מעבד ולוח אם דרושים בתקציב מסויים - שונה התקציב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם דרושים בתקציב מסויים - שונה התקציב

AlterEgo

Recommended Posts

תראו, יש איזה סיפור מסובך שאני עובר עם איזה טכנאי שדי עשה לי בלגן במחשב... עכשיו... היה לי עם Socket A... אז לסיכום, אני רוצה לשדרג ומעבד... יש לי תקציב של 1400 שקל לשניהם... עכשיו עוד דבר, לטכנאי הזה יש מלאי קצת מוגבל... אז מה שאני בעצם מבקש זה שתייעצו לי בנוגע לאיזה ואיזה מעבד כדאי לרכוש במחיר הזה (1400... אפשר לחרוג טיפה באיזה 100)... שצריכים להיות במלאי של כל טכנאי ממוצע...

תודה רבה מראש!

בן

=)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה טכנאי ממוצע....

כול אחד מתעסק עם יבואן שונה ומיבא מוצרים שונים....

תשאל אותו איזה חברות הוא מיבא שנדע על מה להמליץ לך...

ואם אתה מתכוון להשים תזיכרונות ותכרטיס מסך הישנים על הלוח והמעבד החדש זה ממש יגביל אותך....וחבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי סטיקים של 512 ראם (ג'יגה יחד). ואת הכרטיס מסך אני מחליף (כנראה ל7600GS)... עכשיו... אני יודע שלטכנאי הזה יש מעבדים של שזה די מה שאני רוצה... לוחות אם אני לא ממש יודע איזה יש לו... הדבר היחיד שאני רוצה בו כמובן זה DDR400 וPCI -E... זה כל המידע שיש ברשותי אם זה עוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הוא כזה:

במחירים של היום זה מספיק לך בערך ל-Semrpon 3000 בסוקט 939 ולוח 939Dual SATA2

במחירים של ה-24/7 זה יכול להיות Pentium D 805 ולוח 8I945P-G RH

ההבדל הוא כמובן עצום, ה-Sempron הוא חד , ה-D805 הוא כפול ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אצטרף להחליף את הזכרונות?... יש לי שתי סטיקים של DDR 400...

תצטרך להחליף זיכרונות מכיוון שכל הלוחות החדשים שמתאימים למעבדי אינטל ו תומכים רק ב DDR2. אם אתה רוצה כפול ליבה של אינטל, אתה חייב ערכת שבבים מדגם 945 או NF4-SLI גירסת אינטל, ששתיהן עובדות רק עם DDR2 (אולי יש גם של VIA או SIS שכן תומכות ב DDR1, לא יודע), ואם אתה רוצה מעבד של , עדיף בסוקט AM2, שמחייב זיכרון DDR2. אם אתה רוצה ו DDR1, אתה תהיה מוגבל לסוקט 939 ואחורה (סוקט 754 או סוקט A), שבעצם כבר "עברו מהעולם" (לא מייצרים עבורם מעבדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוקט 939 הוא סוקט שעבר זמנו - לא ייפותחו יותר מעבדים עבורו, מה שאומר שאם אתה קונה לוח ומעבד לסוקט 939 היום, בשידרוג הבא אתה תצטרך להחליף לוח, מעבד וזיכרון.

בכל מקרה, מומלץ שתמתין מספר שבועות (אם אתה יכול), כיוון שלאחר יציאת הקונרו, המחירים גם של מעבדי וגם של מעבדי יירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...