איך להרוס בנאדם, אבל חזק? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להרוס בנאדם, אבל חזק?

Ghtm

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה כולך בסך הכל איזה צ'חצ'ח קטן שרוצה לצאת גבר.

אין פה להטיף מוסר או לא, אתה שואל איך לעבור על החוק, לא כאן.

אני אישית הולך אליו הביתה ומחנך אותו, אבל לא רושם את זה כאן ולא מחפש לצאת גבר.

אז מה שתעשה זה כזה, רד מזה לפני שתהרוס לך את החיים עם כמה תיקים במשטרה, ונראה אותך משיג עבודה נורמלית או מתקבל ללימודים עם כמה רישומים כאלה.

תבקש מחבר עורך לדין לנסח איזה מכתב יפה על תביעה של עוגמת נפש שנגרמה לאחותך, ואז תגיד לו שאם הוא מתקרב בכלל למשפחה שלך או משו אתה תתבע אותו בכל כל הרבה דרכים שהוא יצטרך למכור את התחתונים בשביל לשלם הוצאות משפט.

באיזו עילה בדיוק לתבוע?

אין לו שום הוכחות על כלום. זה כמו שאני אתבע אותך על אובדן שמחת חיים כי ראיתי אותך ברחוב ואמרת לי שאני מכוער ונכנסתי לדכאון. אין שום הוכחות חותכות או הוכחות כלשהן. בריונות משפטית עובדת רק על אנשים טיפשים מאוד.

נ.ב. best thread everrrrrrrrrrr

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחרבן לו מול הדלת

תתקשר אליו מאוחר בלילה כל יום מטלפון ציבורי

תזייף התראה על עיקול של מס הכנסה ושים לו בתיבה

זיין ת'אמא של האוטו שלו

זיין ת'אמא שלו.

אם לי הוא היה עושה דבר כזה הייתי בא לו עם חברים ואלה ואמור לו שלום בשפת הסימנים xD

עריכה:

שים לו איזה שלוש שפורפרות(ככה קוראים לזה)של דבק מגע או שלוש שניות או שניהם

בחור של המנעול.זה מצחיק! אפשר ומומלץ אפוקסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הרעיונות פה הם מעשי קונדס שהוא ידע שמדובר פה שמישהו עשה לו בכוונה, הוא יעשה 1+1 ויגלה שזה אתה וינסה להחזיר לך גם.

צריך להתנקם בו בצורה שהוא לא יחשוב שזה אתה ולא יחשוב שזה משהו שנגרם מתוך כוונה ותיכנון של מישהו.

למשל הרעיון לגבי שמישהו אחר יתבע אותו לגבי קבלה או ילשין עליו למס הכנסה זה נראה לי רעיון טוב, כי הוא יפגע ולא יחשוב שזה מתוך כוונה כלשהי

ושזה הגיע ממך.

תחשוב על רעיון מקורי כזה, על מנת שלא יגרר לריב שכנים מתמשך בקשר לשכנים כשהם רבים זה באמת בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתלו שלט ענקי על הבניין: "ביצים אוכלים, לא זורקים" (כמו שמישהו כתב פה)

BTW, חחח אני זוכר פעם שהיו לנו שכנים שהיו עושים על האש מתחת לחלון שלנו על המרפסת שלהם(תבינו זה קרה איזה 15 פעמים והם אפילו לא היו מודיעים לנו לסגור את החלנות)... חחח פעם אחת אבא שלי החליט "לנקות" את התריסים בחלונות מעליהים והם במקרה עשו מתחת לחלון מנגל באיזה אירוע שלהם אז הוא מילא דלי במים ושפך את זה ישר על המנגל חחחחחחח איך נשפכתי :lol: :lol: :lol: הם כמובן הזמינו משטרה :kopfpatsch: אבל לא עשו לנו כלום כי אחרי שהשוטר נכנס לדירה שלנו וראה שהיא מלאת עשן הם עוד קיבלו נזיפה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו עילה בדיוק לתבוע?

אין לו שום הוכחות על כלום. זה כמו שאני אתבע אותך על אובדן שמחת חיים כי ראיתי אותך ברחוב ואמרת לי שאני מכוער ונכנסתי לדכאון. אין שום הוכחות חותכות או הוכחות כלשהן. בריונות משפטית עובדת רק על אנשים טיפשים מאוד.

