צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן?

bla7

Recommended Posts

לא ממש, אלא מאז תום המלחמה הקרה ומאז שרוסיה אימצה את הדמוקרטיה, שאר מדינות העולם המערבי מזלזלות ברוסיה, נוהגות בה כבאוייב במפלה, מאשר כחברה חדשה בחבר האומות המערביות והמתקדמות. היחס הזה גורם לרוסיה לחשוב שהיא תמצא יותר נאמנות בקרב שכנותיה הקיצוניות, כדוגמת צ. קוריאה או איראן, (המבטיחות הכנסה מעסקאות נשק) מאשר ממשל שחצני כשל ארה"ב אשר מתחילת המאה ה-20 ייחס לרוסיה הילה של שטנה וכל זאת בגלל ניגוד על בסיס אידיאולוגי. עד היום תראו תעמולה נסתרת ומלגלגת כנגד רוסיה על מסכי ה-TV והקולנוע האמריקני, כל זאת ועוד למטרה נעלה אחת - לקדש את האגו האמריקני אל מול מעצמת העל והאוייב הנצחי שלה - רוסיה.

בנוגע ליפן, הם טועמים מהתרופה שהם עצמם רקחו לארה"ב לפני למעלה מ-60 שנה כאשר דרשו ממנה באיומים לספק לה פלדה ונפט. עתה צ. קוריאה דורשת ויפן לא נענית לבקשה החצופה, ובצדק. תושבי צ. קוריאה לא גוועים ברעב בגלל רוע ליבם של היפנים אלא דווקא של הממשלה הצפון קוריאנית אשר מרעיבה את האוכלוסיה במתכוון.

הגישה האויינת שלו כלפי ארה"ב נובאת בהיותו רוסי(והוא כן למי ששאל לפחות זה מה שזכור לי הוא כתב פעם)פשוט יש המון כאלו שפשוט אנטי ארה"ב בכלל עניין ועניין.

לצפון קוריאה עוד אין טילים שמגיעים לארה"ב

עוד מעט יהיו לה ואז בכלל לא יהיה מה לעשות

היה צריך להיכנס בהם הרבה לפני

יש הגנה של מערך נגד טילים כאלו לישראל גם יש אחד כזה בשם החץ(ש80% ממנו מומנו ע"י ארה"ב אחרי שישראל ביקשה להצטרף לתוכנית).

ניראה לי...אבל רק ניראה לי....שאתה חיי בסרט

לפי כל ההגדרות הבין לאומיות, רצח של מנהיג מדינה זה Casus belli

למה אתה חושב הCIA קיים? ::)

ושחכתם פרט מאוד חשוב בכל העסק, דרום קוריאה, הצבא שלה הוא מאוד, אבל מאוד מתקדם ומקצועי, ובכל רגע נתון מכוונים לכיוון צפון קוריאה אלפי קנים.

אם תהיה מלחמה ורוסיה או/ו סין לא יתרבו אז לצ.קוריאה אין סיכוי אל תשכחו שהרוב שם סובל מתת זונה לכן הם מאוד חלשים וגם טכנולוגית הם לא מפותחים מאוד.

אבל וזה אבל גדול יש להם מילון חיילים בשירות סדיר ועוד 4 מליון במילואים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. אני אומנם נולדתי בברית המועצות, אבל אין לזה שום קשר לזה שאני שונא את ארה"ב בגלל הגישה המתנשאת והמנופחת שלהם!

ב. לרוסיה יש טילים נגד טילים כבר משנות ה80 (טילים ברמה הרבה יותר גבוה אפילו מהפטריוט החדש...), ויש סיכוי טוב שהם מחרו כאלה גם לצפון קוריאה

ג. החיילים שם לא סובלים מתת תזונה, וגם לא רוב הם... הם אומנם רעבים, אבל לא במצב של תת תזונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להגיע לפשרה בהדברות איתם.

Been there, done that.

לא עובד.

