צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן?

bla7

Recommended Posts

לא יודע מה כולם פה תופסים תחת אם תהיה WW3 זה יהיה משהו כמו איראן+סוריה+צפון קוריאה.

רוסיה כמו תמיד תהיה נגד זה כי הם תמיד אוהבים את הצד המנצח בסיפור.

אם כבר אז רוסיה תתערב לטובת קוריאה...

בניגוד לשאר אירופה, ארה"ב לא קנתה את רוסיה בכסף שלה אחרי WWII, וגם לא עכשו. האמריקקים משום מה מפחדים פחד מוות כבר 80 שנה מרוסיה, ובגלל זה הם שונאים אותה. והרוסים לא נשארים חייבים...

ות'אמת, לפי דעתי מגיע לארה"ב ולאיחוד הארופי לקבל בראש מאלה שהם מתייחסים אליהם בזילזול לא מוצדק.

יש איזה נבואה שב2012 תהייה מלחמת גוג ומגוג... ולפי איך שזה נראה עכשו, זה הולך להתממש.

2012 זה שנה לפני השיחרור שלי! דיר באלק הזונות מעקבים לי את המפגש עם הבאק"ום

אתה חושב ככה כי אתה רוסי.

ובנוגע למלחמת"גוג מגוג שמגוג" אז אומרים כל הזמן שב XXXX זה יקרה ואז בYYYY וכו וכו וכלום לא קורה סתם בולשיט דתי(בדרך כלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפיתרון היה צריך להיות למחוק אןתם לפני שהם השיגו גרעיני

בגלל אנשים כמוך שחושבים שניתן לעצור את תוכנית הגרעין האיראנית בעזרת הדברות :s07:, הגענו בכלל למצב הזה

אני מציע משהו סגנון "ליל הסכנים הארוכות"(רק עם מטוסים)

לחסל את כל ההנהגה ומוסדותיה בלילה אחד בפעולה חסרת רחמים

כן בגלל אנשים כמוני שלא רוצים להשמיד מדינות בניגוד אלייך.

אין אצלך באמצע.זה רק להשמיד ולהשמיד.אין לך היגיון בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין הגיון?

בדרך שלי ארה"ב הייתה נכנסת בגרמניה ברגע שהיא כבשה את פולין

בדרך שלך ארה"ב עד היום הייתה ממשיכה בהדברות עם הנאצים בזמן שלא היה כבר יותר עם יהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש חולי נפש שאין מנוס מלהשמיד אותם כמו הקים איל הדופוק הזה של קוריאה או אמינחגיאהד הזה

הוא מבין רק כדור בראש

בו נראה איך זה מסתדר יש לך מטורף אחד מסקנה-להשמיד את כל המדינה עד האפר!

לי אין הגיון?

בדרך שלך ארה"ב עד היום הייתה ממשיכה בהדברות עם הנאצים בזמן שלא היה כבר יותר עם יהודי

אתה יודע הם נכנסו בכלל לא בגלל זה לWW2 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה כולם פה תופסים תחת אם תהיה WW3 זה יהיה משהו כמו איראן+סוריה+צפון קוריאה.

רוסיה כמו תמיד תהיה נגד זה כי הם תמיד אוהבים את הצד המנצח בסיפור.

ובנוגע למלחמת"גוג מגוג שמגוג" אז אומרים כל הזמן שב XXXX זה יקרה ואז בYYYY וכו וכו וכלום לא קורה סתם בולשיט דתי(בדרך כלל).

מה הקשר לרוסי לעזעזל !? אתה יודע שהוא רוסי בכלל ? רוסיה תמיד תמכה בערבים ולדעתי היא תמשיך לתמוך בהם כל עוד זה כדאי לה מבחינה כלכלית..כל עוד הם יקנו ממנה ..ברגע שרוסיה תסיים להשתמש בערבושים היא תזרוק אותם לכל הרוחות ותזרוק כמה טילים גרעיניים..עובדה אפילו נגד הטלת סנקציות נגד איראן..שסין היא המעצמה השלישית בעולם כיום..אולי אפילו שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, אלא מאז תום המלחמה הקרה ומאז שרוסיה אימצה את הדמוקרטיה, שאר מדינות העולם המערבי מזלזלות ברוסיה, נוהגות בה כבאוייב במפלה, מאשר כחברה חדשה בחבר האומות המערביות והמתקדמות. היחס הזה גורם לרוסיה לחשוב שהיא תמצא יותר נאמנות בקרב שכנותיה הקיצוניות, כדוגמת צ. קוריאה או איראן, (המבטיחות הכנסה מעסקאות נשק) מאשר ממשל שחצני כשל ארה"ב אשר מתחילת המאה ה-20 ייחס לרוסיה הילה של שטנה וכל זאת בגלל ניגוד על בסיס אידיאולוגי. עד היום תראו תעמולה נסתרת ומלגלגת כנגד רוסיה על מסכי ה-TV והקולנוע האמריקני, כל זאת ועוד למטרה נעלה אחת - לקדש את האגו האמריקני אל מול מעצמת העל והאוייב הנצחי שלה - רוסיה.

בנוגע ליפן, הם טועמים מהתרופה שהם עצמם רקחו לארה"ב לפני למעלה מ-60 שנה כאשר דרשו ממנה באיומים לספק לה פלדה ונפט. עתה צ. קוריאה דורשת ויפן לא נענית לבקשה החצופה, ובצדק. תושבי צ. קוריאה לא גוועים ברעב בגלל רוע ליבם של היפנים אלא דווקא של הממשלה הצפון קוריאנית אשר מרעיבה את האוכלוסיה במתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין הגיון?

אל תשווה לפעם כי זה שונה.היום בלחיצת כפתור אתה משמיד מדינות שלמות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאוו דווקא ארה"ב,הטווח שלה גדול מאוד אז לפגוע במדינות רחוקות ממנה זאת לא בעיה בשבילה.

השאלה היא אם העם מטורף כמו הנשיא או שהעם די מתון.עדיף כבר פשוט להוריד את השניא הדיקטטור,זה עדיף על מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצפון קוריאה עוד אין טילים שמגיעים לארה"ב

עוד מעט יהיו לה ואז בכלל לא יהיה מה לעשות

היה צריך להיכנס בהם הרבה לפני

ומה בדיוק אתה חושב עשתה ארהב בצפון קוריאה בשנת 50?

ושחכתם פרט מאוד חשוב בכל העסק, דרום קוריאה, הצבא שלה הוא מאוד, אבל מאוד מתקדם ומקצועי, ובכל רגע נתון מכוונים לכיוון צפון קוריאה אלפי קנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...