בעיה קטנה עם כבל DVI ומסך Samsung 940B - הבעיה נפתרה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קטנה עם כבל DVI ומסך Samsung 940B - הבעיה נפתרה

LevTheKiller

Recommended Posts

הבעיה נפתרה

שלום לחברי הפורום!

מה שלומכם היום? 8)

הלכתי לפי המלצתכם, והיום ,ברוב הדר ,הגיע אלי הוד מלכותו 940B.

אני נורא מרוצה מהחדות שלו (אין לכם מושג איזה תענוג זה לכתוב עכשיו את ההודעה :o).

יש לי רק בעיה אחת - קיבלתי עם המסך כבל DVI,חיברתי בין המסך למחשב את הכבל ,אך משום מה המחשב לא רוצה להציג כלום,המסך משחיר,וישר מחליף לANALOG (שכרגע אני עובד עליו ,בעצם כבל רגיל).

יש לכם מושג מה הבעיה? התקנתי את הדרייבר של המסך ואני חושב שבדקתי די טוב תקינות חיבורים.

כרטיס המסך שלי הוא 6600GT 128 mb של ,אם זה משנה .

צריך לעשות משהו מיוחד? :s05:

אגב,שמתי לב שכאשר אני רק מדליק את ורק הDVI מחובר,אז את מסך הפתיחה ותחילת ההפעלה אני דווקא מקבל :screwy: עד שזה מגיע למסך הWELCOME ושם זה נתקע משום מה :s07:.

יש לכם עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לבדיקת תיקנות המערכת ..כנס דרך האנלוגי ו בקש שישציג על שני המסכים (תאפשר מסך שני)

2) תבדוק אם הדיגטילי עובד לך ..

3) יכול להיות שזה בעייה חומרה ..אני יסביר בהמשך ..

כאשר המחשב נדלק לראשונה הוא מדליק את שני המסכים האנלוגי והדיגטלי ובהם רואים אותו דבר

כאשר אתה נכנס ל המחשב יודע על איזה כבל יש מסך ואל איזה לא..וכן בגלל בעייה מסוימת הוא תמיד בוחר את האנלוגי כי הוא חושב שיש שם חיבור

ולכן אתה צריך לעשות את הבחירה בעצמך זה לכבות למעשה ב אתה המסך הראשון (האנלוגי) ולתת לו לעבוד עם האנלוגי (טעות זה דיגטלי)

שנית אתה יכול עם הדריוורים של ה NVIDA להדליק את שני מהסכים שיראו את אותו הדבר וזה הפיתרון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ניחוש. לי יש סמסונג 730B, וכשהתקנתי יכלתי לבחור בין 730B (Analog) לבין 730B (Digital). אני משתמש בחיבור אנלוגי ואצלי שניהם עבדו, תוודא שהדרייבר שלך הוא הדיגיטלי, במידה ויש הבדל בין השניים.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...