קים מה שמו הוא פסיכופת, אבל אתה לא יכול לדעת מה יקרה אחרי שתחסל את כל ההנהגה שם... ובניגוד לערבים, איתו אפשר לדבר. לפי דעתי מישהו בדרג גבוה צריך לנסוע לצ. קוריאה ולדבר איתו אישית... אני די בטוח שיהייה אפשר להגיע איתו להסכם כלשהו, אבל רק אם האמריקקים לא יתפסו תחת ויציעו לו הצעה הוגנת.

אלו שלא יודעים את העבר נידונים לחזור עליו, מה? ניסו את זה כבר כמה פעמים, כשקלינטון היה נשיא ארה"ב. זה הלך בערך כך:

צפון קוריאה היא מדינה קומוניסטית טוטליטרית לוחמנית שנשלטת על ידי קים ג'ונג איל הלא-ממש-שפוי (או עדיף הממש-לא-שפוי). המדינה הזו מתעקשת להחזיק שגדול עליה בכמה מידות ולאיים על כל מה שזז, בזמן שתושביה גוועים מרעב. תשוו את זה לדרום קוריאה, מדינה דמוקרטית מערבית מפותחת ובעלת כלכלה משגשגת, שלא מאיימת על אף אחד.

יום אחד העולם מגלה שצפון קוריאה מפתחת גרעיני וטילים בליסטיים ומנסה לפתוח במו"מ.

עולם: צפון קוריאה, מה הסיפור של הנשק הגרעיני?

צפון קוריאה: איזה גרעיני בראש שלכם?

עולם: נו, הכור הגרעיני הזה שם משמאל.

צפון קו: זה? זה כור ליצור חשמל לתושבינו הגוועים מרעב.

עולם: אבל כתוב שם בגדול "הכור ליצור פלוטוניום לפצצות אטום ע"ש קים ג'ונג איל" (לא חכמה, הכל בצפון קוריאה נקרא על שמו).

צפון: טוב, אז אנחנו מפתחים גרעיני. אבל אנחנו צריכים להשקיע מיליארדים בנשק גרעיני במקום במזון כדי להגן על תושבינו הגוועים מרעב מפני השאיפות האימפריאליסטיות הנלוזות של דרום קוריאה ושל יפן ושל ארה"ב ושל - היי עולם, שלא תחשוב שלא ראינו שאתה זומם לפלוש! כולם נגדנו! גם המאדימאים והחייזרים האפורים! ואנחנו בכלל לא פרנואידים!

עולם: אם לא תפסיקו, נטיל עליכם סנקציות!

צפון: אז אנחנו נתקוף! קודם את סיאול, אח"כ את קיוטו, אח"כ וושינגטון ואת כל העולם ואת מאדים ואת לא יודעים מאיפה האפורים באים, אבל גם אותם!

עולם: בסדר, בסדר, תרגעו. ותנגבו את הקצף מהשפתיים, זה נוזל. יודעים מה? ניתן לכם סיוע בכמה מיליארדים ואתם תפסיקו את הנשק הגרעיני. מה דעתכם?

צפון: תוסיפו עוד כמה מיליארדים לסכום ויהיה על מה לדבר.

עולם: בסדר. על שם מי לרשום את הצ'ק?

צפון: כמו כל דבר בצפון קוריאה, על שם קים ג'ונג איל.

והעולם הולך לדרכו שמח ומרוצה. שוב הוכח שניתן להגיע לפשרה סבירה בהידברות ודרכי שלום גם עם המטורפים שבמנהיגים! עד שחצי שנה מאוחר יותר מתברר שהצפון קוריאנים ניצלו את הכסף והזמן שקיבלו כדי לבנות אגף נוסף בכור הגרעיני ליצור פלוטוניום לפצצות אטום ע"ש קים ג'ונג איל. בשלב הזה העולם חוזר לתחילת הסיפור וכל העסק מתחיל מחדש... וכך חולפות השנים עד שיום אחד העולם מתעורר ומגלה שלצפון קוריאה יש פצצות אטום וטילים שיכולים להגיע לארה"ב.

