השקת הקונרו יוצאת לדרך החל מחצות !להכין ארנקים! מלא ביקורות בעמוד 3! - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת הקונרו יוצאת לדרך החל מחצות !להכין ארנקים! מלא ביקורות בעמוד 3!

lmlm

Recommended Posts

דניס קודם כל אל תצחק כל כך חזק כי

א. רואים לך את הסתימות

ב. יוצא לך מהפה ריח חריף של חתולה מתה

אז כן מתחת ל670 ש"ח זה 668 ש"ח ....ויש לי חדשות בשבילך גם 669.99 ש"ח זה מתחת ל670 ש"ח

אידיוט

מר בחור,

אני מציע לך לקחת אוויר ולהתחיל להירגע. לא מקובלת ההתנהגות שלך ושפת הרחוב הזו.

יש לך אזהרה 1 מתוך 3, בשלישית תיענש בהרחקה/באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם,

התחלתי לקרוא בת'רד והוא ממש ארוך.. התעייפתי.

סליחה על הבורות , אבל לדוגמה המעבד הזה :

Intel Core 2 Duo 6600 - 2.39 GHz - 4MB cache - 65W - LGA775

ז"א שכל ליבה היא 2.4 נכון? אז המעבד מפיק 4.8? אם כן אז מה ההבדל לו יצרו מעבד

פנטיום 4.8 רגיל? מה היתרון כאן ?

תודה.

אמיר, אני מבקש שאם יש לך שאלות נוספות תחפש בפורום קודם ואם עדיין לא קיבלת מענה לשאלות שלך תפתח דיון חדש. מה שאתה עושה כעת זו גניבת דיון קיים בנושא אחרו וזה לא מקובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי הקונרו מאד מאד מתאימים ל OC ממספר סיבות:

1. מיוצרים ב 65nm, מה שאומר שהם מייצרים פחות חום.

2. עובדים בתדרים נמוכים יחסית לכל מה שהורגלנו אליו עד עכשו. ה E6300 עובד לדוגמא ב 1.8GHz. המעבד האחרון שאני זוכר שעבד בתדר כזה הוא ה AXP 2500, שכבר יצא מהשוק לפני מספר שנים. כל המעבדים מאז עובדים בתדרים הרבה יותר גבוהים.

3. כל הביקורות מעידות על כך שגם על אוויר ובלי שינוי מתח למעבד, ניתן להגיע לתדרים גבוהים מאד עם מעבדי הקונרו.

אז נכון שבביצועי סטוק מעבדי הקונרו טובים, אפילו מעולים, אבל כמעט בלי מאמץ ניתן לקבל שיפור גדול בביצועים, ומעשית "להרוויח" מעבד מאד מאד חזק במחיר דיי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתה את ה A64 2800+ לסוקט 754 או A64 3000+ לסוקט 939, שניהם פועלים ב 1.8...

;)

MiCool

אף אחד לא מחייב אותך לעשות OC ...

אבל E6300 עולה קצת פחות מחצי מE6600 אם תאיץ את הE63 לאיזור 2.7-2.8GHZ תקבל ביצועים דומים לE66 וככה חסכתה 800-900 שקל...

תראה לי מי יגיד לא לזה...

תחלס תחשוב על זה שE66 באובר ל 2.9GHZ שווה או עדיף (ביגלל באס גבוה יותר) בבעצועים מE68EE שעולה אלפי שקלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם בן אדם לא רוצה להתעסק עם OC כי הוא לא ממש מבין בזה והוא לא רוצה לפגום במעבד או בלוח-אם אז עדיין משתלם לקנות את ה- E6300 לדוגמא על פני D930?

השאלה שלי יותר לגבי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתה את ה A64 2800+ לסוקט 754 או A64 3000+ לסוקט 939, שניהם פועלים ב 1.8...

;)

צודק לחלוטין - המעבדים האלו נעלמו מזמן מהשוק ולכן נשכחו ממני. אם כבר מדברים על זה - זה דיי מעניין שכל מעבד כזה בתקופתו (גם ה AXP 2500) בעל תדר של 1.8GHz נחשב למעבד מצוין גם מבחינת ביצועי סטוק (ביחס למחיר) וגם מבחינת OC (המהרה).

בכל מקרה, השילוב של התכונות שציינתי קודם הוא מה שעושה את ה E6300 לבעל פוטנציאל כה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. אז אני די חדש ולמדתי עד עכשיו די הרבה...

דיברתם על לוחות שצריכים להיות חזקים בשביל המחשבים החדשים..

רציתי לדעת עם ה- nforce 590 הוא אחד כזה.. למרות שכתוב שהם תומכים רק ב ... ראיתי באתר של שהם יתמכו גם ב- core2 duo החדשים...

בכל אופן אני מחפש לקנות מחשב בנרות.. ויש כל כך הרבה דברים שאני פשוט לא מצליח להתאפס ולהחליט על מה ללכת...

:s05: :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 590 עבור ויש עבור (יותר נכון יהיה..) צריך להבדיל בין השניים.

לדעתי עבור הקונרו עדיף לוח מבוסס 965 או 975...

כמו כן יש הרבה ציפיה מה RD600 של ATI ...אין לוחות כאלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. אז אני די חדש ולמדתי עד עכשיו די הרבה...

דיברתם על לוחות שצריכים להיות חזקים בשביל המחשבים החדשים..

רציתי לדעת עם ה- nforce 590 הוא אחד כזה.. למרות שכתוב שהם תומכים רק ב AMD... ראיתי באתר של nVidia שהם יתמכו גם ב- core2 duo החדשים...

בכל אופן אני מחפש לקנות מחשב בנרות.. ויש כל כך הרבה דברים שאני פשוט לא מצליח להתאפס ולהחליט על מה ללכת...

:s05: :s05: :s05:

http://www.nvidia.com/object/nforce4_intel_cpu_support.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני די מעוניין לקנות את ה- gf 7950gx2 למחשב החדש שלי ואני רוצה לשלב אותו בלוח חזק שתומך ב- (או quad sli) אבל אני לא מבין בזה מספיק כדי לדעת מה זה לוח מבוסס 965 או 975 ואם הם תומכים בזה בכלל...(נראה לי שזה קצת מסוכן להזכיר קרטיסי מסך בפורום הזה :-X אבל זה יוביל אותי לשאלות יותר רלבנתיות לפי האזרה שתתנו לי).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מיתכוון להפיעל 7950 יחיד כל לוח עם PCI-E יהיה מתאים ..

אם אתה רוצה מערך של שנים אתה כבר צריך לוח .

ציפים 965 ו975 עם ציפסטים של אינטל ..

מהקופסאה הם לא תומכים אלא CF . קיים בן אדם בפורום של XS שע"י דריברים מיוחדים הצליך להפיל על לוחות אלה וגם על לוח של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...