איטליה אלופת גביע העולם 2006! - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטליה אלופת גביע העולם 2006!

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחת המילות היתה אחותך ,פגע בכבודו ,אצלו קללה של אחות היא מאד קשה כנראה (מקסימום של פגיעה בכבוד)...

אוהדי איטליה ושונאי זידאן אל תמשיכו בשטיות שלכם לדבר ולקשקש סתם עליו כי הוא מאד גדול הוכיח את עצמו במונדיאל ועובדה קיבל את כדור הזהב,עם כל זה הוא התרגז בסוף למה הוא התרגז ? אמרתי ! פגיעת מקסימום בכבוד ו זה רגיל שאין בן אדם שפוגעים בו ולא עושה משהו חוץ מכנונים האלה שמותרים ואומרים מה כבוד ומה לא יודע מה ...

תארו את עצמכם במקומו עם כל הלחץ עם כל האוירה עם הדחיפות שקיבל מהבלם והמלים שאמר עדיין לא הוכיחו שהייתה קללה או לא יודע מה אבל מנימת דיבורו של הבלם הייתה מלים קשות ...מה תעשו אם הייתם במקומו ? ( אל תגידו לא ננגח אותו או נחזיר לו מילים או לא יודע מה תארו שאמר מלים הכי פוגעים ואתם באותו לחץץץץץץץ ) .....

דרך אגב אני לא שונא איטליה ואני לא אוהד של צרפת !!.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זידאן באמת שחקן טוב...

2. אם היו פוגעים בכבוד שלך ועוד בפומבי היית עוזב את המקום כמו איזה מושפל? הוא נתן לו כמו שצריך!

3. התבעסתי, זה היה מונדיאל מלא בהפרות... וללא אקשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה המשחק כבר כאן ! להשיג בלינקים המובחרים

zidan_s.jpg

אתם נכנסים לנעליו של זינדין זידאן, שחקן נבחרת צרפת שהורחק במשחק הגמר

נגד איטליה לאחר שנגח בשחקן יריב. עליכם לנגוח בכמה שיותר שחקנים כחולים.

תהנו.

http://www.wallak.net/zidan

דרישות מינימום:

כל עגלה תספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בעד איטליה... ויש לי כמה דברים לסיכום (למרות שקצת באיחור):

הרבה משחקים במונדיאל היו פשוט מגעילים, גם כאשר השחקנים סתם נופלים ומחכים שהשופט ישים לב ומתבכיינים, או להיפך עבירות שלא נחשבו.

משחק הגמר היה ככה-ככה, האיטלקים לחצו יפה במחצית הראשונה, במחצית שניה הפכו לסמרטוטים, וזחלו בהארכה. לא פלא שזידאן נכנס במטראצי, אחרי שזה 'חיבק' אותו... רואים שמטראצי שחקן ספספל, לא אסטרטג, בעיטות חסרות משמעות, 'חיבוקים' וקללות, רוב המשחק הוא הזכיר לי את אל בנדי (מבחינת הIQ), והגול שהכניס היה פוקס, היה במקום הנכון ובזמן הנכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והגול שהכניס היה פוקס, היה במקום הנכון ובזמן הנכון...

פוקס? זאת לא המטרה בכדורגל? להיות במקום הנכון ולהכניס גול?

אומנם מטראצי פרובוקטור לא קטן... אבל כדורגל לא חסר לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בעד איטליה... ויש לי כמה דברים לסיכום (למרות שקצת באיחור):

הרבה משחקים במונדיאל היו פשוט מגעילים, גם כאשר השחקנים סתם נופלים ומחכים שהשופט ישים לב ומתבכיינים, או להיפך עבירות שלא נחשבו.

