אוטו עד 42 אלף שקל - עזרה בקשה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוטו עד 42 אלף שקל - עזרה בקשה

-Del Piero-

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

NVIDIA, אתה מחפש לצעירים אבל ביצועים הם לא בעדיפות הראשונה שלך.

בעיברית: אתה מחפש עם פוזה.

חבל לקנות איביזה שניראית צעירה וזריזה (למרות שהיא ממש לא במיוחד), כשאפשר לקנות פולו או אפילו פאביה באותו מחיר, עם פחות פוזה אבל הרבה יותר תמורה למחיר (פינוק, נוחות, איכות), ואותם ביצועים + -.

לא יודע כמה זמן אתה על הכביש אבל נסיעה מהנה, נוחה, עם תחושת ביטחון ברכב יציב חשובה הרבה יותר ממראה חיצוני שכבר לא יעניין אותך אחרי חודש מקסימום.

עם אתה עדיין נעול על פוזה,BMW 320 קבריולה שנת 94....ואתה אוסף בחורות כמו יתושים על הגריל ;D

אני מחפש אוטומט בימים אלה ב45K , וחושב על פאביה או פולו בעיקר עכשיו, שני המכוניות קיבלו ביקורות מעולות לדגמי 02-03 ומבחינת איכות גימור ופינוק אין וויכוח בנושא כמובן. אני עדיין מחפש דגמים נוספים שיכנסו לתקציב...

(ותכלס האיביזה מכוערת , אבל זה עניין של טעם (: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בלוח פוקוס קדילק STS 94 ב50 אלף... תחפשו

אבל... 10 ליטר ל100 קמ זה דיי הרבה... הT4 שלנו אוכל ככה....

רק הבעיה בקדילאק זה מכירי החלקים והטיפול באוטו... יקר...

למרות שהמחיר נראה מפתה

ועוד משהו... מה לגבי ROVER 216/214? טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בלוח פוקוס קדילק STS 94 ב50 אלף... תחפשו

אבל... 10 ליטר ל100 קמ זה דיי הרבה... הT4 שלנו אוכל ככה....

רק הבעיה בקדילאק זה מכירי החלקים והטיפול באוטו... יקר...

למרות שהמחיר נראה מפתה

ועוד משהו... מה לגבי ROVER 216/214? טוב?

רובר ישנות נחשבות למכוניות לא אמינות...

אני מחפש אוטומט בימים אלה ב45K , וחושב על פאביה או פולו בעיקר עכשיו, שני המכוניות קיבלו ביקורות מעולות לדגמי 02-03 ומבחינת איכות גימור ופינוק אין וויכוח בנושא כמובן. אני עדיין מחפש דגמים נוספים שיכנסו לתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי בפאביה ובאוקטבייה הם מאוד מפנקת ומאוד נוחות אני לא מבין מה הטענה שלך?

יש לנו גולף 2001 היא מאוד מפנקת ונוחה, חוץ מהעובדה שהיא עגלה, אני יוצא מנקודת הנחה שהפולו לא שונה בהרבה (תקן אותי).

אם ראיתי ואהבתי מה שראיתי, איך זה שאני טועה?

ולא אמרתי מילה על מוסך אולי אתה צודק, אבל בינתיים עם הגולף שלנו שעשתה 350 אלף קילומטר משנת 2002 המצב במוסך היה בין טוב למעולה אחרי תאונה רצינית אחת אפילו.

אולי אני טועה, אבל שוב, לא אמרתי מילה על הנושא. :nixweiss:

מה לך יש להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי בפאביה ובאוקטבייה הם מאוד מפנקת ומאוד נוחות אני לא מבין מה הטענה שלך?

יש לנו גולף 2001 היא מאוד מפנקת ונוחה, חוץ מהעובדה שהיא עגלה, אני יוצא מנקודת הנחה שהפולו לא שונה בהרבה (תקן אותי).

אם ראיתי ואהבתי מה שראיתי, איך זה שאני טועה?