רואים? היה צריך להגיע לפשרה בהידברות איתם. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברו איתם ודיברו איתם ודיברו איתם - עד שהם סיימו לפתח את הנשק הגרעיני שלהם. והם גם קיבלו הטבות במיליארדים מהעולם באותו זמן תמורת ההסכמה שלהם להפסיק לפתח את אותו גרעיני. עכשיו התקפה עליהם תהיה הרבה יותר מסוכנת, זוה בדיוק מה שהם רצו שיקרה.

יש אנשים שאי אפשר לדבר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברו איתם ודיברו איתם ודיברו איתם - עד שהם סיימו לפתח את הנשק הגרעיני שלהם. והם גם קיבלו הטבות במיליארדים מהעולם באותו זמן תמורת ההסכמה שלהם להפסיק לפתח את אותו גרעיני. עכשיו התקפה עליהם תהיה הרבה יותר מסוכנת, זוה בדיוק מה שהם רצו שיקרה.

יש אנשים שאי אפשר לדבר איתם.

זה מה שקורה עם איראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד הסטוריה

האמריקאים תכננו לפלוש לצ. קוריאה, אבל קיבלו בראש מארמיה סינית שהגיעה כתגבורת ותקפה אותם משלושה אגפים

תלמד לקרוא

כניראה שלא מספיק טוב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ תגידו זה רק אני מניח ככה או שלארה"ב יש מספיק כסף לייצר מספיק טילים שימחקו כל מטר ומטר בצ.קוריאה??? כולם יודעים שהצבא של ארה"ב לא חוסך בכסף (ראו פרוייקטי חלל).

הקטע הוא שאם נגיד צ. קוריאה משגר טילים לכיוון ארה"ב אז ארה"ב מיד מחזירה בטילים ומה שיוצא זה שהם שיגרו אליהם והם שיגרו אליהם עכשיו אין לא את זה ולא את זה.

ד"א לבלבלני שכל אני ראיתי מה זה טיל חץ, תאמינו לי הדבר הזה פוגע כמעט תמיד, חוץ מזה שבכוננות מלחמה אף אחד לא יתקמצן לירות שני טילים חיץ ולא אחד על מנת להגדיל את סיכוי הפגיעה. מה שיש לארה"ב זה סתם שטויות הפטריות הטיל שלהם עובד על פחות דיוק יותר על חומר נפץ ככה שמספיק שהטיל מתפוצץ ליד הטיל הנגדי והוא מטפל בו שהוא בשמיים.

אולי כדאי קודם שנפתור את הבעיות עם איראן ככה יהיה יותר קל לטפל לצ. קוריאה האלה, בעתמה יכולה להפגיז את הכור שלהם אבל אז אבוי מה יגיד העולם.

באמת רק שרוסיה לא יתערבו כי אז זאת תיהיה חתיכת מלחמה, אבל אין מה לעשות לנצח את ארה"ב וגרמניה ביחד זה קצת קשה לא?

וסתם שאלה, איפה בכל הקטע הזה? עלינו הטילים של איראן וצ. קוריאה לא מאיימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לקרוא

מה זה "מספיק טוב" בשבילך?

מלחמה כוללת נגד סין בשביל להשקיט את צ. קוריאה? (שבזמנו עוד לא החזיקה בנשק גרעיני)

אגב, הייתה תוכנית מגירה כזאת אבל בדיעבד היא נפסלה ע"י אנשים שחושבים יותר מרבע שעה קדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב' date=' הייתה תוכנית מגירה כזאת אבל בדיעבד היא נפסלה ע"י אנשים שחושבים יותר מרבע שעה קדימה

[/quote']

הייתי אומר לך תלמד לכתוב אבל ניראה לי שאתה צריך ללמוד לחשוב...