משחק הגמר היה ככה-ככה, האיטלקים לחצו יפה במחצית הראשונה, במחצית שניה הפכו לסמרטוטים, וזחלו בהארכה. לא פלא שזידאן נכנס במטראצי, אחרי שזה 'חיבק' אותו... רואים שמטראצי שחקן ספספל, לא אסטרטג, בעיטות חסרות משמעות, 'חיבוקים' וקללות, רוב המשחק הוא הזכיר לי את אל בנדי (מבחינת הIQ), והגול שהכניס היה פוקס, היה במקום הנכון ובזמן הנכון...

הוא לא אסטרטג? אחי, כתבת בדיוק את ההיפך בכל דבר! הוא עשה מהלך גאוני, עיצבן את זידאן וגרם להרחקתו, מה שהבטיח את הזכייה האיטלקית!

ורק שתדע, מטראצי שם 15 גולים בעונה אחת באינטר כמדומני, וזה שיא ליגה איטלקי, אז הגולים שלו הם לא ממש פוקסים..

1. זידאן באמת שחקן טוב...

2. אם היו פוגעים בכבוד שלך ועוד בפומבי היית עוזב את המקום כמו איזה מושפל? הוא נתן לו כמו שצריך!

3. התבעסתי, זה היה מונדיאל מלא בהפרות... וללא אקשן

בוא נגיד ככה, אם אני הייתי זידאן:

1. אחד השחקנים הטובים והמוערכים בעולם.

2. הקפטן של צרפת.

3. הסמל של כל האומה הצרפתית[ושל חלק מחוץ לצרפת]

4. נמצא בסיטואציה שלו-גמר אליפות העולם.

5. משחק אחרון לפני פרישה.

הייתי בהחלט מתעלם. אפילו אם הבנאדם היה מאיים לרצוח אותי, הייתי מתעלם. אחרי הזכייה, הייתי מתלונן. באמת, הוא לא ילד קטן. בגלל זה הוא אשם כל כך. בגלל שדווקא הוא הבנאדם האחרון שזה היה אמור לקרות לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אסטרטג? אחי, כתבת בדיוק את ההיפך בכל דבר! הוא עשה מהלך גאוני, עיצבן את זידאן וגרם להרחקתו, מה שהבטיח את הזכייה האיטלקית!

ורק שתדע, מטראצי שם 15 גולים בעונה אחת באינטר כמדומני, וזה שיא ליגה איטלקי, אז הגולים שלו הם לא ממש פוקסים..

--

האם זו היתה העונה עם פרשת השחיטויות ?

--

--

לא, זה היה לפני כמה שנים

--

בוא נגיד ככה, אם אני הייתי זידאן:

1. אחד השחקנים הטובים והמוערכים בעולם.

2. הקפטן של צרפת.

3. הסמל של כל האומה הצרפתית[ושל חלק מחוץ לצרפת]

4. נמצא בסיטואציה שלו-גמר אליפות העולם.

5. משחק אחרון לפני פרישה.

הייתי בהחלט מתעלם. אפילו אם הבנאדם היה מאיים לרצוח אותי, הייתי מתעלם. אחרי הזכייה, הייתי מתלונן. באמת, הוא לא ילד קטן. בגלל זה הוא אשם כל כך. בגלל שדווקא הוא הבנאדם האחרון שזה היה אמור לקרות לו.

--

אחד מהשטויות הכי גדולות ששמעתי... תאמין לי שאם הוא היה ככה לפני המשחק הוא גם היה אומר... זה מעמדים (גם של המשחק וגם של הקרירה האישית), שאין לך מושג מה עובר לבן אדם, פיזית ומנטלית.

--

ברצינות אתה לא מבין בכלל על מה אתה מדבר. דווקא בגלל המעמד שלו הוא לא היה צריך לעשות את זה. אנשים מתעצבנים מדי פעם, כן כן, גם אני וגם אתה. מה שכן אנשים לא הולכים[בד"כ...] ונוגחים בברוטליות באנשים, גם אם הם זידאן וגם אם הם המלכה אליזבט. ובהערת אגב אני לא מבין מה התלהבו ממנו כל כך, הוא לא כזה שחקן גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...