ולא אמרתי מילה על מוסך אולי אתה צודק, אבל בינתיים עם הגולף שלנו שעשתה 350 אלף קילומטר משנת 2002 המצב במוסך היה בין טוב למעולה אחרי תאונה רצינית אחת אפילו.

אולי אני טועה, אבל שוב, לא אמרתי מילה על הנושא. :nixweiss:

מה לך יש להציע?

1. מנסיוני לפאביה יש מושבים קשים כמו אבן, דשבור לא יפה, וכמובן שאם יש לך בעיה עם המהירות של הגולף ( אני מניח שיש לך 1.6) אז הפאביה זה לא עולם אחר (וזה עוד מהנחה שאתה לא קונה דיזל חס וחלילה)

2. פולו שונה בהרבה מגולף, הרבה מאוד, את התיקון אחרי התאונה עשיתם אני שוב מניח לא במוסך מרכזי של צ'מפיון נכון ... ושאני אומר שהחשבון במוסך יהיה גדול אז אני מתכוון גם לדברים הקטנים... למשל : טמבון שבור-2000 שקל , פנס קידמי שבור - 340 שקל, מראה שבורה - 200 שקל או 300 עם איתות, סמל קידמי חדש, 180 שקל Oo ( מדבר על מוצרים לגולף שנת 2004 )

3. מה חשוב לך באוטו, ביצועים, יופי חיצוני , הנעה מסויימת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעיצוב, זה נכון היא לא מדהימה, מבפנים או מבחוץ, מכונית מאוד שמרנית ומשעממת, אבל לא מפריע לי.

איכות המושבים? עניין של טעם\כמה זמן ומי ישב עליהם לפניך :P.

בקשר לחלפים, זה גם נכון, מחירים רצח. למזלנו לא יצא לנו להחליף כלום מבפנים (אז אולי זה שווה את המחיר?).

אבל בגלל זה גם חשבתי שסקודה היא רעיון טוב כי זה בעצם עוד דגם תוצרת פוסלוגן בתכלס רק עם מיתוג לשוק הנמוך יותר, אז אולי החלפים גם זולים יותר (?).

אני אישית מחפש יותר נוחות, איכות ובטיחות (היתי אומר גם אמינות אבל הבנתי שכולם משוחדים כבר P: ).

אה והגולף היא דיזל 2 ליטר.... עגלה, אבל גם עם מנוע של 700 כ"ס זה לא יהיה רכב לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המחיר לא שווה את זה והחלקים בסקודה לא יותר זולים

מה דעתך על איזו וולוו S70 שנת 97-99 ככה ? אוטו נוח, מושבי עור , בטיחותי, איכות יצור טובה, הגירסא T6 גם דיי מהירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=191415.msg1668763#msg1668763 date=1152835627]

carsforum כבר התמלא צעירים שיגידו לך לקנות סיוויק ולשים לה מדבקה של NO FEAR

אבל יש שם עוד כמה שפויים גם ...

אז CarsForum או www.netcar.co.il אתר רציני בלי בולשיטים

בוא לא נגזים טוב? ההודעות הללו נמחקות מהר ואני גם ממליץ לשאול ב-CARSFORUM.

אפשר גם ב-NETCAR אבל שנינו יודעים שרוני ירשום רק את שם הדגם שהוא ממליץ עליו בלי לפרט כלום בגישה שהוא לא חייב כלום לאף אחד (אבל עדיין אחד העיתונאי רכב האהובים עליי).

ולפותח הת'רד, שים לב שהמחירון של סיאט נופל חזק. מחירון של לאון טורבו שעלה בזמנו הרבה יותר מיפנטומטית 1.6 באותה שנה עולה עכשיו פחות מאותה יפנטומטית באותה שנה. באיביזה יש את אותה בעיה של נפילה חזקה במחירון. אבל זה לא בגלל שהמכוניות של סיאט רעות זה בגלל שיצחק לוי הוא מטומטם.

