צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן?

bla7

Recommended Posts

אם מדברים על סכנה לעם אותו אתה מנהיג אין ספק שקים ג'ונג איל מסוכן הרבה יותר.

אם מדברים על סכנה לעולם, אני דווקא הייתי שם את הכסף על הקוף המדבר מאיראן, למרות שהוא לא ממש קובע במשטר האייאטולות הזה, הוא הקול הקולני של המשטר, להתייחס אליו בקלות הדעת ולפסול אותו תיהיה סוג של התאבדות.

האם צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? אני מקווה שלא, למרות שניסוי הטילים לא מבשר טובות, צפון קוריאה לא מספיק טיפשה, לפחות לא קים, כדי לסכן את הכל, גם כאשר הוא מחזיק בנשק גרעיני זאת תיהיה טיפשות מצידו לפתוח במלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היכולת הצבבאית של אירן הרבה יותר חזקה משל עירק... אבל זה לא העניין...

צ. קוריאה אומנם מסוכנת והמנהיג שם די פסיכופת, אבל אין לה שאיפה להשתלט על העולם תוך כדי מחיקת כל הלא מוסלמים... קים לא יפתח במלחמה גרעינית רק כדי לנסות להראות שרירים... הוא דואג לתחת של עצמו והוא לא מתכוון להסתכן בהפלה שלו מהשילטון...

אני צריכה להראות לך את הערך "פסיכופט" במילון? כמו שהיטלר ידע על מה הוא הולך "הכל או לא כלום", כך גם לפסיכופט הנ"ל אין שום בעיה.

חלילה אינני ממעיטה בערכו הפונדמנטליסטי של אחמדניג'אד, אלא אומרת שאין מה לנהל מו"מ עם טרוריסטים או פונדמנטליסטים בין אם יש להם שיערות בתחת או עיניים מלוכסנות. עם כולם יש לנהוג כמו עם ילדים שסרחו - אם הילד בודק את הגבולות - תדגיש אותם ותעניש אותו. לשבת כמו היפי ולהסביר לו כמה זה לא יפה ולא מקובל לא יעזור. אז יש ילדים שכשלוקחים להם את הטלויזיה הם חוזרים למוטב ויש כאלו שצריכים סטירה הגונה. אתה תבין לבד לאיזו קטגוריה משתייכות איראן וצ' קוריאה.

להזכירך שוב, קוריאה מבצעת פשעים חמורים נגד האנושות, ממש כמו שהנאצים ביצעו ביהודים. היום היהודים כועסים על העולם שלא פלש לגרמניה ועצר בעדה בזמן. היום היהודים לא מעניין אותם שאי שם בארץ רחוקה מתרחש אותו הסיפור אם כי לאנשים אחרים. למי פאקינג אכפת? עכשיו אתם מבינים למה אף אחד לא התערב? אם לכם לא אכפת עכשיו, פלא שלאף אחד לא היה אכפת לפני 60 שנה? ההיסטוריה חוזרת, רבותיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש הוא אידיוט, כמו כל אמריקה, מדינה רקובה של בורים שחצנים שמייצגת את כל מה שרע בתרבות האנושית, בולמוס של זלילה, פשיעה, אונס, ומלחמה.

מדינה שכבר למעלה מ50 שנה נמצאת במלחמת מתמדת נלחמת במלחמות שאין להם שום קשר אליה מתוך אינטרסים שפלים. מדינה שלא דואגת לאזרחים שלה, עם כלכלה בתחת כן עדיין היא לא מרגישה את זה אבל הכלכלה שעומדת על הבסיס הרעועה ביותר היא הכלכלה של ארצות הברית, מסגרת כלכלית שלא תורמת אגורה שחוקה בחזרה לאזרח, נשלטת ע"י מונופולים לא מבוקרים, כלכלה שמוחזקת מהבייצים ע"י מדינות שנמצאות אלפי קילומטרים, אם ערב הסעודית בוחרת למשוך את כל הנכסים הנזילים שלה בארצות הברית, היא ממוטטת אותה כלכלית, היא מחזיקה יותר נכסים נזילים בארצות הברית מאשר כל מסגרת האשראי והכסף הנזיל שנמצא במדינה הזאת.

