איך להרוס בנאדם, אבל חזק? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להרוס בנאדם, אבל חזק?

Ghtm

Recommended Posts

תברר על הבנאדם, תלמד עליו, למד את האינסטינקטים שלו, תעקוב אחריו, תראה מה עושה כל יום, בדוק מה החולשות שלו, ואז תפגע בהם חזק.,

תראה את המסור1/2 ותבין איך גיגסו פוגע בחברה האלה, שהם יתחרטו על מעשיהם.,

מה שבטוח אל תסלח לוצ לעולם, תכה בכל המוח!,

"אל תזלזל באויביך",

אבי

אתה חי בסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל לפני שאני מגיב הייתי רוצה לומר שאני לא הייתי עושה דברים שאני הך לומר לשכנים שלי והדרך הכי טובה היא ישיבה ודיבור עם האדם כדי להרגיע את הרוחות

ובקשר להורים שלך הייתי מצפה מהם ליותר העובדה שהם רוצים לעשות כאלה דברים למישהו אחר כמו שומרים אל תעשה לחבריך מה שנואה עליך מראה על היותם ילדותיים

עכשיו בקשר לרעיונות אז עם אתה הולך על משהו רציני אחות שלך יכולה ללכת למשטרה ולהאשים אותו בהטרדה מינית

עם אתה הולך על משהו מצחיק שיזכר למשך זמן אז תגלגל חרה בעיתון ותשרוף אותו ואחרי זה שהשכן יצא הוא ינסה לכבות ואתה יודע את ההמשך

ועם אתה הולך על הקטע המוסרי והחזק כך קופסת בייצים ותוסיף פתק שרשום בו בייצים לא זורקים בייצים אוכלים

ועם אתה רוצה לעצבן אותו לאורך זמן פשוט תלך כל יום ותוציא כמה מכתבים המדואר שלא (לא את הכל כדי שהוא לא יישים לב) אגב עדיף שהמכתבים שאתה מוציא היו חשובים ושיסבכו אותו למשל עם החברת חשמל ודברים כאלה

ד"א

אני יודע שהעתקתי מספר רעיונות אז אל תגיבו זה הרעיון שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגמור לו על הידית של הדלת כשהוא יחזור מהעבודה תיהיה לו הפתעה דביקה. :puke:

גאוני

אבל אם הוא עולה על זה בדיקת DNA פשוטה והלך עליך.. אבל המשטרה קמצנים אין מצב שהם יערכו כזאת בדיקה לכזה מקרה..

תיזהר לא להתערב בפלילים... תאמין לי שישר יתפרו עליך תיק ולא יעזור שתגיד שהוא התחיל..

אז תגרום לזה להראות כתאונה (מנת יתר של היטמן 4..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד, מצטער לאכזב אותך, אבל אני מצדד באיש.

הוא אולי לא היה צריך לזרוק עליכם ביצים, אבל אין שום

סיבה שתעשו מסיבה באמצע השכונה עם .

בשביל זה יש אולם אירועים אחי.

לכסח את הדשא זה דבר אחד, כי זאת פעולה של גג

שעה שחייבים לעשות אותה מתישהו ואחר-הצהריים

עדיף על אמצע הצהריים.

אבל מסיבת בת-מצווה? באמצע השכונה?

לא נראה לך שאתה קצת כופה כאן את יום ההולדת

ה-12 של אחותך על שאר השכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע השיא של החיים שלו, מול מליוני צופים מרחבי העולם שצופים בו, תתגרה בו עד שהוא ייתקע בך את הראסיה של החיים וכך תהרוס אותו סופית (ע"ע - זינדין זידאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לו פצצת סירחון בכניסה של הבית

שפןך לו ביצה על הידית של הדלת ועל השטיח כניסה

תחרוט לו עם סכין חדה על האוטו משו כמו משה היה כאן(אל תרשום את השם שלך)

תזמין לביתו פיצות עם כל התוספות וכל מה שיש

תזמין לביתו מכבי אש ותגיד שיש שם שריפה(כמובן שכל השיחות יהיו מטלאפון ציבורי שלא יתקשר למשטרה ויעלו עליך

והדבר האחרון שהכי מפחיד ויגרום לו להשתין מרוב פחד זה שתרשום לו יום חמישי נגיד עוד שבועיים זה יום הדין ועד אז תעשה לו

קצת שטויות ואז הביצים שלו ירעדו יותר מיד של בנאדם שחולה באפילפסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הבנאדם נשמע לי ממש בנזונה אם הוא עשה את זה. להרוס את הבת מיצווה של אחותך ע"י זריקת ביצים על האורחים...(?!?!). פעם בשנה מותר לעשות אירוע כזה שלא יתבכיין.