אני באופן אישי עם כמות כסף כזאת הייתי מחפש לי 306XSI אבל בגלל שאתה מוגבל לאוטו' עדיף לא לקנות צרפתיה זה קוטע את כל הכיף בנהיגה (אבל אם אתה מתעניין ב-VAG זה כנראה ממש לא מעניין אותך).

אבל עדיין 206 1.6 אוטו' היא מכונית לגיטימית עם ההגה הכי טוב בקבוצת הסופרמיני ונוחות נסיעה כמיטב המסורת הצרפתית שלא קיימת באף-VAG נוקשה עם מתלים שלא נותנים נוחות ולא התנהגות.

ושלא ימכרו לך את הבולשיט יפני הכי אמין. רכב שיהיה מטופל יהיה אמין! רכב שהוזנח לא יהיה אמין!

אני מניח שההודעה הזאת שלך, כן?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=122095

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אול לא נהגתי ב-VW אבל נסעתי בהם ואני מהיר קליטה.

פעם ניסית להכניס לגולף דור רביעי 5 אנשים בגודל רגיל? בכל מקרה אני והחברים שלי ניסינו והגענו למצב שכל אחד ישב בתחת של השני (בסיס גלגלים של 251 ס"מ).

ועזוב את זה שהמכונית עגלה (אלפי ישראלים לא טועים! מנועי 8 שסתומים מיושנים בשנות 2000 זה ה-דבר!), לא נוחה והתא נוסעים בצבע שחור דיכאון ה-1.6 אוטו' עלתה 130 אלף שח!!! בזמן שפוקוס (דור קודם) עלתה 114 אלף ל-1.6 ו-118 אלף למנוע 2 ליטר.

וקראתי מספיק כתבות וחוות דעת בשביל להבין המכונית ח-ר-א בסיבובים והשירות של צ'מפיון על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסתמך על סקר דעת קהל בנוגע לאמינות מכוניות זה כמו הפרסומת של המזגן של אלקטרה

"הכי חסכוני בצריכת חשמל לפי סקר דעת קהל"

רבאק זה מדיד

אפשר למדוד את זה

כמה תקלות כמה כסף כמה וואט

זה סה"כ לשחק על הבורות של האנשים

אגב מיירון אם לא ידעת, סיאט שייכת לוולקסווגן (כמו לא מעט חברות אחרות), ולכן היא דיי זהה לפולו מאותו דור

מן הסתם המכלולים הם כמו בפולו (שהוא אוטו גרמני), והשלדה זהה

אני יודע שסיאט ופולקסווגן זה אותה חברה. אבל גם ניסאן ורנו, וניסאן אולי המכונית הכי אמינה שיש (אחת מהסיבות שאין כמעט מוסכים לניסאן בארץ), ורנו אולי הכי פחות אמינה. גם סובארו וסאב וסובארו יותר אמינה.

פחות או יותר בכל עולם הרכב במילא יש 5 חברות. אבל המהנדסים היפאניים יותר טובים כנראה.

ושוב יש נתונים ממוסכים, וללא ספק היפאניות מתקלקלות פחות במיוחד אחרי 5 שנים ששם הפער נעשה משמעותי (לאחרונה האירופאים הגיעו לרמה שהאוטו דבוק יחד איזה 3 שנים).

BOSE, התקופה לקנות את הגולף הייתה בשנת 2000-2001 בדיוק לפני היורו, שהמארק הגרמני היה בשפל, קנינו GOLF 2.0, והיא טסה, המחיר אגב היה מצחיק. 3 שנים אחרי שקנינו אותו היינו יכולים למכור אותו ברווח (לפי המחירון של לוי יצחק, לא פרקטית). אחיזת כבישת מטורפת, האצה מדהימה, וההרגשה מבפנים הרבה יותר טובה מכל יפני.

רק מה היה לנו 3 פעמים את ה"באג" בחלונות, ומדי פעם הולכים למוסך על תקלות מוזרות. ברכבים היפאנים שלנו זה לא קורה.