וכן אני מחכה ליום שזה יקרה, המדינה הזאת צריכה סטירה בפרצוף ומהר, שחצנים פטריוטים בלי שום סיבה, שמאוהבים בעצמם ובעובדה שכל העולם שונא אותם.

תגיד בן אדם לא השתגעת?

ארה"ב היא השוטר של העולם לכן היא נלחמת כל הזמן והכלכלה שלה במקום ה1 בעולם ואונס וכל מה שאמרת יש בכל המדינות.

קיצר או ששתיתה יותר מדי או שאתה פשוט לא יודע כלום ואנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכלכלה שלה - הוא צודק... בארה"ב אנשים כל הזמן רוכשים תוצרת סין, אבל הכלכלה יציבה כי סין משקיעה את הכסף בחזרה בארה"ב. יש לסין אינטרס שהכלכלה האמריקאית תישאר יציבה (שוב, כי היא נשענת עליה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב... אבל כל כך נכון :-\

למה ה"אבל"?

הבדל בין היטלר וקים הא שלהיטלר לא הייה שהייה מסוגל לחסק חצי מאוכלוסיית העולם במכה אחת... נכון שצריך לעשות משהו כדי לעצור אותו אבל במקרה הזה מלחמה זה הפיתרון הפחות טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ה"אבל"?

הבדל בין היטלר וקים הא שלהיטלר לא הייה שהייה מסוגל לחסק חצי מאוכלוסיית העולם במכה אחת... נכון שצריך לעשות משהו כדי לעצור אותוף אבל במקרה הזה מלחמה זה הפיתרון הפחות טוב...

גם לקים אין כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... לא, הוא עדיין לא רוצה להחזיר את הסרט!...

סין+ ד. קוריאה+ יפן+ הודו+ עוד כמה מדינות באיזור, מכסים יופי חצי מאוכלוסיית העולם... ומאיפה אתה יודע מה יש לו בארסנל? "במקרה הכי גרוע"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתמתי בזמנו על עצומה נגד מה שצפון קוריאה מבצעת "קוריאה לא לשתוק".

אבל, רק מנהיגי מדינות יכולים להזיז שם דברים.

צריך לעצור את מה שהולך שם, השאלה היא - איך?

התשובה היא - מלחמת עולם שלישית, אני לא רוצה להשמע פרובוקטיבי, אבל זה התסריט היחיד שעולה לי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אסטרטגיית המשוגע: אני משוגע, אם לא תתנו לי את מה שאני רוצה אני יכול לשבור את הכלים ולא משנה שאני אסבול מזה יותר מכם. במקרה שלנו זה לשגר פצצות אטום לעבר המדינות השכנות. ברור שאם צפון קוריאה תעשה את זה, היא תסבול הרבה יותר משאר העולם, אבל מי יודע, אולי הם באמת משוגעים? יותר בטוח להכנע להם. וזה מה שעושה את האסטרטגיה הזו לכל כך פופולארית.

הדרך לעצור אותה הוא להעמיד אולטימטום נגדי: בבקשה, תשבור את הכלים, נראה אותך. יש לזה שתי תוצאות אפשריות: או שהוא באמת משוגע ואז ממש לא נעים, אבל בכל זאת הוא יסבול יותר, או שהוא רק מעמיד פנים וחשפנו את הבלוף שלו. אם הצפון קוריאנים משוגעים, אתם רוצים להמתין עד שיהיו להם יותר פצצות ויותר טילים? אם הם לא משוגעים, רוצים להמשיך לתת להם לסחוט את העולם?

לא צריך מלחמה. צפון קוריאה בקושי שורדת גם ככה, מספיק אמברגו עליה. לא סתם הם איימו בקטסטרופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...