עכשיו הציעו רעיונות טובים פה עם משו שקשור לחרא חח... קח איזה חרא של כלב או משו (כדי שאם המשטרה יהיו מספיק חסרי חיים כדי לעשות בדיקת ד.נ.א לא יעלו על כלום) ותמרח לו על הידית של האוטו, בחלק הפנימי ככה שלא רואים. ואז כשהוא יבוא לפתוח תאוטו...הוא ירגיש קצת מהחומר שהוא עשוי ממנו.

ברור שזה לא מספיק אבל זאת התחלה. תנסה את זה תגיד איך היה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אציין שאני מבין למה אתה רוצה להחזיר לו, אבל אני אישית הייתי יורד מזה.

אבל בכל זאת

תנסה לברר עליו כל פרט שאתה יכול - שם, משפחה, תעודת זהות - כל מה שאתה יכול (יש הרבה דרכים לעשות את זה)

תמצא יום שבו הוא לרוב מחוץ לבית, או מתי שהוא בחופש

ביום הזה, אתה מתקשר לחברת חשמל, לחברת המים, כבליפ/YES, לספקית שלו אם יש לך מושג מי הם, 199, כל שירות שהוא

ותבקש בשמו להתנתק.

קח בחשבון שחלק מהחברות ירצו פקס או מייל התנתקות (תגיד שאין לך מחשב ואתה מעדיף פקס, תפקסס מבנק הדואר או משהו)

וחלק יצטרכו 4 ספרות אחרונות של אמצעי תשלום (כ.אשראי וכו') - אבל חלק ממש לא !

לחברת חשמל/מים תגיד שאתה הבן של ___ ושהוא נפטר ולכן אתה לא צריך שום שירות בבית הזה נכון לעכשיו..

ינתקו אותו מהשירותים האלה - הם יתעצבן, סמוך על זה.

קנה פוינטר ירוק, ממש חזק עולה איזה 20-50 דולר באיביי (או כל פוינטר שיגיע אליו)

תצביע לו עם הלייזר לחלון כל לילה, כל לילה, כל לילה

צלצולי אינטרקום בשעות הזויות

קח ביצה, צייר עליה סמיילי חמוד, שים אותה במעמד כזה של ביצים רכות כמו של פעם, שתהיה יציב, תדביק אותה בדבק ממש חזק למעמד, ואת המעמד באותו דבק, תדביק למכסה מנוע של המכונית שלו, כמו סמל של מרצדס כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הנה עוד כמה רעיונות חדשים: 8)

תזמין אותו למשחק כדורגל , תביא תקשורת ומלא אוהדים, ואז פשוט תנגח בו במפתח הלב כתוצאה מאכזריות לפליטים צרפוקאים :kopfpatsch: .

או , רעיון מקורי : למה שלא תפתח דיון בפורום באינטרנט ככה שאם תעשה לו משהו כל בנאדם שיעשה חיפוש בגוגל במשהו שקשור לזה בעקיפין יגלה.

או שבעצם זה לא אתה וזה השכן פתח את הדיון הזה בשביל להפליל אותך!

ואם כל זה לא עובד אז או שתתבגר או שתחרבן לו במפתן הדלת.

נ.ב- אפשר לאחל לי בהצלחה במבחן מחר :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לילה אחד לפנות בוקר,תדפיס דף A4 ועליו כיתוב\תמונה שנתון לפרי דמיונך (נניח, חבילת ביצים)

שם אחורה הרבה הרבה דבק מגע, ותדביק במרכז השמשה הקדמית.

לא רק שבמקרה הטוב זה ישבית לו כמה ימי עבודה (מונית), הוא יצטרך לקנות גם שמשה קדמית חדשה.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...