מאיפה להתחיל ללמוד שפות תכנות?? - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה להתחיל ללמוד שפות תכנות??

igal_nazar

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדיון הזה סוטה.

וחוץ מזה הוא גם לא קשור לנושא המקורי :)

עריכה:

הנה קישור מעניין שבו שאלו מתכנתים מפורסמים מספר שאלות ששואלים כאן כל הזמן (איפה ללמוד תכנות? איזה ספרים מומלצים?)

http://sztywny.titaniumhosting.com/2006/07/23/stiff-asks-great-programmers-answers/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שתי בעיות עיקריות קיימות ב JAVA

1) כלים - הקומפיילר כשלעצמו לא מגיע עם שום כלי , וצריך להוריד אותם בנפרד בהתאם לצרכים, לעומתם C# מגיע עם כלי הפיתוח של ויז'ואל סטודיו.

2) ממשקי משתמש - נחשבים לאיטיים ביחס לממשקי המשתמש של C#.

באיזו פלנטה אתה חי ?

טוב, רואים לפי מה שאמרת שלא נכנסת לתוך ג'ווה בכלל.

1) כלים, ישנם מגוון גדול של כלים לג'ווה רובם בחינם והם כלים מעולים שמספקים את סביבת העבודה הכי מפנקת בתכנות. אני מדבר על אקליפס בעיקר למרות שלא חסרות סביבות חינמיות לג'אווה (בניגוד לויז'ואל סטודיו שהוא לא חינמי ולא ידידותי למשתמש)

2) אתה מתכוון למוצר הסופי או לסביבת הפיתוח ? אני מודה יש לתוכנות של ג'ווה זמן עליה איטי שנובע כמובן משימוש בפלטפורמה כבדה וזה מציק במיוחד בתוכנות קטנות שאין בהם צורך לכל הכבדות הזאת מצד שני אותה הפלטפורמה מספקת ייתרון מוחץ של תכנות קרוס פלטפורם מה שאומר שהתוכנה תעבוד ולא משנה על איזו מכונה תריץ אותה.

לגבי סביבת הפיתוח אני לא יודע על מה אתה מדבר תכנתתי הרבה בג'ווה ולא מעט בסי שארפ ולא נתקלתי באיטיות כלשהי בזמן הפיתוח באף אחת מהן.

לפותח הדיון - אולי באמת כדאי שתתחיל בשפה פשוטה יחסית ותתמקד בללמוד את עקרונות התכנות, תכנות לפי מודולים, חלוקה לתתי תוכניות וכ"ו עד לתכנות מונחה עצמים מלא. אני לא רואה אף מתכנת מתחיל ישר מלקפוץ לתוך השיא של עולם כל כך עשיר מבלי ללמוד את כל העקרונות האלה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...