שים לב לטיעון שלי בויכוח:

אני אומר שהיה צריך להיכנס בהם עוד לפני שהיה להם גרעיני כדי שלא נגיע למצב שאנחנו נמצאים בו היום בו מתבצעת שואה בצ.קוריאה ואי אפשר לעשות דבר.

ועוד יותר גרוע מה יכול להיות בעוד 10/20 שנה.

הטיעון שלך הוא:

לא להיכנס בהם כי עכשיו אנחנו נכנסים למלחמה עם סין.

אז איך לעזאזל, אני זה שחושב רבע שעה קדימה ואתה(שמיסתמך על הדיעה של האנשים האלה) חושב יותר מרבע שעה קדימה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מי שצריך ללמוד לקרוא הוא זה שרושם

היה צריך להיכנס בהם עוד לפני שהיה להם גרעיני

למרות שלפני רגע אמרו לו ש

האמריקאים תכננו לפלוש לצ. קוריאה, אבל קיבלו בראש מארמיה סינית שהגיעה כתגבורת ותקפה אותם משלושה אגפים

אז אם אתה מתכנן לומר "האמריקאים היו צריכים להשתמש באטום"

להזכירך בריה"מ כבר החזיקה באטום באותה תקופה ומתיחות המלחמה הקרה הייתה בשיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תוכניותיו של בוש הוא באמת תיכנן לפלוש לצפון קוריאה כמו שגם לאירן

מתי שהוא אמר שהם כוחות הרשע !!

בוא נגיד זה לא יפתיע אותי אם ארה"ב תיכנס לצפון קוריאה...

וגם אני לא חושב שהדיקטטור שבצפון קוריאה יתן לזה לקרות הוא לא יחכה לאמריקאים שיתקיפו אותו ,הוא אפילו יותר משוגע מנשיא אירן...

וכמובן שלאמריקאים יש מספיק טילי גרעין למחוק אותם מהפה..

וגם לרוסיה לא חסר אטומים ,מתחילת המלחמה הקרה ברית המועצות וארה"ב היו בתחרות של אטומים ,מי מכין יותר אטומים...

ובגלל המלחמה הקרה גם ארה"ב וגם ברית המועצות מימנו מדינות בנשק והתפתחו מלחמות בגלל המלחמה הקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אתה מתכנן לומר "האמריקאים היו צריכים להשתמש באטום"

אז עכשיו הפסקנו לקרוא והתחלנו להמציא?

קיצר יצאת טמבל, תשב בשקט ואל תגיד כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש הוא אידיוט, כמו כל אמריקה, מדינה רקובה של בורים שחצנים שמייצגת את כל מה שרע בתרבות האנושית, בולמוס של זלילה, פשיעה, אונס, ומלחמה.

מדינה שכבר למעלה מ50 שנה נמצאת במלחמת מתמדת נלחמת במלחמות שאין להם שום קשר אליה מתוך אינטרסים שפלים. מדינה שלא דואגת לאזרחים שלה, עם כלכלה בתחת כן עדיין היא לא מרגישה את זה אבל הכלכלה שעומדת על הבסיס הרעועה ביותר היא הכלכלה של ארצות הברית, מסגרת כלכלית שלא תורמת אגורה שחוקה בחזרה לאזרח, נשלטת ע"י מונופולים לא מבוקרים, כלכלה שמוחזקת מהבייצים ע"י מדינות שנמצאות אלפי קילומטרים, אם ערב הסעודית בוחרת למשוך את כל הנכסים הנזילים שלה בארצות הברית, היא ממוטטת אותה כלכלית, היא מחזיקה יותר נכסים נזילים בארצות הברית מאשר כל מסגרת האשראי והכסף הנזיל שנמצא במדינה הזאת.

וכן אני מחכה ליום שזה יקרה, המדינה הזאת צריכה סטירה בפרצוף ומהר, שחצנים פטריוטים בלי שום סיבה, שמאוהבים בעצמם ובעובדה שכל העולם שונא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...