המטרה להפחיד שכן טיפש ולגרום לו להפסיק להטריד, אז זה בדיוק מתאים.

ולא, זה ממש לא הת'רד הכי טוב אי פעם, זה ת'רד של ילד בן 14 משועמם שאין לו מה לעשות בחופש הגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו עילה בדיוק לתבוע?

ממש לא נכון, אם הוא יגיש נגדו תביעה מכובדת על סכום מכובד, תאמין לי שגם אם הוא לא טיפש (איך מי שזורק ביצים מהחלון על בת-מיצווה של ילדה יכול להיות אינטיליגנט אני לא יודע?) הוא יבהל מאוד ורק יתפלל להסכם פשרה.

הכל תלוי בכמה ממון יש לך להשקיע בשטות הזו, אני לא מדבר על עו"ד שעושה פרו בונו אלא על משהו רציני...

good luck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]אני מתערב שאתה מזרחי נכון?[/glow]

עד מתי ניתקע בשנות ה50 וה60? מתי נפסיק להכליל ולהפליץ שטויות כמו "מזרחים" המוניים ועארסווטים, ורוסים ורודי עור זוללי נקניקים ונועלים סנדלים עם גרביים? :kopfpatsch:

לפותח הדיון, תעשה משהו קטן וחד פעמי, כמה שיותר שקט, ושבשום פנים ואופן לא יוכלו לקשר אותך לזה. כלומר, אל תתקשר באופן קבוע ותגנח או תשחיט לו את פתח ביתו בשלל הפרשות שונים ומשונים.

מה גם, שמומלץ להתנהג במשך חודשיים שלושה כאילו לא היו דברים מעולם, ואז לעשות משהו קטן ומציק אם כי מספק (עבורך). ככה הוא לא יקשר את מה שהוא עשה לכל מה שתבחר להניח/לשרוף באסקופת ביתו. דבר נחמד נוסף שתוכל לעשות, זה להרתיח מים, לשפוך פנימה כמויות נכבדות של סוכר ולערבב. כל שנותר זה לשפוך את אותו נוזל מתקתק ושקוף בסמוך לקיר, מהגינה ועד לפתח ביתו.

כמובן שאתה יכול גם להמשיך בחייך ולא להסתבך כמו המזרחים מפצחי הגרעינים עונדי הגורמטים האלו. אבל "רבאק",זה לא כיף :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח!! הרגת אותי עכשיו :xyxthumbs::lol:

שמע יש כמה דברים שאתה יכול לעשות... אם אתה מכיר את האוטו שלו ויודע בוודאות איפה המונית שלו אתה יכול פשוט מאוד לדחוף חתיכת עץ קטנה לתוך החריצים של המפתח שלו באוטו, ככה גם בדלת של הבית תעשה לו... ואם אתה מיומן מאוד, נסה לשפוך לו חול בתוך המיכל של הדלק זה יעלה לו מנוע חדש O0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברר על הבנאדם, תלמד עליו, למד את האינסטינקטים שלו, תעקוב אחריו, תראה מה עושה כל יום, בדוק מה החולשות שלו, ואז תפגע בהם חזק.,

תראה את המסור1/2 ותבין איך גיגסו פוגע בחברה האלה, שהם יתחרטו על מעשיהם.,

מה שבטוח אל תסלח לוצ לעולם, תכה בכל המוח!,

"אל תזלזל באויביך",

אבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לו סתימה בביוב והיה לו הצפה בבית.

או תידפוק לו ביצים באגזוז של הרכב.

או תיתקשר עליו ותגיד לו שאתה נציג של בנק הפועלים ויש לך חוב של 20,000 ש"ח ומחר באים ליכנוס אותך ברכוש.

או תשים לו זבל ליד הדלת של הבית שלו.

או תיתקשר עליו לבית ותיתפוס את אישתו ותגיד לה, אני זונה ו? הזמין אותי היום כדי שיקרע אותי ( ה-? מסמן את השם של הבנאדם ).

או פשוט תישלח איזה חבר שיהיה ניראה גדול בין 18 \ 19, ותגיד לו שידפוק בדלת של הבית שלו ותיתפוס את אישתו ותגיד לה שאתה סוכן מכירות שבעלך הזמין

והוא הזמין ערכה של דלידו בחצי מחיר.

ורעיון אחרון הוא שפשוט תישב בשקט ולא תעשה כלום בנידון, ושההורים שלך יטפלו בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...