וכל מקום שהוא הלך אמרו לו שהוא לא מתאים וניסינו להבין למה המפרים שעובדים שם יותר מתאימים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chura - חזק. בחיים שלי לא פגשתי חוסר מקצועיות כמו באייבורי. בנוסף לכך אם אתה קונה את המחשבים הגנריים שבמבצע

ופותח אותם אתה רואה שהמאוורר של המסך זה אוגר שרץ על גלגלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Newron = רמה

הייתי שם לא מזמן.. קניתי DOD.. המוכר הבין על מה הוא מדבר וגם התחלנו לדבר על הקונרו

לא נכון

אולי יש להם הרבה משחקי פלייסטישן 2 ומשחקי PSP וקצת מצלמות אבל בכל מה שקשור למחשבים הם פשוט לא

אין שם בכלל חומרה של מחשבים חוץ משתי כרטיסי מסך אחד מהם זה 5200 והשני זה 7300GS

גם המסכים שלהם לא משהו..עד לפני כמה חודשים היה להם LG עכשיו הם מתחילים להתעסק עם ו MAG וכל החרא הזה

החנות היחידה שבאמת אני יכול להגיד שהיא מקצועית בארץ היא נועה מחשבים יובל הבעלים שם פשוט מבין במחשבים כמו רובנו כאן ויש לו ידע נרחב

ואתה לא צריך לשבור את הראש בגלל המוכר הנוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mardona כניראה שאתה לא מעודכן. יש חנות מחשבים שעולה על נועה עשרות מונים. ויותר מכך, נעה מחשבים אפילו לא מתקרבת אליה מבחינת שירות. אחריות, ומיקצוענות. כמובן "זיגזג".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...