חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 45 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

חזק וברור ככה צריך!

שמע אני פה מכין תבוקנר 3 מטר מתחת לאדמה מבטון עם חיזוקים אני מוסיף עוד קצת פיגומוים מכניס גנרטור המון קופסואות שימורים ושישיות מים, הורדתי כבר מזרונים ומחשב

יש חיבור לאיטנרנט וטלוזיה

אני מתכונן למלחמה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק חסר לסוריה שתתערב, היא לא צריכה את כל הבלאגן הזה.

למה הנסראללה האידיוט הזה בכלל תקף את , מה היא עשתה לו, צריך לחסל לגמרי אנשים כמוהו, ואת כל מי שמשתף איתו פעולה.

צריך להפגיז ולחסל את החזבאללה כמה שיותר מהר, נמאס מהמצב הזה.

רק חסר לכולם שצה"ל יכנס ללבנון, אסור שיכנס, לתת רק לחיל האוויר להפגיז ולחיל הים, אני מאוד מקווה שאולמרט לא יעשה טעות.

הממשלה מפגרת שנתנה לאידיוט הזה נסראללה ולחזבאללה שלו לשבת על הגבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמאק שמו לי פה פטריוט, מישהו זוכר את הרעש שלהם? פאק, נראה לי אני יעדיף את רעש הפיצוץ של הרקאטות של החיזבאללה.

הוהו את הרעש שלהם שהם משוגרים לא שמעתי אבל הייתי באחד הניסויים שפיצצו שני טילי פטריות על האדמה אחי הייתי במרחק של קילומטר זה עשה חתיכת פטריה והרעש הו הו בהתחלה לקח זמן עד ששמעו אותו אבל אחר כך זה היה חתיכת בום, תקווה שהוא יתפוצץ כמה שהכי רחוק מהבית שלך.

אומרים עכשיו שכנראה צבא לבנון עזר לשגר את הטילים נגד ספינות, הגיע הזמן לאיזה מבצע קומנדו נחמד, הצמדת פצצות משלט רחוק לכל הספינות שלהם ברגע שהם ינסו להפעיל אותם לוחצת על הכפתור זאת חתיכת ירידת מורל לא מהעולם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעש השיגור נובע מהעובדה שהם טסים ב 5 מאך.

הידעתם? אם תשגרו פטריוט אפילו על בלוק מגורים בן 4 קומות, הוא ימחה אותו מעל האדמה. אבל אי אפשר לכוון אותו, הוא טס רק בקו ישר במקרים כאלו, אז מבאס P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שירו 4 פצצות MLRS לעבר לבנון.

אתם יודעים שאי אפשר ממש לחשוף את כל הקלפים שיש לצה"ל, במלחמה לא נגד מדינה כמו איראן נגיד.

כי אז יודעים איפה החולשות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשיא לבנון אמר שהוא רוצה הפסקת אש והוא מוכן לשים תצבא שלו לאורך כל הגבולות

ורמז שהוא יחזיר תחטופים

טוב הוא אמר את זה בצורה אחרת כדי לא לצאת מושפל אבל מבחינתנו זה סימן גדול לזה שהלחץ עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשיא לבנון אמר שהוא רוצה הפסקת אש והוא מוכן לשים תצבא שלו לאורך כל הגבולות

ורמז שהוא יחזיר תחטופים

טוב הוא אמר את זה בצורה אחרת כדי לא לצאת מושפל אבל מבחינתנו זה סימן גדול לזה שהלחץ עובד

לחץ עובד אבל אסור להתקפל! נעזוב אותם עכשיו וניתן להם שקט עוד פעם להתחמש וזה יחזור על עצמו למתחיל במלאכה אומרים גמור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחץ עובד אבל אסור להתקפל! נעזוב אותם עכשיו וניתן להם שקט עוד פעם להתחמש וזה יחזור על עצמו למתחיל במלאכה אומרים גמור!

מי אמר ליתקפל

אבל צריך ליזכור מה המטרה הראשית

מבחינתי זה לסלק תחיזבלה מהזירה -ובלי לילחם בנו לחיזבלה לא יהיה במי לילחם והלבנונים פשוט יעלימו אותו

החיזבלה חיב אויב בישביל ליתקים בלי אויב הוא כלום ובלי להיות בגבול ואם הוא פשוט לא יוכל לילחם יותר בנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...