אני והחברים שלי הרבה פעמים 5 אנשים באוטו כזה ואין לנו בעיות יותר מהרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOSE' date=' התקופה לקנות את הגולף הייתה בשנת 2000-2001 בדיוק לפני היורו, שהמארק הגרמני היה בשפל, קנינו GOLF 2.0, והיא טסה, המחיר אגב היה מצחיק. 3 שנים אחרי שקנינו אותו היינו יכולים למכור אותו ברווח (לפי המחירון של לוי יצחק, לא פרקטית). אחיזת כבישת מטורפת, האצה מדהימה, וההרגשה מבפנים הרבה יותר טובה מכל יפני.

רק מה היה לנו 3 פעמים את ה"באג" בחלונות, ומדי פעם הולכים למוסך על תקלות מוזרות. ברכבים היפאנים שלנו זה לא קורה.

אני והחברים שלי הרבה פעמים 5 אנשים באוטו כזה ואין לנו בעיות יותר מהרגיל.

[/quote']

אחיזת כביש מטורפת? האצה מדהימה?

כדאי לך לנסוע בב.מ.וו בשביל לקבל פרופורציות.

בכל מקרה ההתנהגות זבל.

הנה ציטוט מתוך מגזין .

"גולף דור 4 היא אחת המכוניות המחפירות ביותר לנהיגה. רכיכה. שלדת ספגטי ששכחו להוריד מהאש."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נגזים טוב? ההודעות הללו נמחקות מהר ואני גם ממליץ לשאול ב-CARSFORUM.

אפשר גם ב-NETCAR אבל שנינו יודעים שרוני ירשום רק את שם הדגם שהוא ממליץ עליו בלי לפרט כלום בגישה שהוא לא חייב כלום לאף אחד (אבל עדיין אחד העיתונאי האהובים עליי).

ולפותח הת'רד, שים לב שהמחירון של סיאט נופל חזק. מחירון של לאון טורבו שעלה בזמנו הרבה יותר מיפנטומטית 1.6 באותה שנה עולה עכשיו פחות מאותה יפנטומטית באותה שנה. באיביזה יש את אותה בעיה של נפילה חזקה במחירון. אבל זה לא בגלל שהמכוניות של סיאט רעות זה בגלל שיצחק לוי הוא מטומטם.

אני באופן אישי עם כמות כסף כזאת הייתי מחפש לי 306XSI אבל בגלל שאתה מוגבל לאוטו' עדיף לא לקנות צרפתיה זה קוטע את כל הכיף בנהיגה (אבל אם אתה מתעניין ב-VAG זה כנראה ממש לא מעניין אותך).

אבל עדיין 206 1.6 אוטו' היא מכונית לגיטימית עם ההגה הכי טוב בקבוצת הסופרמיני ונוחות נסיעה כמיטב המסורת הצרפתית שלא קיימת באף-VAG נוקשה עם מתלים שלא נותנים נוחות ולא התנהגות.

ושלא ימכרו לך את הבולשיט יפני הכי אמין. שיהיה מטופל יהיה אמין! שהוזנח לא יהיה אמין!

אני מניח שההודעה הזאת שלך, כן?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=122095

אני אלך דבר דבר:

ראשית התרד הזה לא שלי, אמנם פתחתי תרד בפורום הזה אבל לא את זה. אני גם לא מחפש אוטו למשפחה...

דבר שני, לא אכפת לי כמה היא יורדת, האוטו הזה ישאר אצלנו במשפחה עד קץ הזמן[יש לי עוד שני אחים שצפויים להוציא רישיון בשנים הקרובות..] להימכר היא לא תמכר, היא כנראה תהיה אצלנו עד שיגנבו אותה[חס וחלילה], או עד שהיא תלך לעולמה עוד איזה 15 שנה.. :smile1:

דבר שלישי - מי זה יצחק לוי? :P

VAG=VW?!

ואני הולך לטפל באוטו הזה כמו בחיים שלי.. תהיה בטוח..

עריכה:

מישהו יכול להמליץ לי על לוחות טובים? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...